Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ja nigdy nie piłam wódki o smaku żurawiny, nawet nie wiem jak to smakuje :Nieśmiały: W sumie ja nie za bardzo lubię wódkę czy drinki. Chociaż ostatnio piliśmy ze znajomymi czystą i jakoś dałam radę pić z kieliszka, gdzie wcześniej zawsze prosiłam o drinki.
Co do niedzielnego dnia to u nas wygląda mniej więcej tak samo. Tzn. M nie wiem co i jak z Nikolą. Nie wiem jaką zupke, jaki deserek, jakie spodenki, które body. Oststnio jak został z Nikolą sam (ja byłam na jeździe) to miał jej rano dac kaszkę. Mam dwie - jedną na mleko, jedną na wode. Tą na wodę daje jej rano, a ta na mleko do butelki wieczorem. One leżą w dwóch innych miejscach. Jak przyjechałam z jazdy M mówi, że Nikola nie chciała rano jeśc kaszki. Byłam w szoku, bo ona zawsze je rano całą miskę. Co się okazło M kaszkę na mleko dodał do wody :Histeria: Wcale się nie dziwię, że Nikola nie chciała tego jeść. Wrrrr... tacy już są nasi faceci, bezradni, nie myślący i bez jednej półkóli :)
Czy M dumny ze mnię? Gosiu, chodzi dumny jak paw!! On się bardziej cieszy niż ja :) A najbardziej cieszy się, ze w końcu nie bedzie musiał ze mną jeździć na zakupy :)

Madzia przykro mi z powodu sytuacji z Twoją wspólniczką. Mam nadzieję, że sprawa się wyklaruje i znajdziecie porozumienie, choć pewnie jak już masz jakieś wątpliwości to ciężko będzie Ci nabrać zaufania do niej.
Pomysł z wakacjami/Sylwestrem super!! Chociaż ja bym była bardziej za czymś w Polsce. Może byśmy zorganizowały sobie małe spotkanko gdzieś po środku Polski? Tak aby każda z nas miała taką samą odległość? Ja jestem jak najbardziej za. Ale byłoby super!!
Test ciązowy :) Wow!! No to w sumie życze dwóch kreseczek. Kulwa... ha ha... trzeba przy dziecku uważać co się mówi :)

Niki sprawa z bratem Lucka naprawdę nie ciekawa. Szkoda, że jest taki nieodpowiedzialny...
Dzisiaj mieliście oglądac mieszkanie, i jak? A słuchaj, to że jest dużo Polaków nie oznacza, że musicie się z nimi kumplować. Jeżeli mieszkanie Wam się spodoba, warto będzie je wynająć to nie przejmujcie się Polakami - żyjcie swoim życiem.
A sprawa z tą kobietą i chorymi zasadami "nie popychania innych dzieci" żałosne... Bardzo dobrze się stało, że jej córka także kogoś popchnęła, i że ona czuła się głupio :Wściekły: Ja też bym już nie poszła na takie spotkanie, lepiej w mniejszym gronie się spotkać niż słuchać jakiś zasad.
I znów brat Lucka namieszał... ja bym na twoim miejscu wywaliła go i juz. A Luckowi bym powiedziała, że albo chce żyć ze mną albo ze swoim bratem, bo razem nie damy rady!!

Kim super, że sobotnie spotkanko udało się. Ile było dzieci? No tak, jak jest za dużo dzieci to też nie dobrze. Ale dobrze, że chociaż mamy się dogadały :)
Super, że nocnikowanie idzie w dobrą stronę!! Bardzo dobrze, że niania zajmie się Ninką i dopilnuje aby robiła do nocniczka. Pisz o postepach.
Prawko ma być ok. wtorek/środa. Już nie mogę się doczekać kiedy będę je trzymała w ręce :)

Astra uśmichnij się!! Coś podły nastrój chyba masz?

Uciu jak po spotakniu z Buraczkiem i dziewczynkami? Maciuś był jedynym facetem w towarzystwie :)

Grzecha, oj teraz to pewnie nie będziesz miała dla nas czasu jak mama przyjeżdża :) Naciesz się nią! Co do wesołego miasteczka to u nas stoi przez cały rok, ale jest zamknięte. Otwierają je jak jest ciepło i jak jest jakieś święto. Teraz na wielkanoc otworzyli pierwszy raz i otwierają tylko na weekendy. Co do kradzieży to na razie nic się nie dzieje. Policja ma 6 tygodni na to aby dac mi jakąś decyzję.

