Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój D dostał takiego maila:

Drogi Ekspercie!
Gratulujemy! Znalazłeś się w gronie ściśle wyselekcjonowanych osób, które chcemy zaprosić do wzięcia udziału w nowej kampanii Streetcom.

To bardzo wyjątkowa i nietypowa kampania. Pewna marka alkoholu, której nazwy jeszcze nie możemy zdradzić, chciałaby dowiedzieć się więcej na temat twoich wyborów i stylu życia.

Zaloguj się do swojej Strefy Eksperta i wypełnij ankietę Twoje wybory. Dla tych, którzy wypełnią swoje zadanie rzetelnie, mamy kilkaset nagród*.

Pozdrawiam, Ola

Odnośnik do komentarza

graz1974
ja na szczęście uzupełniłam, że to mnie zupełnie nie interesuje... co ktoś o mnie sądzi i jeszcze za to się płaci... głupota jakaś
no i cieszę się że do fidbeka się nie dostałam

Ambasadorki Streetcom nigdy za nic nie płacą, wiec testowanie strony też odbywa się za darmo. To fajny pomysł, że można sprawdzić, jak odbiera Nas otoczenie - myślę, że to pierwsza taka akcja, w której naprawdę może uczestniczyć każda kobieta.
Jeżeli ktoś miałby problemy albo nie wiedział, co trzeba zrobić w kampanii, to najlepiej pisać do Streetcom.

Odnośnik do komentarza

hej
ja juz otrzymalam paczke pampersow
w paczce jest duza paczka(78)pampersow ja akurat dostalam 3 i mniejsza paczka(28)do rozdania 4 ,husteczki pampersa i torba moze byc na zakupy z dobrego materialu i kolorowa z logo pampers napewno wloze ja do torebki na takie mniejsze zakupy bede miala w gotowosci
jestem zadowolona tylko mam malo kolezanek na pampersy 3 bo 4 sobie zostawie a mniejsze chce wydac musze pomyslec nad maluszkami
pa do uslyszenia

Odnośnik do komentarza

karmelkowamamusia
Bogdanka twój młodszy synuś ma niebawem roczek.Mój ma 21.02 więc równolatki z nich :) I widzę ze kolejnego szczęscia oczekujesz...tez bym jesczze kiedyś chciała...ale raczej nic z tego :(

:D Nie trać nadziei - mnie cieszy że nasz plan na trójkę w niewielkich odstępach się toczy:) A w moim gronie 2011 obrodzi, oj, obrodzi:D:D:D:D Narazie w towarzystwie jednak brakuje rówieśnika Samborka - tym bardziej pozdrawiam:D:D:D:D:D:D

http://s8.suwaczek.com/20070428580117.png
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-26082008005_2889182050_Szczepanek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-23022010004_3182212835_Samborek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-08102011030_2007646887_Adelcia_4.jpg

Odnośnik do komentarza

manenka71
hej
ja juz otrzymalam paczke pampersow
w paczce jest duza paczka(78)pampersow ja akurat dostalam 3 i mniejsza paczka(28)do rozdania 4 ,husteczki pampersa i torba moze byc na zakupy z dobrego materialu i kolorowa z logo pampers napewno wloze ja do torebki na takie mniejsze zakupy bede miala w gotowosci
jestem zadowolona tylko mam malo kolezanek na pampersy 3 bo 4 sobie zostawie a mniejsze chce wydac musze pomyslec nad maluszkami
pa do uslyszenia

Fajna paczuszka,gratuluje:Oczko:

Ma ktoś ankiete na streetcom "Ankieta Twoje wybory".
Mój właśnie dostał

Odnośnik do komentarza

manenka71
hej
ja juz otrzymalam paczke pampersow
w paczce jest duza paczka(78)pampersow ja akurat dostalam 3 i mniejsza paczka(28)do rozdania 4 ,husteczki pampersa i torba moze byc na zakupy z dobrego materialu i kolorowa z logo pampers napewno wloze ja do torebki na takie mniejsze zakupy bede miala w gotowosci
jestem zadowolona tylko mam malo kolezanek na pampersy 3 bo 4 sobie zostawie a mniejsze chce wydac musze pomyslec nad maluszkami
pa do uslyszenia

a pisałas ze jaki rozmiar pieluch używasz ?

Odnośnik do komentarza

Arisa
manenka71
hej
ja juz otrzymalam paczke pampersow
w paczce jest duza paczka(78)pampersow ja akurat dostalam 3 i mniejsza paczka(28)do rozdania 4 ,husteczki pampersa i torba moze byc na zakupy z dobrego materialu i kolorowa z logo pampers napewno wloze ja do torebki na takie mniejsze zakupy bede miala w gotowosci
jestem zadowolona tylko mam malo kolezanek na pampersy 3 bo 4 sobie zostawie a mniejsze chce wydac musze pomyslec nad maluszkami
pa do uslyszenia

Fajna paczuszka,gratuluje:Oczko:

Ma ktoś ankiete na streetcom "Ankieta Twoje wybory".
Mój właśnie dostał

my nie mamy - a o czym jest ta ankieta?

Odnośnik do komentarza

klaczmal
Arisa
manenka71
hej
ja juz otrzymalam paczke pampersow
w paczce jest duza paczka(78)pampersow ja akurat dostalam 3 i mniejsza paczka(28)do rozdania 4 ,husteczki pampersa i torba moze byc na zakupy z dobrego materialu i kolorowa z logo pampers napewno wloze ja do torebki na takie mniejsze zakupy bede miala w gotowosci
jestem zadowolona tylko mam malo kolezanek na pampersy 3 bo 4 sobie zostawie a mniejsze chce wydac musze pomyslec nad maluszkami
pa do uslyszenia

Fajna paczuszka,gratuluje:Oczko:

Ma ktoś ankiete na streetcom "Ankieta Twoje wybory".
Mój właśnie dostał

my nie mamy - a o czym jest ta ankieta?

Jest związana z winami,Martini,kuchnią,restauracjami:Padnięty:
To chyba jest uzupełnienie tej ankiety o alkoholach-bo wczoraj przysłali maila,że się zakwalifikował do tej kampnii.

Odnośnik do komentarza

Właśnie otrzymałam paczkę:-)
Nawet nie wiedziałam, że są też ze Sleepa chusteczki. Ale zapach mi zupełnie nie odpowiada, więc pójdą do koleżanki

ula
graz1974
ja na szczęście uzupełniłam, że to mnie zupełnie nie interesuje... co ktoś o mnie sądzi i jeszcze za to się płaci... głupota jakaś
no i cieszę się że do fidbeka się nie dostałam

Ambasadorki Streetcom nigdy za nic nie płacą, wiec testowanie strony też odbywa się za darmo. To fajny pomysł, że można sprawdzić, jak odbiera Nas otoczenie - myślę, że to pierwsza taka akcja, w której naprawdę może uczestniczyć każda kobieta.
Jeżeli ktoś miałby problemy albo nie wiedział, co trzeba zrobić w kampanii, to najlepiej pisać do Streetcom.

wiem, że ja miałabym to za darmo... ale jak ktoś chce to musi zaplacić, tak przynajmniej, jak oglądałam tą stronę, zrozumiałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...