Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

k@chna
hej dziewczyny
pozaglądałam do was troszkę :D
zapisałam się już dawno z polecenia koleżanki na streetcom ale jakoś mnie nie chcą, pewnie kwestia miasta; nibny pytali o farby i kampanię duck ale nic po za tym się nie dzieje

to jest nie tylko kwestia miasta; na przydział do danej kampanii ma wiele czynników np: wiek, styl życia, posiadanie lub nie posiadanie dzieci, stanowisko w pracy lub wykonywany zawód itp., itd.
Bądź dobrej myśli ::): jak będziesz odpowiadała kryteriom do jakiejś kampanii to na pewno weźmiesz w niej udział :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

HeloPoli
Coś ostatnio ciężko z tymi gratisami, u mnie pustki. A jak Wy to robicie że z stretcomu dostajecie ciągle coś do testowania? Ja tez chcę ! :iroq:

HeloPoli tutaj naprawdę nic nie trzeba robić aby dostać produtkty do testowania. Tak jak napisałam wcześniej-na to ma wpływ wiele czynników i do jednej kampanii mozesz "pasować" i dostaniesz produkty do testowania a do innej po prostu się nie załapiesz. Ostatnio była kampania w której waznym czynnikiem kwalifikujący był wiek-ja się nie załapałam (nie mam wpływu na to ile mam lat :Oczko:).....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

skierka
witajcie, zachęcam do zarejestrowania na rossnet.pl - pierwszy portal doradczy - z nami sobie poradzisz! konkursy i co miesiąc prezenty - darmowe próbki.teraz np perwoll, h&s, garnier, nivea i nie pamietam co jeszcze. tylko trzeba mieć uzupełnione wsztsrkie dane w profilu i potem na str głównej pojawi sie prezeny ytzeba kliknac, wybrac miejsce odbioru prezentu i pobrać kod

Wypełniłam profil na rossnet ale nie widzę "prezenty" na stronie głównej, może jakaś slepa jestem, gdzie dokładnie jest?

Odnośnik do komentarza

dejanira5
skierka
witajcie, zachęcam do zarejestrowania na rossnet.pl - pierwszy portal doradczy - z nami sobie poradzisz! konkursy i co miesiąc prezenty - darmowe próbki.teraz np perwoll, h&s, garnier, nivea i nie pamietam co jeszcze. tylko trzeba mieć uzupełnione wsztsrkie dane w profilu i potem na str głównej pojawi sie prezeny ytzeba kliknac, wybrac miejsce odbioru prezentu i pobrać kod

Wypełniłam profil na rossnet ale nie widzę "prezenty" na stronie głównej, może jakaś slepa jestem, gdzie dokładnie jest?

a uzupełniłaś wszystkie dane?sprawdź jeszcze raz a potem wyloguj i zaloguj raz jeszcze. jak sie nie pojawi( na górze tak prawie po środku zielona piłeczka przewiązana wstążką) to spróbuj jutro - prezent chyba do 12 grudnia można odbierać. i jutro też zobacz czy masz dane wszystkie. a i jeszcze zaznacz że newslettery chcesz otrzymywać bo to też od tego zależy

ja dziś dostałam kremy z dax cosmetics do przetestowania - 2 tubki po 10 ml każda. wcześniej albo wypełniłam ankiete na ich str albo pisałam maila z prośbą o próbki i oni wtedy wysłali ankiete - jakoś tak, nie pamiętam ale dostałam krem dostosowany do mojej skóry.

http://www.suwaczek.pl/cache/0b6805fb50.png

http://tmp1.glitery.pl/text/296/40/1-Amelia-1309.gif

Odnośnik do komentarza

skierka
dejanira5
skierka
witajcie, zachęcam do zarejestrowania na rossnet.pl - pierwszy portal doradczy - z nami sobie poradzisz! konkursy i co miesiąc prezenty - darmowe próbki.teraz np perwoll, h&s, garnier, nivea i nie pamietam co jeszcze. tylko trzeba mieć uzupełnione wsztsrkie dane w profilu i potem na str głównej pojawi sie prezeny ytzeba kliknac, wybrac miejsce odbioru prezentu i pobrać kod

