Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny
Chyba rozsypalo sie nam forum :((( ale bede zaglądać i mam nadzieje ze inna mieszanki chociaż sie zamelduja ze żyją. Ja na terapii już 2 razy teraz mam ćwiczenia relaksacyjne robić, prowadzić dziennik jak sie czuje od 1 do 10 co godzinę każdego dnia. Zaczęłam wiecej robotkowac ręcznie w ramach powrotu do hobby ... I narazie czuje ze idę przynajmniej do przodu a nie do tylu. Buziaki dla Was kochane

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

witam moje mieszanki
cale wieki mnie tu nie bylo, niestety nie wszystko sie da...

witam wszystkie nowe mamy i przyszle mamy, ciesze sie ze jakos ten watek jeszcze funkcjonuje, nie obiecuje znacznej poprawy ale bede zagladac

agha, kochana, strasznie mi przykro ze tak masz pod gorke, osobiscie depresji nie znam ale mam obok siebie dwie psiapsioly, ktore po uszy w depresji byly, wiem jak ciezko osobom towarzyszacym cos robic by pomoc, moge sobie tylko wyobrazic jak tobie trudno, mam nadzieje ze lekarz pomoze i terapia....

flor, kochanie, co u Was?? napisz koniecznie co u Was, jak sie macie???

nowe mieszanki pozdrawiam serdecznie, dla tych co mnie nie zanja, w skrocie ja to moniq, Polka we FR od 14stu lat, swego czasu to forum bylo niemal moja druga praca tyle tu siedzialam i moderowalam i pisalam :) teraz tylko dla czystej przyjemnosci :)

Odnośnik do komentarza

monikouette
hej

ma-mmi, dokladnie tak samo jest w moim przypadku, kilka lat temu bylam na forum Noworodek i zaraz potem tutaj, dzieki tym forom mowie jeszcze plynnie po polsku :lol: plus niedzielne telefony do domu :)
pozdrawiam

a uczycie swoich panow po naszemu?:tata:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

he he moj zna "dobra dziewczyna" i jakies tam pojedyncze slowa..... ogolnie ma glowe do jezykow. u nas norweski gora. poza tym on mowi po angielsku i niemiecku... po niemiecku lepiej niz norwesku.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

o widzę, że ruszyło się trochę...

agha zdrowiej! mam nadzieję, że terapia pomaga i niebawem dojdziesz do siebie. a robótki jakie? bo jak szydełko i druty to mogę podesłać jakieś modele :D ja to dziergam kiedy mogę :work: ostatnio też sobie maszynę do szycia kupiłam, może coś fajnego uszyję jak czas znajdę. póki co muszę podszyć firanki ;)

flor pisz koniecznie jak synuś! co u was? jak się czujesz? jak sobie dajecie radę?

witam nowe mieszanki! ja zmieszana z francuzem, wcześniej w niemczech mieszkaliśmy teraz w końcu jesteśmy we francji. mój m po polsku już całkiem nieźle sobie radzi, z moim dziadkiem ostatnio naprawiał samochód i się całkiem nieźle dogadali ;) ogólnie rozumie już prawie wszystko, czasem tylko składniowo mówi niepoprawnie i słów mu brakuje ale to z czasem przyjdzie.

pozdrowienia i do zobaczenia!

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Marmi
o widzę, że ruszyło się trochę...

agha zdrowiej! mam nadzieję, że terapia pomaga i niebawem dojdziesz do siebie. a robótki jakie? bo jak szydełko i druty to mogę podesłać jakieś modele :D ja to dziergam kiedy mogę :work: ostatnio też sobie maszynę do szycia kupiłam, może coś fajnego uszyję jak czas znajdę. póki co muszę podszyć firanki ;)

flor pisz koniecznie jak synuś! co u was? jak się czujesz? jak sobie dajecie radę?

witam nowe mieszanki! ja zmieszana z francuzem, wcześniej w niemczech mieszkaliśmy teraz w końcu jesteśmy we francji. mój m po polsku już całkiem nieźle sobie radzi, z moim dziadkiem ostatnio naprawiał samochód i się całkiem nieźle dogadali ;) ogólnie rozumie już prawie wszystko, czasem tylko składniowo mówi niepoprawnie i słów mu brakuje ale to z czasem przyjdzie.

pozdrowienia i do zobaczenia!

Witam...
Oopsy ja to stara d... jestem, czyli epoka gdy obowiazkowy rosyjski byl..
Marmi widze po suwaczku, ze dzidziusia oczekujesz, na kiedy termin? no i powodzenia

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

widze ze stare mieszanki jednak sie zgubily :)
ciekawa jestem co u Was dziewczyny wiec jesli mozecie to choc podpiszcie liste obecnosci :)

ma-mmi ja tez stara d*** bo ruski przez cale zycie mnie w szkole sledzil, podstaowka plus liceum ale na szczescie w liceum mialam tez francuski do ktorego zapalalam taka miloscia ze od 14lat juz tu siedze :)

za to ang nie mialam okazji nigdy sie nauczyc, rozumiem go dosc dobrze ale mowie nie bardzo, w angielskojezycznym kraju przezyje i z glofu nie umre ale to tyle :)

milej srody zycze, my dzis domowo bo jakies -10st i wiatr straszny

Odnośnik do komentarza

monikouette
widze ze stare mieszanki jednak sie zgubily :)
ciekawa jestem co u Was dziewczyny wiec jesli mozecie to choc podpiszcie liste obecnosci :)

ma-mmi ja tez stara d*** bo ruski przez cale zycie mnie w szkole sledzil, podstaowka plus liceum ale na szczescie w liceum mialam tez francuski do ktorego zapalalam taka miloscia ze od 14lat juz tu siedze :)

za to ang nie mialam okazji nigdy sie nauczyc, rozumiem go dosc dobrze ale mowie nie bardzo, w angielskojezycznym kraju przezyje i z glofu nie umre ale to tyle :)

milej srody zycze, my dzis domowo bo jakies -10st i wiatr straszny

hej hej...
ja pewnie tez bym nie umarla cos tam kumam i kiedys bym nawet cos powiedziala, ale odkad ucze sie norweskiego (bo przeciez ciagle sie go ucze) to jak chce cos po angielsku to od razu na jezyk rzuca sie norweski.... a w planach jeszcze nauka niemieckiego:36_2_16:oj nie wiem czy podolam

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...