Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Marciołko :) ten wózek ma w zestawie fotelik :)
wejdz na BabyActive - wózki dziecięce i poczytaj :)
na żywo wygląda REWELACYJNIE !!! pokochałąm go od pierwszego spojrzenia :)
i taki kupię dla 3go dzidziolka jak się wreszcie pojawi pod moim serduszkiem :)

materiały są solidne, nie blakną, stelaż też solidny :)

a my tez z tych co w miejscu nie usiedzą ;) dlatego też bardzo ważne dla mnie teraz bedzie to żeby fotelik montować na stelażu :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

właśnie przejrzałam mniej więcej te wózki BabyActive... no i musze powiedziec że widziałam je juz na allegro. No ale jak dla mnie... brzydkie one sa... no ale wiadomo każdy ma swój gust.....

co do tych przednich skrętnych kółek... również mi sie to nie podoba... jestem chyba staroświecka ale dla mnie wózek musi być zwykły bez udziwnień...

no a fotelik na stelażu... również mi się nie podoba...

wiem wiem... dziwna jestem no ale co poradzić....

a co do kupna wózka mam na tyle dobrze że tą sprawą zajmują się moi przyszli teście (powiedzieli że to obowiązek-przyjemność dziadków, tak samo jak łóżeczko) ... ja tylko mam albo pokazać jaki chce albo oni mi jakis pokażą... w każdym bądź razie my wybieramy a oni płaca... :)

Odnośnik do komentarza

tak sobie czytam o tych wózkach i myśle, ze mnie to nie dotyczy bo od roku w użyciu wózka nie mamy, ale musze go wreszcie sprzedać ;)

a serio co się dla mnie liczyło:
*duże pompowane koła i dobra amortyzacja i zimą na śnieg super i latem na nierówne chodniki czy wjazd wózkiem na plazę :)
*przekładana rączka
*dosyc lekki
*łatwo składany
*przynajmniej 4 poziomy oparcia
*2 w 1 gondola i spacerówka

takie wytyczne dostał mój mąż i pojechał kupić wózek i powiem Wam, ze kupił rewelacyjny, świetnie Nam się go używało, w życiu bym na inny nie zamieniła _Deltim Voyager :)

Odnośnik do komentarza

Ja byłam zdecydowana na casualplay S4. Pani w sklepie bardzo go zachwalała i niestety przesadziła mówiąc, że ten wózek nie ma wad i złych opinii na forach. Gdyby tego nie powiedziała to pewnie bym go kupiła, bo bardzo mi się spodobał. Jednak ja jestem dociekliwa i pogrzebałam w necie... Znalazłam kilka opinii od użytkowników, niestety były same kiepskie. Narzekania dotyczyły wad konstrukcyjnych stelaża, które powodują przecieranie się materiału wózka oraz słabych części plastikowych przy blokowaniu kół (podobno się lubią łamać) ktoś narzekał na hamulec ręczny itd. Konkluzja była taka, że za te pieniądze ludzie spodziewali się nie tylko ładnego ale i nieawaryjnego wózka. Dużym problemem jest serwis, który mieści się w Poznaniu. Właściciel jest podobno opieszały, nierzetelny i ciężko co kolwiek z nimi załatwić. Po tym co przeczytałam zdecydowałam się na Quinny Freestyle (przynajmniej serwis jest podobno świetny)

Odnośnik do komentarza

w sumie to każdy wózek ma jakieś wady ja znalazłam zaróweno w Quinny jak i w casualplay, a co do opinii na foravch to tez podchodze do tego z dystansem bo niektórzy kupują już używane wózki a póxni9ej wystawiają opinię a to róznica kupić z salonu auto i ocenić a kupić używane bo niewiadomo jak ktoś wcześniej używał np wózka a najlepiej sugerowac się własnym gustem i upodobaniem :) ja raczej zdecyduję się na casualplay S 4 dla mnie praktyczniejszy od Quinny

Odnośnik do komentarza

Obejrzałam i nie wiem o który model konktretnie Ci chodzi...
jesli o Karina to jest on z wyglądu jak Peg perego p3 albo chicco ct 01- nawet mi się podoba i waży niedużo bo 9,9...
Ładnie nawet zrobiony i kolorki fajne zwłaszcza ten pistacjowy...
A jeśli chodzi o ten który ma z przodu dwa mniejsze kólka DUET lub SOLAR to szczerze mówiąc bardziej mi się podoba od Quinniego...;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...