Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Madziu nie musisz jej podwac mleka z butelki u nas w szpitalu jak dokarmaili dzieci to z kieliszka, wazne zeby troche wypila
Tusiu ja bede krzyczec, cholero ty jasna idz do lekarza :36_8_3::36_8_3:
Sowko oj ta nauka tych ustaw jest meczaca ja nawet sobie porobilam skrotowce czyli najwazniejsze rzeczy do nauli a poza tym szukam wszelki opracowan do ustaw a procz tego walkuje je na okraglo :)
Asiu zawsze mozesz na probe dac ja do jakiegos zlobka wczesniej tylko musisz sobie wychodzic to miejsce czyli dzien w dzien siedziec w zlobku i pytac czy jest miejsce

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
Madziu nie musisz jej podwac mleka z butelki u nas w szpitalu jak dokarmaili dzieci to z kieliszka, wazne zeby troche wypila
Tusiu ja bede krzyczec, cholero ty jasna idz do lekarza :36_8_3::36_8_3:
Sowko oj ta nauka tych ustaw jest meczaca ja nawet sobie porobilam skrotowce czyli najwazniejsze rzeczy do nauli a poza tym szukam wszelki opracowan do ustaw a procz tego walkuje je na okraglo :)
Asiu zawsze mozesz na probe dac ja do jakiegos zlobka wczesniej tylko musisz sobie wychodzic to miejsce czyli dzien w dzien siedziec w zlobku i pytac czy jest miejsce

Guniu tez własnie mówiłam M ze to nie takie proste teraz załatwic miejsce,ale M twierdzi zebym nie panikowała bo mama jego przyjaciela i zarazem kolezanka T pracuje w przedszkolu 20metrów od bloku w ktorym bedziemy mieszkać więc nie mamy się o co martwić.dodatkowo to kolezanka dyrektorki owego przedszkola.ja powiedzialam co sadzę więc jak okaze sie że nie ma miejsca to M bedzie miał przechlapane.a własnie bo ja przedszkole przedszkole ale jaka jest najmłodsza grupa w przedszkolu?chyba 3latki tak?i dziecko musi samo jesc i załatwiać sie do toalety tak?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny sorki ze tylko wpadlam jak po ukrop , ale uwierzcie mi ciotka ktora zjechala do moich staruszkow non stop mnie gdzies zabiera , i nie mam kiedy poczytac co piszecie a widze ze sporo nadrobilyscie , juz jutro wyjezdza i bede luzniejsza , ale tylko do soboty bo Krzysiek zjezdza i chyba na dluzej bo beda organizowac sie do pracy w Czechach ,

Madziu masz super lakomczuszka , ja nie znmam sie na takich maluszkach , bo sama nie mam , ale po dzieciach mojego rodzenstwa wiem , ze jest roznie , jedno je i sie naje a potem spi jak aniolek , a drugie je je je i ciagla glodne, nie umiem ci nic doradzic , jedynie kciuki trzymam za wasza dwujeczke :36_27_3: a to w prezenciku ode mnie dla was dziewczynki

Gunia kobieto nie przemeczaj sie tak mocno daj troche na luzik , bo mozg przeciazysz i bedzie kiszka , idz zrelaksuj sie z kolezankami do kina albo na jakies dobre winko do fajnej restauracji , a twoj M napewno dobrze zajmie sie Piotrusiem ,

Tuska ja tez dam ci w tylek jak to nie idziesz do lekarza , idziesz i juz , co z tego ze antybiotyk bierzesz jak do pracy chodzisz , to najgorszy zapalnik do bomby ,,do lekarza i to juz :36_2_54: "siostra BASEN " CI TO MOWI
Tusak a tak to duzo zdroweczka i dobrego samopoczucia ci zycze :36_2_54: ale pamietaj " SIOSTRA BASEN" CZUWA:36_2_54:

Odnośnik do komentarza

asica :)
Gunia_G
Madziu nie musisz jej podwac mleka z butelki u nas w szpitalu jak dokarmaili dzieci to z kieliszka, wazne zeby troche wypila
Tusiu ja bede krzyczec, cholero ty jasna idz do lekarza :36_8_3::36_8_3:
Sowko oj ta nauka tych ustaw jest meczaca ja nawet sobie porobilam skrotowce czyli najwazniejsze rzeczy do nauli a poza tym szukam wszelki opracowan do ustaw a procz tego walkuje je na okraglo :)
Asiu zawsze mozesz na probe dac ja do jakiegos zlobka wczesniej tylko musisz sobie wychodzic to miejsce czyli dzien w dzien siedziec w zlobku i pytac czy jest miejsce

Guniu tez własnie mówiłam M ze to nie takie proste teraz załatwic miejsce,ale M twierdzi zebym nie panikowała bo mama jego przyjaciela i zarazem kolezanka T pracuje w przedszkolu 20metrów od bloku w ktorym bedziemy mieszkać więc nie mamy się o co martwić.dodatkowo to kolezanka dyrektorki owego przedszkola.ja powiedzialam co sadzę więc jak okaze sie że nie ma miejsca to M bedzie miał przechlapane.a własnie bo ja przedszkole przedszkole ale jaka jest najmłodsza grupa w przedszkolu?chyba 3latki tak?i dziecko musi samo jesc i załatwiać sie do toalety tak?

Asiu kochana ja zapisałam Oliśka do przedszkola, mimo że nie będzie miał jeszcze 3 lat.Do dwóch go przyjęli ( tzn. przyjeli wnioski ), a do dwóch nie.Faktycznie najmłodsza grupa, to 3-latki i musza same jeść, ale u mnie w przedszkolu pani mówiła, że może mieć pampersa.Ale czym Ty sie martwisz???Przecież do wrześmia, to Oli będzie wszystko umiała śpiewająco.Jedyny i najgorszy według mnie warunek, to ten, że oboje rodzice muszą pracować.
A co do policji, to ja bym chciała do komendy w Będzinie, bo tam ma teściów.W sumie to do Katowic też nie mam daleko.No ale najpierw trzeba zdać testy, a są już na początku maja.
Tak wogóle, to będziesz mieszkać blisko mnie i Tusi i wkońcu będziemy sie mogły spotkać wszystkie razem i pojechać do Guni :)))))):yuppi::yuppi::yuppi:

Guniu a jak sie czuje Piotruś????

Tusiu ja też chyba wezme Cie na kolano.Miałaś iść do lekarza i co???Cholera jutro masz wkońcu iść i sie wyleczyć!!!!

Kokon faktycznie taka cicia może człowieka wykończyć.Trzymaj sie i nie daj sie cioci

Madziu widzisz już światełko w tunelu???Zobaczysz wszystko będzie dobrze

Byłam w pracy tylko 3 godzinki, bo mi na tej policji troche zeszło.Zrobiłam pare bukietów, ale wyglądały raczej jak wiechcie dla babci niż coś fajnego.Ale szefowa powiedziała, że mam sie nie zrażać tak szybko i że jeszcze wszystko przedemną.Ide znowu w niedziele na cały dzień i będe sama.Aż sie boje.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

nom moj maly psotnik spi i mam chwilę wytchnienia...dziś diabełek z niej wychodził normalnie:o_noo:
Sowko trzymam kciuki za ciebie,na pewno sobie poradzisz!zdolna bestia z ciebie!a szefowa gdyby nie widziala ze masz potencjał nie zostawiłaby cie samej na 'posterunku':Oczko:
widzisz Sowko nasze dzieciaczki sa z poczatku roku,więc we wrzesniu już beda blizej 3lat niz dalej.bo co mamy czekać do nastepnego wrzesnia kiedy beda rocznikowo 3 latkami a za 4miesiace 'stuknie' im 4latka?roznie dyrekcja z tego co słyszalam do tego podchodzi.a z tym pozbyciem sie pampersa to zaczynam sie martwić...niby siada na nocnik jak nie ma pieluchy ale nie zrobiła siku ani razu:ehhhhhh:a z tą praca obojga rodziców to faktycznie niezły wymóg. mam jeszcze pytanie orientujesz sie czy dziecko może iśc do przedszkola od października?musze mojego M pogonić zeby zadzwonił do tej mamy kolegi i dowiedział sie co i jak i czy w ogole sa szanse na przyjecie w tym roku.
Magdaloza widzisz raz z gorki raz pod niestety..ale mam nadzieję ze teraz już pojdzie wam z gorki!
Kasiu czyli zajęta jesteś caly czas,ciocia,pomoc w gospodarstwie...no i teraz M bedziesz miala czesciej na glowie.ale to akurat dobra wiadomość:36_1_1:
Tusiu jak sie czujesz?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam
Znowu sama :(( mam dosc tego domu i tej pogody mam zly dzien i bedze dzis marudzic. Leb mi puchnie

