Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

udalo nam sie wczesniej wyjsc

Bylam jak zwykle na kontrolnym pobycie w zwiazku z dolegliwosciami nerkowymi Koli i wszystko an 100% bede miala w przyszly pon na wipisie ale...prawdopodobnie nie ma kamieni,samoistnie zniknely pod wplywem leczenia farmakologicznego>.Lece do Niki,pozniej bede.

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Dziękuje laseczki za punkciki

Nareszcie z zębem mam spokój wczoraj go wyleczyłam. Strasznie nie lubię dentysty a na tą co trafiłam to strasznie miła i delikatna kobieta i już zaklepałam następny termin bo wyszukała się ubytków. Od razu wezmę ze sobą Laurę niech jej obejrzy czy wszystko jest w porządku

Wiolu zobaczysz szybko zleci i znów będziecie razem
Z wargą wszystko w porządku zaraz przyłożyłam zimnym nożem i nie spuchła
Powodzenia dla męża w nowej pracy

grzecha od razu powiało optymizmem jak posiedziałaś troszkę w Toruniu musisz częściej sobie robić takie wypady
Buhaha ale się uśmiałam z Adiego no chłopak jakie ma pomysły i skubany jaki pamiętliwy

astra192 kochana kurujcie się życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia

ucia po remoncie koniecznie wklej zdjęcia i jaki kolor wybrałaś?

Niki o super wieści a już się przestraszyłam że coś się stało

Gosia widzę że poimprezowalaś w weekend ja tylko zaliczyła w niedziele urodziny teścia

Madzia fajna stronka powodzenia w interesie i życzę dużo klientów

Ania dawaj foty

A gdzie się podziała Kim?

Odnośnik do komentarza

Wiecie zastanawiałam się długo czy to Wam pokazac, ale jestem dziś pod takim wrażeniem, że muszę się z Wami tym podzielic.:) To strona internetowa mojej kumpeli z klasy, która zawsze chciała zostać gwiazdą:) Zajmowała się trochę modelingiem, zagrała w reklamach, zajeła też drugie miejsce swojego czasu w konkursie na prezentera mtv. Ładna i naprawdę nie głupia dziewczyna, ale to co dziś zobaczyłam...powaliło mnie na ziemie. Żenująco:):):) Normalnie myślałam, że zawału dostanę:):):) Może to dla mnie było kosmicznie śmieszne, bo ją znam, ale myślę, że i Was może rozbawić. Zabrała się za śpiewanie i to z marnym skutkiem:) Mi się wydaję, że to jakaś prowokacja, bo śpiewać to ona nie potrafi:) Napewno!!! Jaja sobie pewnie robi, aby w ten sposób zwrócić na siebie uwagę...ale zresztą brak mi słów, same zobaczcie jak chcecie:) GagaZ - oficjalna strona (szczególnie zabawne jest video)

Odnośnik do komentarza

Kate ach Ci dentyści, też się ostatnio z nimi naspotykałam. Widziałam zdjęcie na n-k i w pierwszym momencie w ogole Cie nie poznałam:)

Uciu beż jest super, my mamy w salonie, ale z tego co kojarze remontujesz sypialnie(mam troche zaleglosci przez ten tydzien) i chyba błekit lepiej bedzie pasował (choc w sumie to zimny kolor). Mi się ostatnio spodobał ten kolor magnolii, w jakiejs reklamie ostatnio wypatrzyłam:) Seba dobrze, na razie sie organizuja, rekrutuje ludzi, ale jest cieńko, bo mało cv spływa. Dziś ma jakieś firmowe spotkanie wieczorem. Myślę, że nasze dzieci nie raz nas jeszcze zaskoczą i zawstydzą:) Mój baba nie mówi wcale, ani babcia, na babcie woła "kisia", obie są Krysie:) A nawet trzy, bo moja babcia, a jego prababcia to też Krystyna, także ma ułatwioną sprawę.:) Mam nadzieje, ze w miare szybko uda Wam sie skonczyc ten remont, bo w takim nieładzie trudno funkcjonować, no i czekamy na efekty:) A co do tej Gagi to az brak mi słow, ja co prawda nie utrzymuja od szkoły z nią kontaktu, ale podobno skończyła prawo z wyróżnieniem, więc coś w głowie musi mieć, a tu sie zgrywa taką idiotkę. Cała moja klasa normalnie huczy od plotek i wszyscy są zazenowani, ale ja wciąż wierzę, że to tylko głupi żart (choć również żenujący:))

Odnośnik do komentarza

uciu pewnie masz rację, ja myślę podobnie, zresztą już dziś w super ekspresie napisali o niej jako pretendentki do tytułu klapa roku. Wydaje mi sie, ze takie było założenie, zrobic wokol siebie szum:) A co koloru scian, przeczytalam Twoj opis pokoju i wydaje mi sie, ze bez bedzie ok, choc blekit tez by pasowal, ale w bezu bedzie chyba cieplej ta sypialnia sie prezentowac:)

Odnośnik do komentarza

ucia

Natomiast mój Maciuś jak poszedł do sklepu i zobaczył kobiety gdzieś w wieku mojej mamy to krzyczał na cały sklep BABA :) , bo tak mówi na babcię (nie umie powiedzieć babcia), no i tamta kobieta widać, że była chyba wręcz oburzona hehehe. Pewnie myślała, że niezla ze mnie matka, że zamiast uczyć słowa "Pani" uczę dziecka takich słów :Śmiech:

)

He he mój tez tak woła. Drze się na cały sklep babo alba baba :D
ale ja już przestałam się tym przejmowac po tym jak mi zasnął w tesco :) mówię mu kochanie nie śpij bo juz wychodzimy a on do mnie mamo ciii i zasnął :D
Idę na kawkę :D

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...