GOSIA ALE MNIE ZASZOKOWAŁAŚ DECYZJĄ O TWOIM ZWOLNIENIU :Histeria::Szok::Szok::Szok: Tak naglę? Spodziewałaś się tego? A czy nie ma to związu z tym, że odmówiłaś podwyżki "do ręki" ? O ja!! Rzeczywiście dziś Prima Apryilis więc chyba nam zrobiłaś dowcip? Właśnie doczytałam, że zrobiłaś nam dowcip :Wściekły: Oj, Gosia :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Hej Ciotki wróciliśmy. u nas dziś znów cieplutko, a miało byc brzydko. Nie kupiłam butów, standard swoje musze wychodzić, a myślałam, ze to takie proste, bo jak nie chciałam kupować to wydawało mi się wszystkiego w brud...
Ogarniam chatkę i wracam, a tymczasem...

http://images29.fotosik.pl/187/eae1e1c650b91d8e.jpg

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jestem już. Popsrztałam ;) Nałozyłam maskę na gębę i odpisuję. Obiecuje sobie dziś, że teraz będę na bieżąco!
A tak w ogóle to musze Wam się przyznać, że oglądam "Modę na sukces":lol::Spoko: I tak codziennie o 16 mam chwilę dla siebie przy tym burdelu na kółkach :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Grzecha
Zobaczysz jak Adi poczuje wolniość to nie będzie chciał do wózka wsiąśc. Ila ja bym dała, żeby Kuba w wózku posiedział... Dziś na zakupach udało mi się z bólem przetrzymać go z 30 min, ale cały czas chciał wysiąść. Spowrotem już musiał iść, tylko miał przykaz, że musi sie pilnować wózka. Ja swój chyba mogę juz spokojnie sprzedać...
Tez nie lubiłam zielonego koloru, a teraz wręcz uwielbiam, ostatnio kupiłam sobie brelok w żarówiasto zielonym kolorze, tak mi go brakowało. Wybrałas jakąś torebkę?

Astra
Kuzynka sie odezwała? Z jednej strony masz prawo się wkurzyć i ja też bym sie napewno wkurzyła, bo nie lubię niesłownych ludzi, ale może faktycznie miała powód?
Staraj się o dofinansowania! Jak ja dostanę to też zakupię taki asortyment jak Ty masz, ale nie będe konkurencją dla Cieie ;)

Uciu
O fundusze będe chciała starać się nie o te z UP te z innych instytucji sa wiele wyższe. Ale zgłosić się do programu można dopiero w czerwcu, potem sezon urlopowy-wiadomo jak idzie coś załatwić i kasa dopiero na jesieni, a jak się nei uda to wtedy będę na kuronówce i zgarnę ten z urzędu, tam jest wiele łatwiej, ale "tylko" do 13 tys.
Sosik ciemny? Jak usmarzysz mięsco gulaszowe z cebulą na patelni, przekładasz do garnka, a na patelnię wlewasz wodę, mieszasz, żeby te "przypalanki" wymieszały się z wodą i wlewasz do garnkia, nawet 3-4 razy. Gotujesz, przyprawiasz i na koniec wlewasz mąkę ziemniaczaną rozmieszaną w zimnej wodzie, zalezy ile sosu, ale na cały średni garnek, pół szkalanki wody i 2-3 łyżeczki mąki. Mozna dodac warzywa.
Dzięki za wyjaśnienie, faktycznie mogło tak być.

Wiola
Dobrze zrobiłaś z Nikolą, ze jaknie posłuchała to wróciłyście do domu, tylko nie denerwuj się przy tym :)

Aneciacom
Nie wiem jak długo nas podczytujesz ;) Ale może pomyliło Ci się, bo synka planowałam oddac do takiego przedszkola w domu;)

Kim
Jestem pewna, że Nina jak zacznie mówić to całymi zdaniami!!! Teraz zbiera wiedzę, aby potem ją wykorzytać. Najwazniejsze, że rozumie wszytsko! Ty dziś na wolnym :) Jak mija dzionek ?

