Skocz do zawartości
Forum

Żywe srebro


Iszpan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Monia Kuba za piekne loki aby je scinac, Piotrusiowi tez sie lekko wlosy zakrecaly ale ja jakos wole go w krotkich (nie ma problemow z czesaniem i myciem ich :))
Andzia tez ciekawa jestem jak dziewczynki w nowym miejscu, a Stas to duzy juz chlopczyk brawo dla niego, my zeby go obciac musimy zawsze miec jakas nagrode pod reka i jak wie ze bedzie nagroda to siedzi i czeka az sie skoncza te katorgi.

Dzis nie wiem jak z moim czasem, niedlugo wpadnie kolega M (M w pracy ;)) cos namieszal w kompie i Gunia pogotowie techniczne ma zobaczyc co (tak jakbym sie na tym znala ale oni wszyscy tak mysla), zobaczymy czy dam rade, jak sie uda to od razu zrobie mu kopie zapasowa systemu bo jak cos to do mnie wpadaja po pomoc

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Witam:)

Dziewczyny przespały nockę, kilka razy się budziły, ale dawałam smoka i spały dalej.

Iwcia dzięki :Nieśmiały:
Gunia normalnie szacuneczek, ja przez to, że mam męża informatyka, jestem strasznie wygodna i niestety zielona, jeżeli chodzi o większość komputerowych rzeczy.

Andziu ja lubie sie pobawic kompem i czesto cos tam przy nich robie ale to nie znaczy ze sie na wszystkim znam niestety M uwaza ze tak i czesto nie zaglada do kompa myslac ze jakby co to zona i tak da rade, a kolega M hmmm od 2 miesiecy ma kompa i to jest jego pierwszy komp i z wieloma rzeczami przychodzi do nas zeby go nauczyc obslugi zeby wyjasnic co do czego a ze moj M nie lubi innym tlumaczyc (tak jakbym jato lubila- wychodze z zalozenia ze skoro ja sie moglam sama nauczyc to inni tez i jakos nie mam cierpliwosci kogos uczyc- dlatego nie jestem nauczycielka ;))
zobaczymy jak to bedzie czy nie wybuchne i nie powiem idz w cholere czlowieku :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia ciężko tłumaczyć komuś (zwłaszcza) dorosłemu-rzeczy dla nas oczywiste...

Ja miałam kiedyś dziewczynkę, która była w 6 klasie podstawówki i przerabiali właśnie w szkole godziny-no i przyszła do mnie na lekcje, bo nie mogła sobie z tymi godzinami poradzic-niestety-był jeden problem, nie znała się na zegarku.
Pierwszy raz wtedy zdarzyło mi się zadzwonić do rodziców i powiedzieć, co na ten temat myśle!!!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Gunia ciężko tłumaczyć komuś (zwłaszcza) dorosłemu-rzeczy dla nas oczywiste...

Ja miałam kiedyś dziewczynkę, która była w 6 klasie podstawówki i przerabiali właśnie w szkole godziny-no i przyszła do mnie na lekcje, bo nie mogła sobie z tymi godzinami poradzic-niestety-był jeden problem, nie znała się na zegarku.
Pierwszy raz wtedy zdarzyło mi się zadzwonić do rodziców i powiedzieć, co na ten temat myśle!!!!!

Dobre ale znam ten bol u nas w bloku byl chlopak dosc juz duzy i nie znal sie na zegarku, zegarek tak ale elektroniczny jak byl ze wskazowkami to eeeee nie wiem ktora godzina, wiesz ja wiem ze nie nadaje sie do tlumaczenia na studiach to samo uwielbiam wszelkie przedmioty matematyczne i kumalam o co biega i wszyscy do mnie pomoz mi wytlumacz a ja eeee nie wiem jak nie umiem, bo jak zaczynalam tlumaczyc cos co dla mnie bylo oczywiste bo nie da sie tego inaczej zrobic a ktos zadawal pytanie ale dlaczego to rece mi opadaly i tylko mowlilam bo tak ma byc i nie da sie inaczej (wytlumacz ludzion ze taka jest zasada i nie ma przepros) rece mi opadaly i koniec a potem bylo ze nie chce pomoc, nic nie dawalo ze nie potrafie tlumaczyc ze to trzeba na slowo honoru przyjac i tyle
Oki zmykam do sprzatania bo nie wiem o ktorej gosc przyjdzie

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Kolega byl i pojechal tak napiep.....rzyl w tym kompie ze ciezko dojsc ladu i skladu a ze jest na gwarancji to powiedzialam ze nie bede kombinowac bo moglabym mu go sformatowac i wgrac system od nowa ale nie mam legalnej wersji wiec nic z tego.
Andzia moj tez spi i ja wysprzatalam cala lazienke i kuchnie a teraz siedze i czekam az sie obudzi (dzis zasnal wczesniej bo go obudzilam za wczesnie rano - przez te zastrzyki bo chodza o 8 a wczesniej chce zeby sie dobudzil, zjadl sniadnie a nie byl od razu kluty).
Zaraz M wroci z pracy i jedzie do goscia od dzialki po kopie projektu, chce popatrzec co i jak, ile materialu na dach potrzeba bo trzeba juz sie rozgladac za dachowka i oknami dachowymi, brrrrrr nie wiem nic :36_6_5:

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...