Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry dziewczyny!

Mamo Sloneczka - hahahahaha!!!

a szczerze mowiac chetnie przywdzialabym jakies oryginalne imie, bo moje jest bardzo popularne (w podstawowce w mojej klasie bylo 7 Agnieszek!)

i trzymam kciuki, zeby Twoj nastroj sie poprawil (a co za tym idzie sytuacja w domu)

Agatko - jestesmy z Toba, trzymaj sie i daj znac,jesli w jakikolwiek sposob mozemy pomoc

Suzy - odbierz telefon!!!

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mWgg.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mWggp2.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Meringue (kolejna Agnieszko hehe) pisz duzo, pokazuj fotki (to u nas obowiazkowe hihihi zarcik) a ja trzymam kciuki za Omarka :)

Mamo Sloneczka - a powiedz Ty mi kochana kiedy czlowiekowi niczego nie brakuje ???? Jak nie urok to sraczka jak mawia moja mama (zaraz obok ze "na wszelki wypadek to i ksiadz jajka nosi" heheheh). Ja czesto mam takie mysli bo musialam porzucic dobra prace i super zajebiste zycie w Londynie ... nie zaluje ale szkoda ze nie mozna miec wszystkiego naraz. Czasem ciazko mi sie pogodzic z faktem ze musze odpuscic podrozowanie choc taki byl plan na najblizsze lata (zanim poznalam Jonathana), ze na impreze to on sobie moze jechac ale sam bo po pierwsze w moim miescie nie ma fajnych klubow a ja nie mam prawka zeby wziac samochod i jechac do Amsterdamu (bo oczywiscie Jonathan by zostal z Miska). Wiec za kazdym razem jak on ma ochote jechac to mi sie noz w kieszeni otwiera ze on moze a ja nie (az do wrzesnia bo moja mama przyjedzie). A do tego jako ze nie pracuje to mam ogromne problemy z wydawaniem kasy na siebie bo mnie wyrzuty sumienia zrzeraja !!!! Kretynstwo wiem bo niby wszystko wspolne i na szczescie klopotow finansowych nie mamy ale jakos tak mam i koniec wiec jak ide na zakupy to wszystko i tak jest albo dla Miski albo do domu. A najgorsze ze spirala zaczyna mi regulowac cykle (bo chyba 1 dniowe plamienia to moj okres !!! hehe) i PMS (z angielska PMT) powraca !!!!!!! Nie mam moze napadow szalu jak w ciazy ale nie jestem najsympatyczniejsza osoba na swiecie te pare dni w miesiacu a jak do tego dojdzie rozzalenie na caly swiat to TRAGEDIA. Ja najchetniej bym sie rozdwoila i wyslala moja jedna czesc do Londynu robic kariere, imprezowac i podrozowac a druga czesc zostala by tutaj cieszac sie szczesliwym zwiazkiem i mozliwoscia pozostania w domu z cudownym dzieckiem :). No ale sie nie da i zamiast tego mam tylko czesc druga plus: bol plecow, braki snu, 3 zeby madrosci do wyrwania, 5 kg do zrzucenia, nauke durnego jezyka :D
Asiku ja sie w nocy dowiedzialam bo Jonathan ogladal TV i mnie poinformowal jak sie przebudzilam. Zmarnowal sobie zycie czlowiek bo za duzo lekow, operacji itd a mial tylko 50 lat ...za malo ... szkoda tylko dzieci. Wlasnie ogladam CNN z Londynu z O2 areny bo nikt nie wie co zrobic ze zwrotem kasy za bilety na jego koncerty.

Monique - buziaki nawet jak jest pod gorke to na szczycie czeka nas juz tylko z gorki ....i tak do usrania hehehe

LAdy Dragon - u mnie tez bylo 7 agnieszek ze mna wlacznie heheh
Suzzy - jak tam po szczepionkach??????

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Asik
a mnie jest przykro z powodu Michaela Jacksona :( bylam jego fanka, dla mnie wielki muzyk.... bylam na koncercie, nigdy tego nie zapomne...