asica :)
Guniu tez własnie mówiłam M ze to nie takie proste teraz załatwic miejsce,ale M twierdzi zebym nie panikowała bo mama jego przyjaciela i zarazem kolezanka T pracuje w przedszkolu 20metrów od bloku w ktorym bedziemy mieszkać więc nie mamy się o co martwić.dodatkowo to kolezanka dyrektorki owego przedszkola.ja powiedzialam co sadzę więc jak okaze sie że nie ma miejsca to M bedzie miał przechlapane.a własnie bo ja przedszkole przedszkole ale jaka jest najmłodsza grupa w przedszkolu?chyba 3latki tak?i dziecko musi samo jesc i załatwiać sie do toalety tak?

U nas grupy sa dla dzieci od 3 roku zycia, tym bardziej ze teraz pierszenstwo przyjecia maja 5 i 6 latki, dzieci rodzicow samotnie wychowujacych dziecko, rodzicow korzystajacych z pomocy MOPSU, rodzicow obojga pracujacych i dopiero reszta.

kokon79
[Gunia kobieto nie przemeczaj sie tak mocno daj troche na luzik , bo mozg przeciazysz i bedzie kiszka , idz zrelaksuj sie z kolezankami do kina albo na jakies dobre winko do fajnej restauracji , a twoj M napewno dobrze zajmie sie Piotrusiem ,

Kokon jest problem moj M pojechal wczorej do swoich rodzicow i wroci dopiero w niedziele wieczorem a procz tej nauki wczoraj doszlo mi nowe zadzwonili z Commercial Union w poniedzialek ide na rozmowe na asystetke menagera do spraw rekrutacji, kurde ja zabije Edzie, mialysmy razem wyslac ona powiedziala ze wyslala i okazalo sie ze nie wyslala- Pipka jedna grochowa:36_8_3::36_8_3:

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Guniu wariatko jedna, Ty sie ciesz, że dostałaś taką propozycje, a nie zrzędź.Pójdziesz na to spaotkanie i rozwalisz konkurencje.A za takie stanowisko dostaniesz napewno dodatkową kase.Jeszcze Ci nie gratuluje, ale na 100% zrobie to w poniedziałek, bo dostaniesz tą prace.
A co do złego nastroju, to wyzywaj sobie dowoli, my tu po to jesteśmy żeby słuchać.Jak Ci to pomoże, to możesz wpaść do mnie i mi :36_8_3:

Asiu u mnie są takie same warunki przyjęcia dziecka do przedszkola jak napisała Gunia.Weź może zadzwoń do T i niech ona idzie do tego przedszkola pogadać z tą znajomą, niech nawet złoży wniosek.Wydaje mi sie, że w październiku będzie łatwiej zapisać dziecko, bo część dzieci zrezygnuje i będą miejsca.

Tusiu jak sie dziś czujesz?????

Madziu jak minęła nocka????

Kokon co u Ciebie, jest jeszcze ciocia????