Na razie koniec odpisywania Kuba wstał,ale zaraz pewnie M go zabierze na dwór !

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Wiola
Doczekałaś sie kocham :) Cudnie nie? Życie jest cudowne poprzez takie chwile...
Z dydusiem... Tobie może nie przeszkadza, ale ząbki...:/ Nie żebym Cie pouczała... Ale z tego co pamiętam to Nikola tylko trzyma go w ręce czy nie?
Świetne fotki Nikoli, wklejaj jak najwięcej !!!!!!!!!!!!!!! My nie byliśmy jeszcze w wesołym miasteczku, musimy wyczaić jak będzie u nas!

Kate
Gratki za odsmoczkowanie!!! Dobrze, że czekasz z odpieluchowaniem, albo jedno, albo drugie! Zobaczysz, że z pieluszka pójdzie tak łatwo jak ze smokiem:)

Kim
Gratki za postępy w odpieluszkowaniu!!! Widzę, że wszystko idzie ok i jesteście na dobrej drodze do pozbycia sie pieluchy!
Dresik świetny! Uwielbiam takie ciuszki po domu i nie po domu tez :)

Gosiu
Kiedy mi zasefujesz taka wódkę z żórawiną?? Planowałaś urlop w zachodniomorskim, aktualne? Wiem co czujesz wkurzając się na na M :( Popieram, że jak ty byś była na L4 to nie leżałabys brzuchem do góry, a że kulał, napewno ściemniał :) Dobrze, że zajął się Kacperkiem chociaz jeden dzień, a Twoją zgryzote też rozumiem ;) Może na jakis boks razem pójdziemy? Hmm, a może skoczę na siłownię, hmm?
Gdzie natkęlaś się na ślubne zdjęcia KIm? Chetnie też obejrzę :)
M nie zmądrzał i nie widzę w nim inicjatywy i pokory więc... Cieszę się, że Kacerek grzeczny teraz ;) Tenisówki polecam z Coccodrillo, ja kupuję zawsze po 2 pary. Jedne ma u niani, jedne u w domu, chodzi w nich w domu i na podwórku. Nic się z nimi nie dzieje i kosztyją 16-19 zł.

Niki

Widzę, ze sytacja z bratem L wciąż ta sama :( Nie mam pomyslu jak Ci pomóc, chyba najlpiej to olać go, a L nie robi co chcę, w końcu i tak zrozumie. Pomysł Grzechy jest fajny! Jak tam dni wolne spędzacie?
Fajne trampki, my mamy takie krótki i zielone ;)

Grzecha

Współczuję tych nocnych wybryków Adiego, ja nie jestem wytrzymała na takie eskapady i jak w dzień mam dużo cierpliwości to w nocy nie za wiele...;) Ale Ty dostosowałaś się do sytaucji ;)
Widzę, że zaczęłas wychowywac swojego M :) Dobrze dobrze ;)

Astra
U nas w Ciechanowie kiszka to takie ziemniaki zmielone w "opakowaniu" tym co kaszanka, pychota. Zazdroszę mamy blisko.

Uciu
Jak tam po zawodach? I dawaj zdjęcia ze spotaknia i relację zdaj!

My widziałyśmy się z Kim w sobotę i potwierdzam, że wygląda ślicznie. Jest szczupła i super wygląda w nowym kolorze włosków :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Spotaknie ze wspólniczką w miarę. Ja przyznałam jej rację w niektóych kwestiach, ona mi w niekórych. Nadal mamy myśleć co dalej... Podoba mi się to, że gadamy rzeczowo. Zobaczymy,a le ja skupiam się na agencji nie spiesząc się i walcząć o dofinansowanie.