Wypełniłam profil na rossnet ale nie widzę "prezenty" na stronie głównej, może jakaś slepa jestem, gdzie dokładnie jest?

a uzupełniłaś wszystkie dane?sprawdź jeszcze raz a potem wyloguj i zaloguj raz jeszcze. jak sie nie pojawi( na górze tak prawie po środku zielona piłeczka przewiązana wstążką) to spróbuj jutro - prezent chyba do 12 grudnia można odbierać. i jutro też zobacz czy masz dane wszystkie. a i jeszcze zaznacz że newslettery chcesz otrzymywać bo to też od tego zależy

ja dziś dostałam kremy z dax cosmetics do przetestowania - 2 tubki po 10 ml każda. wcześniej albo wypełniłam ankiete na ich str albo pisałam maila z prośbą o próbki i oni wtedy wysłali ankiete - jakoś tak, nie pamiętam ale dostałam krem dostosowany do mojej skóry.

Wylogowałam sie i zalogowałam i ikonka sie pojawiła, Dzieki :grin: Ale mam do wyboru tylko jeden prezent a jak wybieram moje miasto i naciskam SZUKAJ, to potem i tak pokazuje że prezent do odbioru tylko w Łodzi :Oczko:

Odnośnik do komentarza

ronia
Własnie dostałam opakowanie CZAS NA NOWE SMAKI
Oleśka dostała NAN mleko następne jedną porcje
Kaszke ryżową Nestle z bananami
Owoce Jabłuszka Gerbera i Bobo Friuta jabłko z dodatkiem marchwi :D

Będziemy ucztować :D
Roniu a skąd to dostałaś? :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
ronia
Własnie dostałam opakowanie CZAS NA NOWE SMAKI
Oleśka dostała NAN mleko następne jedną porcje
Kaszke ryżową Nestle z bananami
Owoce Jabłuszka Gerbera i Bobo Friuta jabłko z dodatkiem marchwi :D

Będziemy ucztować :D
Roniu a skąd to dostałaś? :D
podawałam kilka str temu link teraz nie pamiętam strony ? mam poszukac?

Odnośnik do komentarza

ronia
anya
ronia
Własnie dostałam opakowanie CZAS NA NOWE SMAKI
Oleśka dostała NAN mleko następne jedną porcje
Kaszke ryżową Nestle z bananami
Owoce Jabłuszka Gerbera i Bobo Friuta jabłko z dodatkiem marchwi :D

Będziemy ucztować :D
Roniu a skąd to dostałaś? :D
podawałam kilka str temu link teraz nie pamiętam strony ? mam poszukac?
nie Roniu, nie zawracaj sobie tym głowy-znajdę :Całus:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

dejanira5
skierka
witajcie, zachęcam do zarejestrowania na rossnet.pl - pierwszy portal doradczy - z nami sobie poradzisz! konkursy i co miesiąc prezenty - darmowe próbki.teraz np perwoll, h&s, garnier, nivea i nie pamietam co jeszcze. tylko trzeba mieć uzupełnione wsztsrkie dane w profilu i potem na str głównej pojawi sie prezeny ytzeba kliknac, wybrac miejsce odbioru prezentu i pobrać kod

Wypełniłam profil na rossnet ale nie widzę "prezenty" na stronie głównej, może jakaś slepa jestem, gdzie dokładnie jest?

teraz jest taka mala czerwona tarcza ze strzałą klikasz i tam masz regulamin na kody musisz upolowac kod

http://s2.suwaczek.com/200506164670.png
http://s3.suwaczek.com/200807055472.png
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d7fddd7b.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...