Aneczka86
Mi takze jest przykro, wciaz nie moge uwierzyc ze odszedl:((((

Mi tez jest przykro... Jakos mi teraz blizej do konca sie wydaje... Hmm...
Takie mam wspomnienie z Michalem, ze stalam w dluuuugasnej kolejce do pierwszego w miescie sklepu muzycznego (takie czasy;) i WYDZIELALI po 2 plyty dla kazdego (analogowe dodam dla "mlodzezy" hihi)... Obowiazkowy byl dwuplytowy Sting "Nothing like the sun" i Michael Jackson "Bad" (tez dwuplytowy, nie moglam sie nimi nacieszyc...)...

agha910
Mamo Sloneczka - a powiedz Ty mi kochana kiedy czlowiekowi niczego nie brakuje ????

AGHA, ja Cie chcialam CALA ZACYTOWAC, bo to kropka w kropke (tylko z innymi oczywiscie realiami) moja sytuacja... Moze z ta roznica, ze ja pracuje teraz z domu, tyle ze jakos nikt nie chce przyjac tego do wiadomosci...
:36_11_13: Oprocz mojego M, bo widzi efekty... Ale nie narzekam juz za duzo, bo inni maja jeszcze gorzej (Raz Dwa Trzy) ;)))

Sluchajcie, troche traci myszka z tego postu, prawda? Trudno, nie bede edytowac :Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Sloneczka - traci myszka bo my juz "myszkowe" ja sie cieszylam albumem Bad na kasetach heheheh.
A w necie pojawily sie juz pierwsze zarty ... przetlumacze Wam jeden bo mnie ubawil mimo wszystko :)
Farah Fawcet (bo nie wiem czy Wam nie umknelo tez zmarla wczoraj) poszla do nieba i Bog jako nowemu aniolowi obiecal spelnic jedno zyczenie ... Farah poprosila aby wszystkie dzieci na ziemi byly bezpieczne ... wiec Bog zabil Michaela Jacksona

Sorki jesli dla Was to makabryczne ale ja nie szanuje ludzi ktorzy molestuja dzieci !!!!!!!!! Owszem jako artysta ma dobre miejsce w mojej pamieci jednak jako zwichrowany czlowiek przepadl dla mnie juz dawno temu !!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Mama Sloneczka
Asik
a mnie jest przykro z powodu Michaela Jacksona :( bylam jego fanka, dla mnie wielki muzyk.... bylam na koncercie, nigdy tego nie zapomne...

Aneczka86
Mi takze jest przykro, wciaz nie moge uwierzyc ze odszedl:((((

Mi tez jest przykro... Jakos mi teraz blizej do konca sie wydaje... Hmm...

Sluchajcie, troche traci myszka z tego postu, prawda? Trudno, nie bede edytowac :Kiss of love:

konca czego MamoSloneczka?????

Odnośnik do komentarza

agha910
Mamo Sloneczka - traci myszka bo my juz "myszkowe" ja sie cieszylam albumem Bad na kasetach heheheh.
A w necie pojawily sie juz pierwsze zarty ... przetlumacze Wam jeden bo mnie ubawil mimo wszystko :)
Farah Fawcet (bo nie wiem czy Wam nie umknelo tez zmarla wczoraj) poszla do nieba i Bog jako nowemu aniolowi obiecal spelnic jedno zyczenie ... Farah poprosila aby wszystkie dzieci na ziemi byly bezpieczne ... wiec Bog zabil Michaela Jacksona

Sorki jesli dla Was to makabryczne ale ja nie szanuje ludzi ktorzy molestuja dzieci !!!!!!!!! Owszem jako artysta ma dobre miejsce w mojej pamieci jednak jako zwichrowany czlowiek przepadl dla mnie juz dawno temu !!!!

Agha ja nie wiem czy molestowal, fakt - zachwiany to on byl, ale kto by nie byl w jego sytuacji...
ale go uniewinnili... wiec molestowal czy nie??
o Farah nie umknelo, caly dzien wczoraj pisali ze umiera ale z nia wspomnien wielu nie mialam...
a zarty w obliczu jakiekiejkolwiek smierci nie bardzo mnie bawia...