Jeśli chodzi o nasze spotkanko to ja mam pomysł, abyśmy jakiś dłuższy weekend sobie zaplanowały może w sierpniu, może w lipcu, aby wszytskim pasowało. Ja proponuję spotkanie w Karpaczu u Ani Bi, może zgodzi nam się znaleźc jakiś penjsjonacik? Co Wy na to?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix
Jestem już. Popsrztałam ;) Nałozyłam maskę na gębę i odpisuję. Obiecuje sobie dziś, że teraz będę na bieżąco!
A tak w ogóle to musze Wam się przyznać, że oglądam "Modę na sukces":lol::Spoko: I tak codziennie o 16 mam chwilę dla siebie przy tym burdelu na kółkach :)

Kochana nie przejmuj sie ja tez ogladam hehe moj sie z emnie smieje ze to gorsze od wypalenia dwoch papierosów :Psoty::Psoty:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Madzix nie nie odezwala sie pomimo ze byla dzisiaj na gg dostpena przez pół dnia a ja tez nie pisalam nie chce byc namolna jak bedzie chciala to sie odezie podejrzewam ze ona sie czegos dowiedziala od rodziny ja byla w domu na siweta i nie wiem co to bylo ale ja to wyciągne od niej :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech: Super ze spotkanie ze wspólniczką w miare sie udało.

ucia sliczne zdjecie ale malo prosimy o więcej :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

MamaNikoli a skąd wiez ze mam dzisiaj zły nastój az tak bardzo daje sie to odczuc heheh no nie mialam dzisiaj nalepszym relacji z moim małzem ale juz jest lepiej :Śmiech::Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Uciu zdjęcie jest przeurocze!! I Maciuś ma już ładne włoski. Czy już mu obcinalaś?

Astra my kobiety mamy intuicję i zawsze wiemy jak jedna z nas ma podły nastrój. Mam nadzieję, że już lepiej z M

Madzia super zdjęcie Kubulka. Umie już na hulajnodze jeździć? :Niespodzianka: Dobrze, że ze wspólniczką dogadałyście się. Zawsze co dwie głowy to nie jedna.
Co do smoczka to Nikola przy zasypianiu go trzyma w ręcę i nieraz pociućka :) Masz rację - to nie zdrowe dla zębów.

Mówiłam, że Grzecha do nas nie zajrzy, bo mama do niej przyjechała :Spoko:

Kim jak sprawy nocnikowe?

Kate jak sprawy smoczkowe?

Gosia jak sprawy z M?

Niki jak sprawy z bratem Lucka i czy oglądaliście dzisiaj mieszkanie?

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

napisze pozniej jakie wrazenia odnosnie flatu.Powiem tylko tyle:podpisalismy umowe ale bedziemy wszystko robic po swojemu od poczatku,klasc panele,malowac sciany,zdzierac tapety,klasc kafelki.No wszystko to sie nie nadaje do niczego.Ale pospisalismy bo blok z zewnatrz jest ok,sasiedztwo podobno w miare no i cena...pol darmo wiec od przyszlego miesiaca lucjan bierze sie do pracy.

to tyle odnosnie mieszkania,ide zrobic z nikolką!

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Już kolejny dzień jesteśmy bez smoczka zdarza się Laurze że coś o nim wspomni ale ją zaraz zagaduje :Śmiech:
Nareszcie kupiłam jej adidasy tak jej sie spodobały że w domu nie chciała ich pokazać i wołała buciki:Uśmiech:

Niki fajnie że podpisaliście umowę i będziecie mało płacić

ucia
sypialnia śliczna a jaka boska szafa buciki też ładne a zdjęcie pocałunku zwaliło mnie z nóg śliczna z nich para

Wiola gratulacje wiedziałam że ci się uda :Śmiech:

astra masz racje poczekaj jak ona się odezwie

Madzix dobrze że jakoś dogadujesz się ze wspólniczką
Jaki menior w okularach jeździ już na hulajnodze?

Kim gratulacje za postępy w odpieruszkowaniu jejku mnie tez to czeka aż mi się słabo robi jak o tym myślę

Gosia ale mnie zszokowałaś tym zwolnieniem jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) Ja tak krotko dzis, bo mialam intensywny dzien i padam na twarz:) Mama przyjechala i szalejemy teraz:) Przejrzalam tylko fotki:( Kubus na hulajnodze-rewelacja:) Uciu Twoja sypialnia boska, super to zaaranzowalas, awangardowo, a mi sie taki styl bardzo podoba:) Zdjecia ze spotkania z Buraczkiem ekstra:) To calusne ekstra razy dwa:)
Dzis na tyle, pa pa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...