Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny:Śmiech:

Nie było mnie tu z miesiąc!! Strasznie tęskniłam, ale cieżko było mi się zebrać zeby napisac:Nieśmiały: czytalam troszkę przyznaję, bo Was bardzo lubię i mam nadzieję ze zadomowię się tu na dobre:Oczko:

Astra gratuluję odsmoczkowania!!:Śmiech::Śmiech::Śmiech: macie juz kolejny ważny moment za sobą:Oczko:
nie ma to jak garnki...dla kobiety to bardzo ważne w czym się pichci:Oczko: fajnie ze popróbujesz sobie juz na świeta - jest przeciez co robic:Oczko:

Wiola straszna ta historia z portfelem, naprawde Cie podziwiam za tak expresowe podjęcie działań - nie wiem czy ja bym tak szybko sie skubneła:Nieśmiały: dobrze z tego wszystkiego ze masz dokumenty z powrotem!!
Nikola cudna w śniegu:Śmiech: ja tez mojej nie przypinam w foteliku do karmienia, ale chyba zaczne po tym co przeczytalam, hihihi, dobrze ze sobie nic nie zrobila przy tej wspinaczce:Oczko:
czytalam tez ze Twoj M mial wyjechac do pracy, potem nagle wrócił...cos sie stalo??
co do buntu to u nas juz od miesiaca, jestem juz w temacie, przezywam codziennie histerie, brewerie, kladzenie sie na podłodze jest za kazdym razem jak cos nie po Niny mysli :Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:

ucia kochana ucia:Aniołek: będę ładnie czytac i pisac:Spoko:
widze ze u Ciebie tez sprawy remontowe:Śmiech: fajnie ze zdazycie przed swietami, u nas juz przy koncu ale niestety zostanie nam tez cos na po swietach:Oczko:
moj m tez sam wszystko robi, z pomoca ojca zazwyczaj. jedynie montowanie szafy robila firma - no bo w cenie, hihihi, wtedy tez dają gwarancje jak sami zamontuja:Oczko:

Madzia super ze lokal znaleziony!!:Śmiech: zdradzisz ulice??:Oczko: moze bede miala blisko ze swojej pracy??:Oczko:

gosia moja szefowa lepsza - dała mi dzisiaj wolny dzien:Spoko:
ale w sumie to masz nieciekawie jesli chodzi o finanse...widze ze jestes zdesperowana i tak trzymaj, pewnie licza ze odpuscisz sobie...
a jak ISO?? mi sie szykuje recertyfikacja w lipcu, poza tym musze zaliczyc szkolonko:Oczko: fajnie bo w maju i nad morzem:Śmiech::Spoko:
słyszalaś ze bedzie zmiana normy na 9001:2008?? jakies kosmetyczne zmiany, ale zawsze trzeba bedzie sie dostosowac, jak zwykle zreszta:Oczko:
czytalam troche Twoich postow na wątku żywe srebro:Oczko: chyba nasze dzieci sie skumały w zarodku:Oczko:

grzecha gdzie spedzacie święta, w ukochanym Toruniu czy blee Warszawie??:Oczko:
i czemuż ta wstrętna chandra Cie dopadła...:Męki:

a co u nas?? przechodzilismy niecaly miesiac temu zapalenie oskrzeli - Ninka i ja, M mial az zapalenie płuc...normalnie szpital w domu!! do tego pies i kot i zdrowiejące juz dziecko wymagające zabaw i opieki...a my z M padnieci:Męki:
potem zaczeły sie cyrki z kladzeniem sie małej na glebie jak tylko cos sie panience nie spodobalo:Rozgniewany: poczytalam troche wateczki tematyczne i wiem co robic w takich sytuacjach i ze takie buntowanie jest potrzebne na przyszłość...jak jest ze mna to najbardziej pokazuje swoje zdanie, chociaz sa dni ze jest jak aniołek:Aniołek:
w nocnikowaniu juz coraz lepiej, chociaz nie mowi to pokazuje ze chce - na razie siku, kupa za stołem, krzeslem w pampa:Oczko:
ciesze sie ze chce juz siedziec na nocniku i robi chetnie, niechetnie wstaje - wtedy tez sie buntuje jak jej kaze zejsc po 40 minutach siedzenia!!
a tak poza tym to u nas bez zmian:Śmiech:
teraz mamy goracy okres przedswiateczny i nie wiem jak sie z tym wszystkim wyrobie:Oczko:

Pozdrawiam wszystkie majowe mamy i Wasze cudne dzieciaczki:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kochanie ja jak zwykle przelotem-busy:)

chcialam wam tylko zlozyc najserdeczniejsze zyczenia swiateczne........a moze nie,lepiej,kurczak zrobi to w naszym imieniu

http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf

od Agatay,Lucjana I Niki:)

no i pytanie:moglybyscie przedstaqic wasze swiateczne menu?????Bo wstyd sie przyznac mysle i mysle...wymyslec nie moge:(

