Skocz do zawartości
Forum

Weekend majowy:)


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

Asia ;)
ja z moimi chłopcami byłam na mazurach ( ale mieszkalismy u mojego brata) bylismy nad morzem( trafila nam sie super!!!!pogoda) bylismy tez i to szczególnie polecam w Bałtowie w Parku Jurajskim
Bałtów - park jurajski - galeria zdjęć spalismy w Kazimierzu, zwiedziismy okolice, zamek w Janowie zaliczyliśmy przeprawę przez Wisłę.

W tym roku wyjeżdżamy w Bory Tucholskie- juz nie mogę się doczekać ;)

Odnośnik do komentarza

Co prawda majowy weekend zajęty przez naszą Małgosię i jej rodzinkę już :)
ale wakacyjne terminy i wiosenne wolne ;)

ZAPRASZAM !!!

Urlop na Kociewiu w Borach Tucholskich - KOMFORT! (317157579) - Aukcje internetowe Allegro

Zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek na łonie natury w Domku „Wichrowe Wzgórza”.
Domek wczasowy położony jest w Borzechowie. Tylko 200m do jeziora i 200m do ośrodka wypoczynkowego POLMED, gdzie można wypożyczyć sprzęty wodne, odpocząć na plaży. Dom znajduje się na bocznej ulicy, zdala od zgiełku i hałasu, zapewnia niczym nie zmącony spokój i ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków. Pozwala nam to regenerować siły.
Nasz dom jest domem całorocznym i przystosowanym do przyjmowania gości w każdym wieku.
Posiadamy ogród 1200m2 z ładną altaną, całość jest ogrodzona i jest to dom murowany i ogrzewany.

Wieczorami można miło spędzić czas przy kominku wpatrując się płomyki skaczące w ogniu.
Grzybiarzy zachęcamy do zbioru w pobliskich lasach zasobnych w wszelkiego rodzaju runo leśne.
Wędkarzom proponujemy obfite połowy w wodach jezior położonych w pobliskiej okolicy malowniczych pól i lasów.

Ceny:
doba 200 zł
przy dłuższych pobytach atrakcyjne rabaty ustalane indywidualnie.

Dom posiada werandę i garaż. W oknach są moskitiery i żaluzje.
Sypialnie (dwie) wyposażone są w łóżka matrymonialne z łazienką z prysznicem,toaleta, sauna.
Kuchnia jest w pełni wyposażona: zmywarka, piekarnik, lodówka, zamrażarka, barek.
Dodatkowo w domku jest żelazko, deska do prasowania, DVD, telewizor, radio i pralka automatyczna.

W okolicy jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...