Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

grzecha ale ci dobrze z mama jak tez tak chceeeeee tylko ze moja mama pracuje buuuuuuu a co do babci powiem ci tak ona byla fajna cudna mila i wogole nieba by cie uchyliła jak widzieliy raz na miesiac i tak jest dla wszytskich a całkiem inaczej jest jak sie z nia mieszka i podejrzewam ze tak jest w większości. Mojej świetej pamiecie babcia a mama mojego taty ona uierala w meczarniach mozna powiedziec cierpiala po smierci dzidzia zaczle chorowac na pecherz i niekomu tego nie mowila bo sie wstydzila az mój tato to odkrył ochrzanił ja i zaczl ja wozil na badnai po szpitalach okazalo sie ze musza jej wyciac pecherz wiec skonczylo sie na tych ze nosila cewnik z workiem i tak dalej zaczelo sie jezedzenie do niej opiekowanie sie otowanie wiec wzielam to na siebie razem tata patrzy na to choc jak wychodzilam z tamtąd mialam ochote sobie zyg........później okazallo sie ze na jedna nodze wdała sie gangrena i nie bylo innej mozliwosci jak amputowac noge powyzej kolana nastpena tragedia, były opiekunki ja tato tam nocowal az w koncu przyszla noc kiedy została sama wszytsko miala zostawione na stole cewnik przebrany pamietam na nastnym dzien miały sie odbyc moje zaręczyny ja nic nie wiedzialam dowiedialam sie dopiero w dniu zareczyn kied przyjechalam do domu mama mi powiedziala bo taty nie bylo ze w nocy babcia cos zaczela kombinowac i strącila lampke na podloge i podloga zacela smierdziec i zaczlo sie dymic babcia walila kula o sciane sasiad zadzwonil do mojego taty tato za 10 minut byl na miejscu wzieli ja do szpitala mój tato był tak zmeczony wszytskim ze juz nie dawal rady Pielegniarka w szpitalu załatiła jej hospicjum zgodzilsimy sie bo juz nikt nie wyrabial kazdy mial swoje obowiazki prace i tak dalej po nie całym miesiacu zmarła tam. i do cZego dołze ze kiedy przyjedzlqam do babci przywozilam obiad i chailam jej pomoc bo lekarz kazal jej duzo wstawac i wogole to ona zawsze na mnie wszczeszala zebym spier.....ze bym sie odjeb... ze o to nam chodizlo zeby ona byla w takim stanie ja wychozilam z stamtad z placzem. Pamietam ciocia mojego R raz powiedziala z eona nie wierzy w to co My mówimy e ona nie mogla sie tak zachowywac ze to jest klamstwo az mineły 2-3 lata ciocia R mial pos swoim dachem swojego ojca i jak pomieszkala z nim 4 miesiace wtedy zobaczyla jak to jest ze starszymi ludzmi i przyszla do nas z przperosinami i pamietam jak dzis powiedziała tak : " Aga przepraszam cie teraz wierze jak to jest ale widzisz musialam sama to przezyc." Tak wiec nie dajcie sie zwiesc pozorom kzda starsza osoba ma na starosc jakies schizo. Ja przezywam to po raz drugi z tym ze troche w innych wydaniu. A to troche inne wydanie wyglada tak ze babcia z która mieszkamy byla kiedy oddziałowa w szpitalu a pod nia pielegniarki i rzadzila calym oddziałem i tak jej zostalo do dzis dzidział byl po jej dyktando i wszyscy do tej pory sie znia zgadzali bahhhhh i padlo na mnie ze jedna xzaczela sie nie zgadzac a ona ielki foch wielka obraza Wybaczcie ze sie rozpisalam ale musialam sie wygadac bo mnie juz trafiało

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Ciotki !
O kurde, ale sie czuję, a tu dzieckiem trzeba się zajmować, uee...
Mam kaca i zakwasy i na nogach nie mogę stać...
Było świetnie !!! Wyszłyśmy ostatnie z lokalu, musieli nas wyprosić, ale nie było , aż tak późno, w tygodniu o 1 zamykają. W domu byłam 1.30. W ogóle to był wieczór salsy i pokręciłyśmy bioderkami! Kubańska muza - cudownie! Zawsze w środy od 19.00 - 21.30 nauczyciel uczy salsy, a potem muza i wszyscy tańczą, muszę Maria wyciągnąć po powrocie.
Zmykam jakieś śniadanie zmontować, do później.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Uciu niestety nie zawsze wygrywamy :) Najważniesze, że Kamilek potrafił sobie z tym poradzić, i że nie zniechęcił się do dalszej walki.
Złóż M życzenia od nas. (nie ważne, że spoóźnione o jeden dzień).

