Skocz do zawartości
Forum

Żywe srebro


Iszpan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!:36_3_15:

Wy to dziewczyny medal powinnyście dostać za cierpliwość do swoich dzieci! :36_1_11:
Uśmiałam się jak nigdy z tych słówek i wyrażeń :sofunny::sofunny:

Andzia :brawo: dla dziewczyn, że już takie zdolne i silne! Pełzaczki dwa! :36_3_15:

Monika zdjęcia pudełeczka nie zrobiłam ale wstawiam inne z imprezki ::): Na ostatnim dzieci trzymaja właśnie te pudełeczka!

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

monika4
gunia wielki szacun!!!! :brawo::brawo: a ile dostałaś pensji???
zdrówka dla Piotrusia:Śmiech:

Monia jak dla mnie to duzo bo za 5 dni roboczch dostalam na konto 470zl

gabalas
To jak chcecie sie posmiac z ciekawostek ktore mowi moj syn to prosze:Oczko:

lizol- tetewizor, kidys był lizus
kazula-karuzela
kutel-komputer
pasolek parasol
i moj hit
zakis- czajnik:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Wczoraj była ,ega burza , wiec powylaczalismy z pradu kompa i telewizor. Dzis rano Krzys otworzył oczy i mowi włac lizola, nie działa, była burza zepsuła lizola, kupis nowy??kutela tez kup:sofunny::sofunny:

No i tak to dziwacznie to moje dziecie sobie gada , oczywiscie tych smiesznych słow jest cala masa, niektore z biegiem czasu przechodza w normalne a inne ewoluuja tak jak lizol:Oczko: Kiedys nie umiał powiedziec "usiądz" to mowił.............."tu kał":sofunny:jaja były jak balony jak na spacerze wołal "mama choć tu kał" , potem jak mu w glowe wbijałam zeby w koncu powiedził "usiądz" to zaczał mowic "mama usiadz tu kał":sofunny::sofunny:
Gaba siwtne, moj to juz przestal zabawnie mowic no chyba ze chodzi o literke f zamiast niej jest h :)zamiast fajnie jest (c)hajnie lub zamiast fuj jest i tu pisac nie musze co :))))

W robocie dzis niby byl luz bo nie bylo naczelnika ale i tak bylo sporo do zrobienia od wtorku mamy szkolenia dwa dni po 4 godziny a potem dalej do pracy :) dzis zabralam sie za niszczenie starych dokumentow i zapakowalam 5 olbrzymich workow scinkami z niszczarki, a jeszcze 3 razy tyle jest do zniszczenia :)
Mojego ogloszenie juz jest i jest czesto przegladane :) jestem z siebie dumna tym bardziej ze nie mialam do tej pory nic wspolnego z zamowieniami publocznymi :))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Eloł:)

Byliśmy na badaniach z dziewczynami, zapłaciliśmy 200 zł:Szok:
Pozniej głupki dwa postanowilismy zrobic zakupy z naszymi kochanymi córeczkami w Lidlu-pierwszy i ostatni raz. Jechaliśmy oczywiście dwoma wozkami, nie mozna ich było z oka spuścić, bo te siedziska w wozkach mało stabilne...w kolejce do kasy zaczeły marudzic, trzeba je było wziac na rece, wiec pakowanie zakupów było cudne:Kiepsko:

Iwcia super fotki, rzeczywiście Mati duży chłopak, a jaki przystojny:whistle::whistle::whistle:
Gunia super wypłata!!! Gratuluje.
U nas jest dokładnie tak samo, zamiast f jest najczesciej h-hajnie itp, a zamiast w-jestł. Dlatego musimy do logopedy. No i z "r" sa problemy.