Dziś u mnie leje i wieje i będziemy siedzieć w domku :(( Z jednej strony to dobrze, bo sobie posprzątam, ale Oli będzie sie nudził.
Wpadne tu później, teraz ide powiesić pranie i zrobić coś z sobą, bo wyglądam strasznie :8_1_222:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

melduję się i ja:bye:
ehh z tą pogodą,wczoraj pięknie,cieplutko(na spacerze bylam w bluzie(!)i szaliku...ee no i spodnie i buty oczywiście:Oczko:)a dziś szarooo,burooo,i w ogóle....
Guniu smęć kochana,tobie rzadko sie to zdarzamaoże kawke na poprawę nastroju?mam też serniczek od T(bo moje juz zjedzone hehe).
mam do ciebie pytanie jesli moge-czemu tak często odwiedzacie T?nawet jak Piotruś chory to M jedzie a ty zostajesz?
no i widzisz,ciekawa praca ci sie szykuje!czekamy na wieście w poniedziałek:36_1_1:
Sówko muszę poprosić T zeby do niej zadzwoniła jak to wygląda bo generalnie T rzadko bywa w Gliwicach...my też wygląda na to dziś w domu.no tylko zakupy trzeba zrobić bo szafki i lodówka świeci pustkami.
Magdaloza/B] jak Amelcia spała w nocy?
Tusiu co u ciebie?
a co z resztą mamusiek?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki:)

Amelka spi,wiec mam chwile,ale doslownie chwile,bo jutro mam gosci,wiec musze porzadki porobic..
Asiu i Sowko kochane...nocka w porzadku.Mala spala od 20 do 3 i potem do 6 i do 9...a teraz znow nyna:D ...o...wlasnie chyba sie budzi...hihi Odciaganie pokarmu chyba zdaje egzamin...a to mnie cieszy:D
Mnie dopadlo potworne przeziebienie...ehh..z nosa mi cieknie i gardlo boli...Mam tylko nadzieje,ze Amelka nie zlapie tego swinstwa ode mnie...
Acha,i wymyslilam jej zabawy...tzn,ja spiewam i tancze(HIHIHIHI...wygladam komicznie:D) a ona macha raczkami i nozkami i gaworzy..i sie smieje...mowie wam super zabawy!Tyle,ze teraz chwilowo musze je ograniczyc,bo...przeziebienie..ehh
,....a mam pyt:Czy jak karmie piersia to moge pic wapno z wit C???Wiecie cos na ten temat???

co do pogody to u mnie tez szaro...ale kto wie..moze pojde przewietrzyc moje dziecko...hihihi

Udanego weekendu!!!

Aaa...i dziekuje za wsparcie!!!Jestescie wielkie:D:D:D

A moze ktoras chce KAWUSIE????Bo ide robic???

Caluski dla was i waszych dzieciaczkow:D

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/3774.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7795e927a9.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20060416580117.png

Odnośnik do komentarza

czesc Madziu.bardzo sie ciesze ze Amelka daje ci trochę wytchnienia.za to to przeziębienie...ehh niech sie juz skończa te choróbska.powiem ci ze ja nie wiem czy mozesz pić wapno.ale wydaje mi sie ze malej nie powinno zaszkodzić,ale moge sie mylić.
a co do zabaw z niemowlakiem,to wygladaja czasem komicznie:36_1_1:jak sobie przypomnę co my wyrabialiśmy jak Oliska byla malutka:o_noo::o_noo::o_noo:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

hej :yuppi::yuppi::yuppi:cioteczka wlasnie dojechala szczesliwie do nastepnych nieszczesnikow , bardzo im wspolczuje bo u nich planuje posiedziec przynajmniej dwa tygodnie , coz jak sie jest na emeryturze to sobie mozna pozwolic , ale szczerze mowiac ja ja podziwiam ma kobita 68 latek a od momentu jak poszla na emeryture nadrabia za wszystkie czasy , chodzi na aerobik dla starszych pan , zapisala sie do klubu dla seniorow chodzi na rozne dansindi , wieczorki poetyckie , muzyczne , kosmetyczke odwiedza czesciej niz ja coz nie miala meza wiec ma czas wylacznie dla siebie