Gosiu gratulację ogromne!! Jesteś taka sama jak mój M, tzn. lojalna do końca. M już 2 razy przejechał się na swojej uczciwości, lojalności i rzetelności, a dalej jest taki. Jak zwalniał się przed tym wyjazdem do Irlandii to zachował się bardzo, bardzo dobrze. Zapoznał nowego pracownika ze wszystkim, był na każde wezwanie szefa, nie robił gorzej tylko dlatego, że się zwalnia..., a dostał najmniejsze pieniądze jakie kiedykolwiek w tej firmie. Wkurzony był bardzo, bardzo mocno. On się starał pożegać w godny sposób, a oni nie docenili tego. Nie patrze tak do końca na to co jest w tej firmie, ważne jest, że masz lepsza propozycję i to jest teraz najważniejsze. Oczywiście nie ma co za sobą palić mostów, ale bez przesady.
Widzę, że ogladasz "Pierwszą miłość" :Oczko: Ja normalnie jestem maniaczką :)

Kim troszkę odpoczniesz sobie od M :) Nowy telefonik na pewno posłuży Ci dobrze. Ja też zawsze mam Nokie, no, ale darowanemu koniowi nie zaglada się w zęby :) Super, że masz piątek wolny, oby tylko pogoda dopisała.
Kasiu, nie martw się tym , że nic się nie zmiania odnośnie nocnika. U nas tez był taki moment "przestoju", a potem zaczęło się posuwać do przodu. Bądź cierpliwa :)
Co do drugiego dziecka to ja mam podobnie jak Ty. Raz tak, raz nie. M też bardzo by chciał, szczególnie synka, ale ja chyba już sobie odpuszczę i zadowole się tylko Nikolą :)

Astra jesteś bardzo dzielną kobietą, że znosisz humorki i fanabelie babci. Dobrze napisałaś, że jest to kobieta starsza i niestety uparta. Bądź dalej silna i nie daj się prowokować babci! Na pewno nei jest łatwo, ale tak jak napisałaś - sami to wybraliście. A w sumie macie jeszcze jakiś inny wybór?
Oj, Kochana to troszkę się nacierpliałaś w swoim życiu :( To przykre, że po raz drugi przezywasz to samo. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie aż tak źle. Jeszcze raz życze Ci dużo cierpliwości i siły!!

Kate fajowe buciki ma Laura. Może 3 parę bedą miały taką samą :) Ja jeszcze nie kupiłam Nikoli wiosennych, ale już czas aby się rozejrzeć za nimi.
U fryzjera Nikola była bardzo, bardzo grzeczna, prawie nie drgnęła :) Dostała za to garść cukierków. Fryzjera mówiła mi aby takiemu małemu dziecko włoski podcinać co 2-3 miesiące, bo wtedy lepiej rosną. A wiesz ile zapłaciłam... 6zł :Niespodzianka:
Niezłą mieliście akcje wieczorem. Może tej Pani coś się stało?

Niki ja nie puszczam Nikoli samej na podwórku, bo boję się, ze zrobi sobie krzywdę. Po pierwsze mamy schody, na które może wejść, po drugie mamy podwórko na około domu, a nie tylko z jeden strony, po trzecie może zbierać różne rzeczy z ziemi i wkładać do buzi (już pare razy znalazła pety), a po czwarte tyle się nasłuchałam/naoglądałam jak to porywają dzieci nawet sprzed domu, że wolę siedzieć z nią i chodzić za nią krok w krok. No, ale jeżeli Ty masz możliwość, masz warunki przystosowane do tego i widzisz Kolę cały czas to super. Przynajmniej coś możesz zrobić w domu, a ona się bawi.

