Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

nadja-maja
andzia31
A tu podpowiedź dla kobiet w ciąży i młodych mam gdzie można skorzystać z darmowych produktów dla maluszka. Wiem, że pisałyście na poprzednich stronach o tych informacjach ale może komuś się przyda.
sosrodzice.pl/darmowe-produkty-dla-dziecka-i-jego-rodzicow/

A tak, zapraszam :) I dzięki za reklamę :*

Załapałam się do testowania produktów MAM.
Nawiązują współpracę z bloggerkami: MAM BABY | Facebook

Gonia spróbuj.

Nie wiem czym masz dziecko, ale oba nasze blogi są popularne, co stwarza nam możliwości korzystania z takich akcji.

Tylko nie wiem czy u siebie możesz legalnie reklamować/promować firmy i produkty?
Chciałam Próbeczki przerzucić na prywatny serwer, ale żal mi takich pięknych statystyk i utraty czytelników.

Dziewczynki, naprawdę warto prowadzić blogi z recenzjami. Wiele firm szuka osób, które w zamian za opinie, zdjęcia/filmiki otrzymają produkty za darmo.

Tak, mam półroczne dziecko, więc chyba też do nich napiszę :)

Odnośnik do komentarza

ewelszczes
Snekerka, dzięki za link do konkursu gold&business na fb. Okazało się, że wygrałam termokubek. Całkiem wypadło mi z głowy, że brałam udział w ich konkursie. Gdybym nie potwierdziła adresu to nagroda przeszłaby koło nosa.

Miło mi że się na coś przydałam :) Ale ten konkurs chyba do 18/02 trwał czy cos pomieszałam? są już inf. o wygranych??

Odnośnik do komentarza

goniaa00
nadja-maja
andzia31
A tu podpowiedź dla kobiet w ciąży i młodych mam gdzie można skorzystać z darmowych produktów dla maluszka. Wiem, że pisałyście na poprzednich stronach o tych informacjach ale może komuś się przyda.
sosrodzice.pl/darmowe-produkty-dla-dziecka-i-jego-rodzicow/

A tak, zapraszam :) I dzięki za reklamę :*

Załapałam się do testowania produktów MAM.
Nawiązują współpracę z bloggerkami: MAM BABY | Facebook

Gonia spróbuj.

Nie wiem czym masz dziecko, ale oba nasze blogi są popularne, co stwarza nam możliwości korzystania z takich akcji.

Tylko nie wiem czy u siebie możesz legalnie reklamować/promować firmy i produkty?
Chciałam Próbeczki przerzucić na prywatny serwer, ale żal mi takich pięknych statystyk i utraty czytelników.

Dziewczynki, naprawdę warto prowadzić blogi z recenzjami. Wiele firm szuka osób, które w zamian za opinie, zdjęcia/filmiki otrzymają produkty za darmo.

Tak, mam półroczne dziecko, więc chyba też do nich napiszę :)

Ja tez się załapałam,blog prowadzę od nie dawna ale dziś dostałam maila ze przekazali moje zamówienie do realizacji :) Więc obie testujemy :)

http://www.familylobby.com/common/tt7877070fltt.gif
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kddf9h5z2j49kq.png
http://testowoprobkowyswiat.blogspot.com/
http://rajskakuchnia.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

amelidia
W Viledzie udało mi się odpowiedzieć, ale nie przyszedł żaden mail potwierdzający.

ja też odpowiedziałam zaraz o 15 i dostałam takiego maila:

Witamy!

Twoje zgłoszenie trafiło do naszej bazy i podlega weryfikacji.

W ciągu 74 godzin otrzymasz na adres skrzynki e-mailowej podanej w formularzu informację o rozstrzygnięciu konkursu.

Jeśli podane przez Ciebie dane w formularzu uniemożliwią ich identyfikację niezbędną do wysyłki, zgodnie z punktem 12 Regulaminu zostaną usunięte z bazy, bez możliwości ich poprawiania i uzupełniania.
Nagrodę w konkursie można wygrać raz dziennie. Zapraszamy do ponownego wzięcia udziału w konkursie już jutro! Super nagrody czekają!

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
U nas dzisiaj tylko płyta z grami od DZIECKO W WARSZAWIE.

Listonoszu, gdzie jesteś? :fiufiu:

U mnie dzisiaj też upominek od Dziecko w Warszawie - 1 próbka żelu do mycia musteli

Odnośnik do komentarza

minka
gratuluję wygranych, ja dopiero teraz wypełniłam ankiete z bioderma i ciekawe czy się załapię, a tak to nic i cisza z konkursów :(
proszę pomóżcie mi w podpisie :) dziękuję

270

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...