Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

nadja-maja
snakerka
dziewczyny przepraszam :( Info o tej biodermie znalazłam m.in. tutaj Darmowe próbki, gratisy, prezenty - bloog.pl Ale tutaj też pisali Bioderma rozdaje! / Wydarzenia i Promocje / Babskie sprawy / WizaĹź.pl / Strona główna - Wizaz.pl więc myślę że ściemy by nikt nie podawał ...

Podawałam ten link 11.02 tu i na moim próbeczkowym blogu ;)...
Na stronie Biodermy na fb- jest potwierdzenie o tych próbkach:
Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland - Zdrowie/Medyczne/Farmaceutyka - Cracow, Poland | Facebook

Ja miałam też pond 800 numer zgłoszenia i nadal error...

Przeoczyłam Twój wpis dlatego wkleiłam ponownie :/

Odnośnik do komentarza

Kugelchen
Dziewczyny tu dziśna górze pojawiala sie reklama 1 z 500 podkladow rozswietlajacych Loreal do testowania , ma ktoraś namiarY?

To: Lumi Magique - nowy konkurs L?Oréal Paris ?

Jeśli chciałybyście przetestować produkt wspomagający odchudzanie Therm Line- Klub Recenzentek na Wizażu oferuje Wam taką możliwość.

Oprócz testowania możecie wziąć udział w konkursie. 1o osób, które uzyska najlepsze rezultaty w odchudzaniu otrzyma nagrody o wartości 200zł.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:

Wizaż.pl / Klub Recenzentki Therm Line

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

,,16 lutego, o godz. 16.30 w Hotelu Polskim Pod Białym Orłem w Krakowie, przy ul. Pijarskiej 17 odbędzie się spotkanie dla mam prowadzone przez aktorkę Paulinę Holtz. Hasłem spotkania będzie „W zdrowym ciele zdrowy Maluch”. Spotkanie jest zupełnie BEZPŁATNE i oczywiście będą czekać na Was miłe upominki:)".
Dobra Mama | Facebook

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

minka
witam, u mnie na street cisza, a do biodermy wpisałam dane i niedostałam emaila więc juz mają 1000 osób pewnie

za pomoc w podpisie dziękuję :)

ja dostałam maila zwrotnego, wypelniałam ankietę jakieś 10 minut temu, z numerem 1131 bodajże, pewnie sie nie dpstane ale myślę, że oni mają jakiś profil kandydatek do testowania więc nadzieję jeszcze mam...

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

ja daję sobie spokój już z tą biodermą, udało mi się wypełnić i czekam na maila, jak dojdzie to dojdzie, a jak nie to trudno, pewnie i tak za młoda jestem żeby to testowować, chociaż podałam że jestem starsza o 10 lat :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...