Odnośnik do komentarza

witammm w sobotę :Śmiech:
m. pojechał na imprezę do pracy, mama chora, my z Kubą rządzimy:Śmiech: rano zakupy - dziecko niesamowicie grzeczne, potem do ciotki po sadzonki pomidorów - prawie grzeczny ale, reasumując całkiem przyzwoicie się dzisiaj zachowuje poza jednym wyskokiem - w przerwie między ulewami, poszłam dosadzić pomidory, Kuba chwile pomagał, potem gdzieś się zamelinował, jak go znalazłam to stał pod rynną, z której nieźle ciekło i mył rączki:Real mad::Real mad: - tzn. cały łeb mokry, nogi do połowy łydek, niby był zabezpieczony, bo w gumowym wdzianku ale na głowie zwykła czapka i do kaloszy się nalało, chwilę musiał być mokry zanim sie zorientowałam, że coś nie tak, biegiem do domu, nogi do gorącej wody, przebrałam i mam nadzieję, że się nie rozchoruje:Real mad::Real mad:
kurcze, w poniedziałek chciałam mu zrobić komplet badań i oby nic tego nie zmieniło

andzia dwie stówki za badania??? nieźle:Real mad: a co im robiliście
hehehe zakupy hehehe:glass:

gunia super zarobiłaś!!!!! za miesiąc nieźle wypadnie i sporo więcej niż sama chciałaś :brawo::brawo:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam
Jestem na antybiotyku, pare dni temu przycielam sobie drzwiami palec i zaczal mi puchnac opuchlizna nie schodzi a do tego pojawila sie ropa, palec mi sztywnieje wiec dzis juz pojechalam do lekarza i mam stan zapalny, dostalam antybiotyk i cos do psikania jesli do wtorku nie zejdzie opuchlizna to mam jechac po skierowanie i do chirurga. Jestem w szoku ze z takiej popierdolki takie cos sie zrobilo. Nie wiedzialam ze to moze tak bolec nawet zalozenie plastra w to miejsce sprawia mi bol, powiem tylko jak nie urok to sraczka :)))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie,
moja cierpliwosc została dzis wystawiona na kolejna probe i poległam:Kiepsko:
Od rana wszystko mnie wkurzało, kolejny dzień w domu, bo pogoda iście listopadowa, dziewczyny nadal drzemają 2x po 15-20 minut, jeszcze dodatkowo Stasiu w domu, który tez domaga się towarzystwa do zabawy, masakra!!! popoludniu pojechalismy do mojej babci na kawe urodzinowa, tam zajeli sie dziecmi, wiec chwilke odsapnełam, obżerajac sie przy okazji jak świnia.
Jutro zostawiamy dziewczyny u moich rodziców i jedziemy ze Stasiem do kina z okazji Dnia Dziecka.

Monika to się Kuba zamelinował:D Stachu tez uwielbia babrać w wodzie, nie zwazajac na pogode. Oby sie tylko nie przeziebił.
Dziewczynom robilam morfologie z rozmazem, OB, zelazo, CRP, ASO i Ige załkowite-96 zł za sztuke. Moja kochana lekarka nie dała skierowania, bo poco, lepiej faszerowac je kolejnym antybiotykiem, niz szukac przyczyny ciagłych infekcji. Masakra!!!

Gunia o kurka, oby palec szybko sie zagoił!!!

Odnośnik do komentarza

andzia dla mnie i tak jesteś wielka!!!! trzy sreberka w domu, w tym dwa - podwójne:wink: to jest dopiero wyzwanie a ja marudzę, że zmęczona jestem:lup:
i dobrze zrobiłaś decydując się na badanie, w końcu, pomijając zdrowie i tak więcej wydajesz miesięcznie na leki
a do lekarzy to powinno się strzelać wrrrrrrrrrrrr
mnie nasza rodzinna do szału doprowadza, nie dość, że wyszła za mąż za mojego kuzyna, to jeszcze wybudowali się tu gdzie my mieszkamy i nie można czegokolwiek sie doprosić, owszem, jak coś się dzieje to przyjdzie do domu ale zawsze z łaską i często po czasie, oczywiście nie robi tego za darmo, wielokrotnie mama robiła jej nieodpłatne usługi krawieckie, od nas zawsze jakaś łapówka a to flaszka wódki, nalewka, warzywka z ogródka, jakieś zdrowe oleje, taniej byłoby za wizytę prywatnie zapłacić:Real mad:teraz ma złamaną nogę i m. prosił ją żeby wystawiła mu zaświadczenie do opieki, że choruje - w związku z obniżeniem odpłatności za babcię, to nie, ona nie może bo jest na zwolnieniu, wkurzył się i pojechał do przychodni, tam mu kazano zjawić się przed 7.00 w rejestracji i czekać potem na przyjęcie u lekarza, który albo wypisze świstek albo nie, jakby pinda jedna nie mogła zadzwonić do jakiegoś lekarza z prośbą o wypisanie zaświadczenia na przykład, w końcu zna ich od ładnych kilku lat
musimy zmienić rodzinnego bo to nie tędy droga, tylko weź znajdź normalnego lekarza teraz

kurcze, co się ze mną dzieje, wszędzie marudzę i narzekam:glass:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika ja p...
Z rodziną najlepiej na zdjęciach...masakra!!!
I masz racje, nie ma co sie ogladac, obcej zawsze mozesz przynajmniej wygarnac, co myslisz!!!