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

MamaNikoli
astra192
Niki Ja nie mam Menu bo w pierwszy dzien swiat jade do mamy w drugi do tesciowej wiec nic nie robilam :Śmiech:

ja mam bardzo podobnie. W pierwszy dzień jedziemy do moich rodziców i tam śpimy. W domu robię tylko sałatke i nic poza tym :)
Witam
U mnie jest tak samo w pierwszy idziemy do mamy a drugi jedziemy do teściów i nic nie robie nawet sałatki :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ale mi dzisiaj Laura zrobiła roboty wczoraj powlekałam pościel a dzisiaj z M siedziała i przychodzę a pościel jest w soku z czarnej porzeczki:Rozgniewany: i jak tu chłopa zostawić z dzieckiem:duren:

Niki świetna kartka tak sie Laurze spodobała że z 10 razy ja patrzyłam:Śmiech:

kim fajnie ze wracasz brakowało tu ciebie

Gosia oj nic mi nie mów bo u mnie to samo łapki na szybach i lustrach to codzienność już czasami nie mam siły łazić i sprzątać:Padnięty:

astra ja tez jestem za tym i nie będę jej drogich butów kupować tylko mam problem bo z numerem 21 jest tragedia

ucia coś czuje że już zbliżacie sie ku końcowi remontu:Śmiech:
Ale macie fajnie że możecie się w większym gronie spotkać chyba się muszę przeprowadzić na pomoże:Śmiech:

Wiola byłam o godzinę lepsza do drugiej wytrzymałam dobry pomysł z tym obcięciem po świętach się biorę za moją córcie :Oczko:

grzecha dostałaś moje gg:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Niki
zabierzcie ze sobą strudzonego wedrowca z dzieckiem :) hehe kurde i co?!Zostałam sama na placu boju-bede się musiała mamuśki poradzić bo prócz jajek w majonezie na śniadanie pomysłów brak::(

Niki niektórzy na sniadanie jedza żurek - ja tez robie ale nie wiem czy zjemy go rano:Oczko: poza tym sałatki - jarzynowa tradycyjna, mozna tez inne z jajkiem; biala kiełbasa, pasztet, wędlinki, no i jajka - gotowane i faszerowane:Śmiech:

kate, astra, Wiola ale macie super:Spoko: ja robie pierwszy dzien, wiec siedze w garach, wlasnie wyjelam serniczek z piekarnika i m zajada jeszcze gorący:Oczko: mam tez juz salatke jarzynowa a reszte robie jutro bo mi M zje:p Ninka dzisiaj chodzący Aniołeczek:Spoko:

Ja tez za Wami tesknilam:heart:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim dzięki serdeczne-chyba tez zrobie żurek i z resztą coś pocuduje
Ninka aniołeczek ...ale ci zazdroszcze ,moja Niki rozrabia nieziemsko ale tata dziś stwierdził że za nic w świecie jej nie odda do Polski i pierwszy raz powiedział"jezu,jak ty dajesz rade z nią cały dzień?!Przecież ona biega jak perszing":) wiec chyba dopiero tearz docenia ile pracy i cierpliwosci wymagaja od nas nasze dzieci,a nie zawsze sa przeciez grzeczniutkie :)
Dobrze że już jesteś z nami Kim :happy:

ide do mężusia i Niki,kurde mam tyle papierkowej roboty a ciągle coś wypada:-/

dobranoc,paapa

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Uciu jak mebelki, daliście radę wnieść i złożyć? Materac się podoba?

Gosiu u nas jakoś uchowało się lustro od Nikoli łapek. W sumie mamy tylko je jedyne dostępne dla Nikoli. Nikola już do niego się przyzwyczaiła, ale jak przychodzi do Nikoli jeden kolega to jest wyjątkowo nim zainteresowany.
Szczerze Ci powiem, że zdziwiłabym się gdyby szeruńcio dał Ci podwyżkę wstecz. :Szok: Raczej to się nie zdarza, jednak trzymam kciuki aby u Ciebie było inaczej :Oczko:

Kim jeszcze raz napiszę, że bardzo się cieszę, że w końcu do nas zajrzałaś!
Co do buntu to przyznam, że nas to jeszcze nie spotkało, ale mam przeczucie, że już ten moment nadchodzi malutkimi kroczkami :) Mówisz, że Niknka daje Ci popalić? Pokaż nam ją, bo już dawno jej nie widziałam :)
Z nocniczkiem na pewno sobie poradzicie. Ja miałam podczas nauki kryzys i już chciałam zrezygnować z nocnika na jakiś czas, ale jednak dałam radę i teraz już tylko ciesze się z postępów Nikoli. U nas jest wszystko do nocnika. I siusiu i kupka, chociaż na kupkę też woła siusiu, ale to akurat nie ważne jak woła, ważne, że robi. Kasiu, dużo wytrwałości, a zobaczysz, że jeszcze troszkę i pochwalisz się nam, że Ninka już sama ładnie robi. :Oczko:
Serniczek... mniam, ja nie potrafię robić takich "skomplikowanych" ciast. Ale mi narobiłaś ochoty! Ja uwielbiam sernik, który się nazywa "Izaury" nie wiem czy jest to nazwa ogólnie przyjęta czy tylko ktoś sobie tak nazwał. jest przepyszny. No i niestety w sernikach w mojej rodzinie nie znajdzie się rodzynek, bo ja nie lubię :Nieśmiały: :Śmiech:

Grzecha nie martw się tymi śpiącymi dniami. Ja też takie mam. Dobrze, że Adi akurat miał ochotę na Mini Mini :)
Po to jesteśmy abyś nam marudziła. Trzymam kciuki aby pogoda była ładna w niedzielę, bo Twoje stópki ucierpią niesamowicie :)

Kate ha ha, ale Laura Cię załatwiła :Śmiech: Mam nadzieję, że odpierzesz sok z czarnej porzeczki. U nas jest tak samo, jak M zostaje z Nikolą to zawsze sa jakieś straty, uszkodzenia czy coś takiego.
Trzymam kciuki za to aby Laura odzwyczaiła się od smoczka.

Madzia co słychać, odezwij się do nas jeszcze przed Swiętami. Powielam pytanie Grzechy - w domku jesteście czy w Ciechanowie?

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witam przedswiatecznie, zabieganie z Ciechanowa.
Na drodze byl masakryczny ruch, jechalismy 8 godzin!!!!
Wpadlam Wam zlozyc tylko zyczenia, bo niestety nie dadza mi posiedziec na komputerze tutaj ;)
Zycze Wam spokoju, duchowego odrodzenia i rodzinnie spedzonego czasu.
Buziaki, odezwe sie pewnie dopiero kolo srody, chyba, ze beda warunki wczesniej to postaram sie wpasc, no ale wiecie jak to jest, od mamy do tesciowej, do rodzenstwa, do dziadkow itd
Buziaki

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Ojej ale sie objadlam obiadu heheheh do jutra nic nie tkne :Śmiech::Śmiech:

Madzix ojej 8 godzin masakra

ucia super ze juz wszystko macie i jak tam wizyta u siasiadów Pokaz kamilka buty :Śmiech: Tak ja caly rok robie wszystko an na świeta nic :Śmiech::Śmiech: heheh moze to jakas nagroda :Śmiech: Jesli masz kontakt z Jofia to pozdrów ja d nas nie wracaja do zdowia Buziaczki wielkie dla nich

grzecha u nas róznie sie mówi ale najczescie "na pole"
Czekamy na zdjecia z chrzcin napewno cudnie bedzie wyglądała :Śmiech:

kate chodzilo mi o swoje buty niestety Bartoszowi musze kupowac buty za kostke a te sa troche drozsze

Pewnie Was juz nie bedzie wiec Skladam Wam Życzenia

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

hej hej

obiecałam czesciej wpadac wiec jestem:Oczko:

Niki na pewno uda Ci sie przygotowac cos pysznego:Śmiech: Nina wcale nie jest Aniołeczkiem, wrecz przeciwnie, ale wczoraj bylismy razem z M i widze ze jak ma 2 rodziców przy sobie to jest spokojniejsza:Śmiech: no ale tak sie nie da na codzien, wiec w tygodniu pokaze pazurki:Oczko:
A jak Nikusia, rogadała się ?? bo moja nic :Oczko:

ucia no pewnie ze pamietam Jofie i Kajtusia!!!:Śmiech: ale straszne co ich spotkało:Męki: ciekawe co to za paskudny wirus, jakis zmutowany, mam nadzieje ze to nie chodzi o meningokoki wywołujące sepse!! Przekaz pozdrowienia jak bedziesz miala mozliwosc...
przepisik jest Moja Droga z ksiazki termomixa - Sernik Fredzi - z moja modyfikacją, podam Ci szczególy po świetach - mi wyszedl o niebo lepszy:Spoko:
fajnie ze wszystko masz juz na tip top, ja niestety zaszalam w garach i mam juz wsio!!!!:Śmiech: niestety M sie ociaga z osłona brodzika, teraz wpadł jego przyjaciel i gledza przy kawie:Oczko:

kate udalo sie sprac ten soczek porzeczkowy??? faceci sie takim szczegolami nie przejmuja:Oczko:

grzecha nawet nie doczytalam ze masz Chrzciny w niedziele:Nieśmiały: mam nadzieje ze wszystko co sobie wybralas z ubioru bedzie Ci swietnie lezalo i bedziesz sie dobrze czula:Spoko:
A przypadkiem nie jestes w ciązy?????:Oczko::Oczko::Oczko:

Madzia dobrze ze dojechaliscie cali i zdrowi, pogoda nie dopisuje podróżującym...
Rodzice na pewno szcześliwi - miłej zabawy:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...