Grzecha ale Ci dobrze!!!!!! Jejka, mamusię masz cudowną, że tak Ci pomaga.
Zgadzam sie, że Adiemu na pewno ładniej będzie w krótkich. Właśnie kojarzę, że ma bardzo gęste włosy i rzeczywiście wygląda to jakby miał ogromną głowę.

Madzia super, że się wybawiłaś, i że masz kaca :) Róbcie sobie częściej takie wieczory, na pewno wyjdzie to Wam na plus.

Beata witaj Kochana!!!!!!!!! Jak miło Cię tutaj widzieć :)

Słuchajcie, właśnie dostałam pismo z policji "... zawiadamiam, że w sprawie kradzieży portfela zostało wydane postanowienie o wszczęciu postępowania o przestępstwo..." i na końcu "... o wyniku dochodzenia zostanie Pani powiadomiona po jego zakończeniu...". Czyli coś zaczyna się dziać :) Muszę jeszcze popatrzeć jakie artykuły co mówią :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

"Art. 275. § 1. Kto posługuje się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby albo jej prawa majątkowe lub dokument taki kradnie lub go przywłaszcza,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Wiecie co, ja do dnia dzisiejszego nie zgłosiłam na Policję, że mam swoje dokumenty :Nieśmiały: Jakbym to zgłosiła teraz to nie wiem czy dalje coś by się działo. Sama nie wiem co mam robić...

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!!

Beatko witaj:Święto: mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłużej??:Śmiech:

Wiola śliczna fryzurka i piękny komplecik, jak mała modelka:Spoko:
mysle ze powinnas zgłosic policji to ze masz swoje dokumenty.
i masz racje ze odpoczywam od M, fakt ze go czesto nie ma, ale jak go calkiem nie ma to Nina jest spokojniejsza ( nie to ze on krzyczy itp) ale jakos dzien taki poukladany, a dziecku potrezba wlasnie takiej rutyny. Jestem bardzo dumna z jej osiagniec nocnikowych:Śmiech:
wczoraj pokazala ze chce siusiu to my szybko na nocnik i udalo sie wszystko ładnie zrobic do nocniczka, przez cale popoludnie nie zesikala sie w majty!!!!!!!!moja Kochana Myszka:Usteczka:

grzecha nie mam nowej fryzury:Oczko: faktycznie przyciemnilam kolor ale nadal to jest blond tyle ze ciemny, ciecie tak samo mam stare:Oczko:
jak tylko m wroci to postaram sie o fotki:Spoko:
ale masz super z mamą, masz okazje porzadnie sie wyspac i najesc, hihihi
niestety z M nie moglam sie wybrac bo mam swoja prace:Smutny:

kate telefonik sie sprawdza jak narazie:Oczko:
napisz co u straszej pani jak sie wyjasni!!

Gosia na pewno sie martwisz jak sie rozstac z obecną firmą, ale mam nadzieje ze dasz rade:Spoko:

Astra a mi wrozono pare razy ze bede miala 2 dzieci, a drugie to chlopiec:Oczko:

Madzia zdradz mi kochana gdzie tak szalałaś!! ja tez chce:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Witam was kochane
Dzisiaj wzięłam sie za porządki w ogródku :Padnięty: jestem wykończona ale teraz jest ślicznie :Śmiech: jeszcze muszę zrobić porządek z truskawkami i w domku
A na urodziny Laury chce kupić taki namiot z tunelem chyba Wiola masz taki powiedz mi czy Nikola lubi w nim przesiadywać?