U nas sa trzy przychodnie i ta do której ja naleze i tak jest najlepsza. A nie chce do innego miasta sie przepisywac, bo wtedy z kazdym szczepieniem i innym gównem trzeba jechac.
Wczoraj w laboratorium babka mnie"pocieszyła", ze wiekszosc lekarzy nie chce wypisywac skierowan, bo ponoc maja jakis limit roczny narzucony przez NFZ i wystawiaja komu chca:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:Pajanora-jak to mówi Stachu.

Odnośnik do komentarza

monika4
taaaaaaaaaaaaaaa limity a wiesz gdzie ja mam ich limity???? ciekawe ile człowiek musiałby zarabiać, żeby za wszystko płacić:Histeria: wystarczy, że za leki się buli słono:Real mad:

No dokładnie!!!
Jeżeli juz sa jakies limity, to powinni wyznaczyc jakis roczny limit na rodzine, bo wiadomo w kazdej rodzinie jeden choruje mniej, drugi iwecej, a nie sie migac.
Jak zapytałam o wymaz z gardła, to stwierdziła, ze sa za małe:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Odnośnik do komentarza

andzia nie rozumiem dlaczego za małe???? przecież to tylko wymaz!!!! a bakterię męczą nie tylko od określonego wieku przecież:Real mad:
ja też miałam niezłą jazdę w ciąży, zresztą cały czas łaziłam prywatnie, co trzy tygodnie wizyta za kasę, do tego po każdej wizycie - do zrobienia krew i mocz, oczywiście bez skierowania, czyli tez za kasę, m. pojechał do NFZ z pytaniem czy cieżarnej z ciążą zagrożoną nie należą się darmowe badania, odpowiedź - oczywiście, należą, tylko i wyłącznie, kolejne pytanie - czy jak dostarczymy rachunek za badanie laboratoryjne to dostaniemy zwrot kasy??? odpowiedź - absolutnie nie, obowiązkiem lekarza, nie ma znaczenia czy państwowy czy prywatny, jest wystawić skierowanie, zażądano nazwiska, żeby wszcząć postępowanie przeciw lekarzowi za nadużycie, m. delikatnie się wycofał bo nie chcieliśmy udupić lekarza, dzięki któremu udało się mnie zdiagnozować i doprowadzić do donoszenia ciąży
swoją drogą świetny specjalista!!!! m. chciał mu nawet zapłacić żeby był przy porodzie to go prawie z gabinetu wyrzucił, zresztą byliśmy skłonni zapłacić każdą cenę!!! nie uczestniczył jak rodziłam, Kuba pchał się na świat w godzinach wolnych ale załatwił mi taką obstawę, że szok - dwóch lekarzy, z dziesięć położnych, najbardziej doświadczony neonatolog, poród rodzinny i wszystko gratis hehehe ale za badania musiałam płacić:glass:
kraj absurdów!!!! kłania mi się wizyta, ostatnio byłam 6 tygodni po porodzie:alajjj:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

i dochodzę czasami do takich wniosków, że szanowni rządzący bazują na tym, że rodzic jest w stanie zapłacić każdą cenę jeżeli chodzi o dziecko, więc po co dopłacać państwowe pieniądze do zdrowia??? zawsze można wymienić posadzki w gabinetach czy przesiąść się na nowe samochody:Real mad:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
i dochodzę czasami do takich wniosków, że szanowni rządzący bazują na tym, że rodzic jest w stanie zapłacić każdą cenę jeżeli chodzi o dziecko, więc po co dopłacać państwowe pieniądze do zdrowia??? zawsze można wymienić posadzki w gabinetach czy przesiąść się na nowe samochody:Real mad:

:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Odnośnik do komentarza

Witam
Antybiotyk dziala palec wyglada juz troche lepiej wiec chyba bedzie ok :)

andzia
U nas sa trzy przychodnie i ta do której ja naleze i tak jest najlepsza. A nie chce do innego miasta sie przepisywac, bo wtedy z kazdym szczepieniem i innym gównem trzeba jechac.
Wczoraj w laboratorium babka mnie"pocieszyła", ze wiekszosc lekarzy nie chce wypisywac skierowan, bo ponoc maja jakis limit roczny narzucony przez NFZ i wystawiaja komu chca:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:Pajanora-jak to mówi Stachu.