Odnośnik do komentarza

witam;-)
od razu przepraszam, że nic nie pisałam, ale bałam się WAS :alajjj: , że znowu będziecie na mnie krzyczeć (choć macie oczywiście rację:-))). No więc byłam przed chwilą u lekarza, bo nagle, w przeciągu 15 min. straciłam głos... tak kaszlałam, tak kaszlałam, że krtań odmówiła posłuszeństwa. I jak zwykle - osłuchowo czysto, nic się nie dzieje, gardło trochę podrażnione, innych objawów brak. Dostałam stos leków na nawilżenie śluzówki gardła i na wypadek znacznego pogorszenia antybiotyk (wszak sobota i niedziela przedemną). Teraz jest juz lepiej, ale nie mogę nadwyrężać gardła i uwqżać, bo może się zapalenie ktrani z tego wykluć. Buuuuuu mam juz dosyć chorowania!!!!!

Napiszę do was więcej wieczorem, wczoraj nie dałam rady, bo zabrałam się za sprzątanie łazienki, prasowanie firanek, a potem to juz oglądałam Dr. House'a ;-))))
Buziaki dla wszystkich, myślę o każdej z Was i mam każdej z Was z osobna cos do napisania, ale to dopiero wieczorkiem.
Paaaa

Odnośnik do komentarza

czesc kochaniutkie mamuski ja tylko dac znac , ze zyje , ale bardzo fatalnie sie czuje , od tamtego weekendu zlapalo mnie jakies okropne oslabienie organizmu i chyba u mniwe alergia daje znac o sobie , bo kaszle bardz suchym kaszlem , mam zmieniony glos i miesnie mnie bola , biore polopiryne , rutinoscorbin i rano jak wstaje jest ok ale blizej wieczora to moj organizm jest tak wycienczony , ze klade sie o 17tej leze ze dwie godzinki, potem tylko kolacje robie , mycie i spanie o 21szej , ale chyba najprawdopodobniej to ta pogoda mnie wykancza , bo cisnienie miezylam , to mialam dosc niskie 112/72, :36_1_10: a to powoduje u mnie mocno spiocha

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

Tusia dziewczyny maja racje , wizyta u lekarza jest obowiazkowa w twoim przypadku, duzo zdroweczka ci zycze i wyp[ocznij przez te dwa dni
Guniu jak Piotrunio widfzialam wczoraj zdjecia niezly z niego "muchomorek" caluj go mocno od nas , ja mojej mamuski pytalam czy chorowalam na ospe to nie wiec jakbym teraz zachorowala to bym bardzo ciezko ja zniosla, musze sie chronic, jedynie na rozyczke chorowalam,
Guniu powodzenia w poniedzialkek
Mdziu bidulinko , musisz jeszcze miec troszke cierpliwosci , a Amelka napewno zlapie rytm spania w ciagu dnia , moja Moniska jak ssala piers to 15 minut wystarczylo a potem potrafila spac przez nawet 3-5 godzi a jak skonczyla pol roku to jej sie poprzestawialo i spal tylko po godzinie sukces byl jak dwie zaliczyla

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

asica :)
melduję się i ja:bye:
ehh z tą pogodą,wczoraj pięknie,cieplutko(na spacerze bylam w bluzie(!)i szaliku...ee no i spodnie i buty oczywiście:Oczko:)a dziś szarooo,burooo,i w ogóle....
Guniu smęć kochana,tobie rzadko sie to zdarzamaoże kawke na poprawę nastroju?mam też serniczek od T(bo moje juz zjedzone hehe).
mam do ciebie pytanie jesli moge-czemu tak często odwiedzacie T?nawet jak Piotruś chory to M jedzie a ty zostajesz?
no i widzisz,ciekawa praca ci sie szykuje!czekamy na wieście w poniedziałek:36_1_1:

Asiu a co ona ma tu robic on sie meczy jak ma siedziec w bloku, ale to sie zmieni jak zacznie sie u nas robota juz 23 marca podpisujemy umowe i wtedy bedzie miec zajecie na budowie :)
Tuśka
witam;-)
od razu przepraszam, że nic nie pisałam, ale bałam się WAS :alajjj: , że znowu będziecie na mnie krzyczeć (choć macie oczywiście rację:-))). No więc byłam przed chwilą u lekarza, bo nagle, w przeciągu 15 min. straciłam głos... tak kaszlałam, tak kaszlałam, że krtań odmówiła posłuszeństwa. I jak zwykle - osłuchowo czysto, nic się nie dzieje, gardło trochę podrażnione, innych objawów brak. Dostałam stos leków na nawilżenie śluzówki gardła i na wypadek znacznego pogorszenia antybiotyk (wszak sobota i niedziela przedemną). Teraz jest juz lepiej, ale nie mogę nadwyrężać gardła i uwqżać, bo może się zapalenie ktrani z tego wykluć. Buuuuuu mam juz dosyć chorowania!!!!!

Napiszę do was więcej wieczorem, wczoraj nie dałam rady, bo zabrałam się za sprzątanie łazienki, prasowanie firanek, a potem to juz oglądałam Dr. House'a ;-))))
Buziaki dla wszystkich, myślę o każdej z Was i mam każdej z Was z osobna cos do napisania, ale to dopiero wieczorkiem.
Paaaa

Tusiu ja nadal krzycze cholero ty jedna w kocnu glos stracisz a krtan to tez nie przelewki

Ewciu a ty sie nie wymadrzaj tylko tez do lekarza i to juz ;)))))

Madziuciesze sie ze Amelcia juz ci tak ladnie spi

Sowko jak ci idzie nauka??

Kokon ja nie musze az tak sie spieszyc i brac wszystkiego co mi daja jak nie bedzie mi pasowac to podziekuje nic na sile juz kiedys pracowalam tylko dlatego ze zalezalo mi na pracy nie waznej jakiej i strasznie sie meczylam a praca to nie powinien byc przykry obowiazek tylko jakas przyjemnosc, bo na sile to nic nie ma :))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Tusiu teraz nie możesz za dużo mówić, bo jeszcze stracisz głos.Nawet na M sobie nie pokrzyczysz ;)) Zrób sobie kogel mogiel- pomaga

Guniu jak Twój humorek, poprawił sie troche????
Ja nie za bardzo mam czas na nauke, ale będe sie musiała za to wziąść i chyba będe uczyć sie w nocy, bo w dzień nie mam jak.A już 7 kwietnia o godzinie 9:00 Komenda Wojewódzka w Katowicach- moja pierwsza rozmowa.Potem za 3 tygodnie bedą testy.Niby to dużo czasu, ale ja go nie mam tyle co inni ( tzn. bezdzietni)

Posprzątałam mieszkanie i jeszcze musze tylko poodkurzać, ale najpierw moje niegrzeczne dziecko musi posprzątać zabawki, a wogóle mnie nie słucha :( Nawet pomagać mi dziś nie chciał, a zawsze był taki chętny.Tylko tańczy, już chyba z godzine :yuppi:
Dziewczynki chciałam Was zapytać co moge zrobić dobrego do jedzenia na późną kolacje ze znajomymi????Jutro do nas przychodzą, a ja nie mam kompletnie żadnego pomysłu co mogłabym upichcić.M oczywiście mi nie pomoga, bo mówi, że napewno zrobie coś dobrego, a jemu jest obojętne co będzie
Jakbyście znały jakiś fajny, szybki przepis, to bardzo poprosze :)):smile_jump:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

witam
u nas nie dosc ze ta ospa to piotrek jeszcze zaczyna mi kaszlec kurcze kiedy to sie skonczy :(((
Sowko ja testy mam juz we wtorek i leb mnie boli- wczoraj wieczorem doszuklam jeszcze pare pomocnych ustaw do tych ktore mam czyli zrobilam sobie dodatkowa prace i siedzialam do 23:30 przy kompie sciagalam i drukowalam

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Dziękuję Wam wszytskim za troske o moje zdrowie, jesteście Kochane:36_4_9: Ja ze swojej strony obiecuję poprawę, nie będę się juz tak zaniedbywać. A póki co mówię prawie szptem i głosem starego alkoholika:le:
Wczoraj wieczorem mój M stwierdził, ze nie ma nic ciekawego w tv, więc obejrzy sobie filmy na kompie - i dlatego nic do was wczoraj nie mogłam napisać. Poszłam więc o 21 spac, bo nie miałam ochoty nic oglądać a i czułam się słabo.