Beatko jak miło cię tu widzieć :)

Wiola Śliczna fryzurka i jak ładnie Nikoli zgęstniały już włosy i jaki piękny komplet gdzie go kupiłaś ?
A co do podcinania to ja mojej podcinam co miesiąc końcówki :Oczko:

kim30 :brawo: dla Ninki coraz lepiej sobie radzi zobaczysz jeszcze troszkę i na dobre pożegnacie pampersy

astra192 no twój aniołek padł a moja diablica jeszcze szaleje w łóżeczku chyba dzisiaj nie będzie drzemki :Zły:
Nie wierz w wróżki tylko bierzcie się do roboty :Oczko::Śmiech:
A co do babci to ci wierze że nie jest wam łatwo nie ma jak mieszkać osobno

Gosia
kiedy zamierzasz poinformować szefostwo ? Zobaczysz nie będzie tak źle :Oczko:

Madzix super że się spotkanie udało masz może jakieś fotki?:Śmiech:

grzecha ale masz fajowo z mamą ja w raju ugotowane posprzątane i jeszcze kawka podana ach.....:Śmiech: troszkę ci zazdroszczę :Nieśmiały:

DZIĘKUJE ZA GŁOSY:Usteczka:

Odnośnik do komentarza

Hej.
Wiola co Ty piszesz, że mnie mało :Niewiniątko: Wy tak gonicie, że mój post nadrabiający zajmuje ok 2 godzin!!! Od teraz jestem na bierząco, bo nie wyrabiam, ale tak to jest jak pół życia się przesypia... Dzis po południu znów na 3,5 h poszłąm spać, ale usprawiedliwiam się wczorajszym dniem, a raczej nocą...
Masz trację,że fajnie tak wyjść, ale jak wychodzę i Kuba nie śpi to zawsze mam wrażenie, że coś tracę... No ale trzeba zachować róznowagę, nie można cały czas w domu siedzieć. A wybawiłam się extra. Świetne mam dziewczyny z pracy i wszystkie przyszły, żeby się ze mną spotkac i poplotkować :)
Ładniusia fryzurka Niki i komplecik piękny! Niezła kasa za strzyżenie hi hi :)
Wiola nie chcesz rodzeństwa dla Nikoli?? Nie wierzę!?

Kim
Byłyśmy w Can Canie koło Rockera.
Super gratki jeszcze raz dla Niny! Wychodzi na to, że będziemy mieć 3 dzieciątko odpieluszkowane! A tak się bałaś, jednak nie taki doabeł straszny:)
Słuchaj mam namiar, na firmę, która robi serię 10 masaży za darmo na jakimś sprzędzie, warunek tylko jeden, tzreba wypełniać ankiety odnośnie samopoczucia. Chcesz numer?

Gosia
No właśnie nie było tych Manueli, byli tylko w parach ;/ Był jeden taki śmigał jak z "You can dance" w szarym dresiku, ale jakoś nie zwracał uwagi na gang szalejących wariatek :) Ale...każda miała chęć się z nim powyginać :)
Jeszcze raz Ci gratuluję!!! Odnośnie rozstania w starej pracy to uważam, ze nie warto byc ok na koniec, jest tak jak napisałaś, uszczypliwości, sprawdzanie, nie miła atmosfera. Mi szefowa ciągle opowiadała, że wszytsko musi porządkować po starych sekretarkach, a teraz tak gada o mnie, a na naszej rozmowie ostatniej mówiła mi, że sekretariat prosperuje super i wszystko jest srobione na czas;/ Chamstwo i tyle. Nie przejmuj się bo i tak zawsze będzie źle... Najlepiej zdystansowac się i myśleć o nowej pracy!
Odnośnie hulajnogi to Kuba śmiga, ze hej, to jego ulubiona zabawka, dostałją od mojej kolezanki ze 4 dni temu. Jeste lekka i ma 2 kółka z tyłu jest stabilna, polecam na prezent na 2 latka ! Znajdę linka to wkleję.
Też oglądałam Zbuntowanego Anioła, ale to było jeszcze w liceum hi hi :)
Zapraszam do mnie jak będziesz w okolicy!
Z M nie gadam i męczy mnie to już. Wyjeżdża w poniedziałek i nie kwapi się, aby cokolwiek zagadać... Ciężka sytaucja, sama nie wiem co mam robić. Chyba wreszcie porozmawiam z nim, ale nie wiem czy on będzie chciał... Kurcze to tak dziwniej jest między nami, bo ogólnie jesteśmy super małżeństwem, ale jak się kłócimy 2 razy do roku to na noże... Oboje jesteśmy bardzo zawzięci. Męczy mnie to bo już udało mi się wychować go troszkę, jak coś sie poróznilismy to kładąć się do łóżka zaczynalismy się śmiac i mówić do siebie głupki... A teraz znów od nowa, ciche dni. Qrwa zawsze tak jest jak wracamy z Ciechanowa! Nie będę juz jeździć z nim tam! Jak się kłócimy to ja mam ochotę zrobić mu najgorsze świństwo...