Andzia ach ten pieronski NFZ :))) samo dziadostwo jak ja tych urzedow nie lubie na sama mysl o nich :alajjj: ale bez nich tez bylo by zle (gdzie bym pracowala??:))))))))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)

My mieliśmy dość udaną niedzielę. Rano powiedzieliśmy Stasiowi, że mamy dla niego niespodziankę z okazji Dnia dziecka. Tak się przejął, ze grzeczny był jak nigdy, pow. nawet: Mamuś, Ty sobie odpocznij, a ja się pobawię z dziewczynami. I nawet się pobawił. Przed 10-ta zabraliśmy go do samochodu i pojechaliśmy, całą drogę nas meczył, gdzie jedziemy, oczywiście zorientował się, ze do Poznania, ale nie spodziewał się, ze do kina. Niestety"Potwory kontra obcy", które sobie wybrał beznadziejne, a po wyjściu z kina zapytał, czy pojedziemy w koncu po ta niespodziankę:D
Jakies 5 km przed domem natrafiliśmy na takie grado-bicie, ze szok:Szok: W zyciu jeszcze czegos takiego nie widziałam. Schowalismy sie na najblizszej Stacji benzynowej, inaczej by nam chyba szybe w aucie zbiło:Niespodzianka:
Pozniej pojechalismy do moich rodziców i przepekalismy u nich do samego wieczora, obzarłam sie znowu jak prosie:Kiepsko:
__________________

Odnośnik do komentarza

u nas też niedziela w miarę, m. wrócił po imprezie ok. 11.00, niestety struty na maksa, z wymiotami i bólem wątroby, bał się ruszać z łóżka bo zaraz kontakt z wielkim uchem, mama też troszkę lepiej się czuła
niestety, za oknem pogoda - niech ją szlak, słońce, deszcz, słońce, ulewa, słońce, grad, nie widziałam sensu w siedzeniu z Kubą w domu, zapakowałam go do auta i pojechaliśmy do Wrocka w poszukiwaniu jakichś imprez na dzień dziecka, niestety, z powodu pogody chyba ale nie natrafiliśmy na cokolwiek w plenerze, wszystkie centra handlowe zamknięte - hehehe zielone święta dzisiaj, dowiedziałam się jak przeczytałam na sklepie:lup:, ruszyliśmy wobec tego pod magnolię - tam jest kino i czytałam w necie, że coś dla dzieci szykują, jak tylko podjechałam autem to najpierw grzmoty, za chwilę ulewa, potem grad:Histeria: przeczekaliśmy w samochodzie ale powiem, że pietra miałam, bo stanęłam, idiotka, pod drzewem, nic się nie stało, pod kinem były jakieś malowanki, prezentacje reklamowanych zabawek, testowanie ich przez dzieciaki - Kuba upodobał sobie - Hot Wheels - Autokolorowanie - Zestaw - Merlin.pl i powiedziałam mu, że jak jutro będzie dzielny na pobieraniu krwi - to dostanie, przecież poza tym dzień dziecka, do tego chrzestna pięć dyszek rzuciła, niestety dziecko robi wszystko aby sie wytargować zabawkę bez badań - czyli, prośby, płacze, histerie, że się boi, minki skrzywdzonego psiaka..., zobaczymy jutro, najwyżej będzie ryk na pół Polski ale musze mu tę krew zrobić

po za tym był wyjątkowo grzeczny, posłuszny, nawet jadł jako tako, zastanawiam się kto mi w nocy dziecko podmienił

andzia możesz jeść bezkarnie, super wyglądasz!!! dobrze, że udało wam się burzę przeczekać na stacji i obyło się bez problemów

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...