Odnośnik do komentarza

hej stetryczale mieszanki - dolaczam sie do grona tychze oraz fanek sp. Michaela

co do jego "upodoban" - nie wnikam, wole myslec, ze ktos chcial go naciagnac niz ze...tfu tfu

ja mam winylowego "bad"a:D a reszta na kasetach z tzw. wolnego rynku;)

i w ogole jakas czarna seria w tym tygodniu - najpierw odeszla moja kotka w Polsce (po 15 latach), potem Farah i teraz Michael. nie, zebym po ostatnich miala plakac, ale jakos sie tak skumulowalo i smutno mi dzisiaj, ze czesc mojej mlodosci odeszla na zawsze

stara dupa jestem i tyle na ten temat:D

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mWgg.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mWggp2.png

Odnośnik do komentarza

hej laski,

rip'a daje dla krola i tyle, bo szkoda slow.

Po szczepionce bylo troszke ciezko i tez dlatego mnie nie bylo. Byla za to goraczka i marudzenie. Juz jest naszczescie dobrze.

witam nowa mauske.

ja robie wszystko (dzisiaj tylko hehe) przeciw waszej przypadlosci... starzeniu sie :P Poszlam do fryzjera, poszlam se zrobic paznokcie... i kupilam se spodenki... takze chociaz troche humoru...

a teraz czekam na A, i bedziemy myslec czy idziemy do Dragona czy nie :)

i generalnie znowu mam lenia.... :lup:

Odnośnik do komentarza

Aloha :D

Ja tylko chwilowo bo jestem pod wrazeniem sernika ktory jest w piekarniku i modle sie zeby wyszedl hahahahahahaha

Szkoda Majkela :( Ale troche mysle ze to z jego winy, sam doprowadzil do takiego stanu,

Ale szkoda szkoda ....

Pozniej popisze, albo i nie jak mi nie wyjdzie hahahah:D

Buziaczki:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Jeszcze czekam bo jeszcze musi ze 20 min siedziec, ale chyba bedzie dobrze a jest tak dziecinnie prosty ze szok:D

Ciasto:
25 dag maki
15 dag cukru
15 dag masla
2 żółtka
2 łyzeczki proszku do pieczenia

Z tych skladnikow zrobic kruche ciasto wylozyc na spod blaszki

Ser:
1 kg sera ( ja zrobilam z takiego we wiaderkach co jest)
20 dag cukru
6 żółtek
2 jajka
2 budynie smietankowe ( ja dalam jeden smietankowy jeden waniliowy)
1 szklanka oleju
2 szklanki mleka

Wszystko razem wymieszac i wylac na ciasto, piec 1 godzine w 180 stopniach

Pianka kokosowa:

6 białek
30 dag cukru
20 dag kokosu(wiorek)

Białka ubic na sztywno dodac cukier na koncu wymieszac z kokosem.

Po 1 godzinie pieczenia wylaczyc dół piekarnika wylac pianke na ciasto i zapiec. Ok 10 min jak zabrazowieje.

Ja przyjmuje ze 2 dag to jedna stolowa łyzka tz duza:)

I wszystko, tylko poczekajcie nie robcie dopoki powiem wam czy mi wyjdzie hehehe:D

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Cholera jaki dobry, bede nieskromna a co mi tam:D goracy ale kawalek musialam wyjac i sprobowac:D zrobie fote:D

PYSZNY!!!! chodz fakt jeszcze goracy, co mnie najbardziej wkurza w ciastach ze trzeba czekac jak ostygna !! wrrr wstawilam do lodowki, ser taki ciutke "plynny" ale mysle ze jak ostygnie to sie scisnie i bedzie mniam:D

Wczoraj robilam leczo, tez pyszne:D

A tata sie ze mnie smial jak sie wyprowadzalam zebym sie chociaz zalewajki nauczyla gotowac hahaha:D

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...