Kate
Bardzo łądne butki, ten sklep to BOTI i są tam byty z CCC. My kupilismy 4 dni temu tez Gufo :)
Daj znać co z tą kobietą!

Niki

MamaNikoli

Niki ja nie puszczam Nikoli samej na podwórku, bo boję się, ze zrobi sobie krzywdę. Po pierwsze mamy schody, na które może wejść, po drugie mamy podwórko na około domu, a nie tylko z jeden strony, po trzecie może zbierać różne rzeczy z ziemi i wkładać do buzi (już pare razy znalazła pety), a po czwarte tyle się nasłuchałam/naoglądałam jak to porywają dzieci nawet sprzed domu, że wolę siedzieć z nią i chodzić za nią krok w krok. No, ale jeżeli Ty masz możliwość, masz warunki przystosowane do tego i widzisz Kolę cały czas to super. Przynajmniej coś możesz zrobić w domu, a ona się bawi.

Popieram Wiolę, nawet w święta było w wiadomościach, że chłopiec bawił się na podwórku 2,5 roku z psem i poszedł do rzeki i się utopił. Ja nie spuszczam Kuby z oczu, dzieci maja rózne pomysły. Ostatnio w sklepie mierzyłam buty a on mi wyszedł do takiego samochodziku co są w cenratach, pomyślałam, ze tam posiedzie ja ze sklepu po 1-2 minutach wychodzę a go nie ma... ciepło mi się zrobiło, krzyknęłam Kuba a babka mi pokazała, ze siedzi już w innym aucie... Od tamtej pory ma praca oddalać się odemnie dalej niżna 2 metry...

Grzecha
Ale masz teraz miodzio wypoczynek! Nie ma jak to mama :) Zazdroszczę, oj zazdroszczę, my najlepiej czujemy się z mamą jak jestesmy same, możemy sobie ponarzekać..:)
Właśnie szykowałam się w weekend na ta komedię, strasznie podoba mi się ta aktorka Marta Żmuda i ten nowy serial z nią tez oglądam.
Widzę, że będę miała kolejną koleżankę od Mody, hi, hi nie jestem sama :) Ale bynajmniej dobre jest to w tym serialu, że nie ma powtóej w wakacje tylko ciąg dalszy :):)
Leće na weekend majowy do Coechanowa, a Ty gdzie będziesz? Ja będę miała więcej czasu bo jadę bez M, może spotakłybyśmy się w Wawie na Okęciu? Bo tam przyjadą po mnie tata albo brat. Rozważ propozycję ;)

Astra
To smutne co piszesz, ale nie wiadomo jakie my będziemy jako staruszki. JA wyobrażam sobie swoją starość miło w domu starców :) Będziemy z koleżankami oglądały Modę na Sukces :):):)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Kate
Będę miała fotki może dziś wieczorem, może jutro :)
Ja tez już głosuję.

Witam serdecznie Ciebie Beatko! Ucia Cię namówiła, zebys do nas wpadła? Zostaniesz na dłużej? Zapraszamy. Ty mnie nie znasz, ja Ciebie troszkę ;)

Gosia hulajnogi

HULAJNOGA -PRODUKT POLSKI -DOBRA JAKOŚĆ - CERTYF (338126137) - Aukcje internetowe Allegro

HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA NIEWIADÓW Nygus - Wawa (336610991) - Aukcje internetowe Allegro

http://images30.fotosik.pl/189/7641f7adddd6656c.jpg

http://images24.fotosik.pl/189/7716de3622ea5545.jpg

http://images33.fotosik.pl/203/32f695319b70a66b.jpg

http://images30.fotosik.pl/189/dc0fd54ebd5b996c.jpg

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...