Dziś rano natomiast M stwierdził, że fajnie by było, jakby Mateusz miał rybkę. A że mielismy juz kiedys bojowniki i została nam kula-akwarium niewiele myśląc zabrał młodego do sklepu i kupili bojownika. I tak oto mamy nowego członka rodziny, ma na imię REKIN:16_5_44: Mateusz go nakarmił, oczu nie mógł odniego oderwać i z bólem serca opuszczając Rekina poszedł z M na dwór.

Guniu i Sówko - życzę Wam powodzenia na rozmowach i testach, abyście dostały pracę!!! A póki co uczice się pilnie, żeby zakasowac konkurencję :36_1_21:

Magda - a jak u Was? Amelka unormowała sobie już tryb jedzenia i spania? mam nadzieję, ze tak, i że Ty czujesz się lepiej psychicznie i nie martwisz się juz tak. Buziaki dla Was!

Ewcia - Tobie życzę zdrówka i kuruj się, żebys nie skończyła tak jak ja ;-(((

Asia - to kiedy wy w końcu wracacie do Polski? w sierpniu czy w maju? Z przedszkolami niestety możecie miec problem, bo nabór się własnie zaczyna, ale zycze Wam powodzenia i uruchomcie tę znajomą przeszkolanę, pewnie się uda zapisać Oli od jesieni!

Kokon - nareszcie się pozbyłaś cioteczki ;-)) Teraz to już luzik masz, twój M wraca - same szczęśliwe chwile przed Wami! Nacieszcie się sobą!!!!

A gdzie się podziała Basia i Karola??? Dziewczyny odezwijcie się, co u Was????

Oki, to ja na razie uciekam obiad zrobić, zajrzę tu później.
Paaaa

Odnośnik do komentarza

witam weekendowo:bye:
już spowiadam sie czemu tak pózno dziś...mój M ma dziś jakiś 'dzień dobroci dla żony' bo pospałam do 10,M wstał po 8 z Oliśka.a jak wstałam to uslyszałam...masz 50euro i idź na zakupy a ja posiedzę z Oli i obejrzę mecz:noooo::noooo::noooo::noooo::noooo:no to wiele nie mysląć biegusiem się zebralam i mnie nie ma jak M ma gest.zdążyłam tylko zapytać gdzie tu jest jakiś hak i mnie nie było,nie czekajac na odpowiedz.
kupilam sobie i dla kolezanki z przeceny w tally weil kamizelkę,golfik z rekawem 3/4 w Zarze,też przeceniony o połowę,koszulke na długi rękaw pod sweterek ''nietoperza',majciochy i apaszkę.i dla oliśki jeszcze czapeczke na cieplejsze dni.
Sówko,Guniu powodzenia dziewczyny na rozmowach.
Sówko czyli dzis mała imprezka?wymyslilaś juz jakies menu?może jakąś zapiekankę z makaronem albo jakąs salatke np sałata lodowa,ser feta,kukurydza,ogórek świezy,papryka czerowna,cebula czerwona i jakiś dressing?wieczorem to już cos lekkostrawnego lepiej zaserwować.
Tusiu dobrze ze sie wziełas za siebie uparciuchu.a Mati ma obowiązek nowy teraz ze zwierzątkiem?
Ewciu zdrowka,biegasz cały czas miedzy domem a firma i złapalo cie chorobsko.no a teraz masz przymusowy odpoczynek.kuruj sie kochana.
aha Sówko daj znać jak dziś w pracy było?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

hej wieczorowa pora
dziewczynki juz mi duzo lepiej , a to dlatego ze caly dzien posiedzialam w domciu nawet M zajal sie Moniska na dworze , a ja troszke posprzatalam zrobilam obiadek : buraczki , sosik, ziemniaczki, i polezakowalam pol dnia i nawet fajniutko mi bylo

Asia spoko masz M ,fajna niespodzianke ci zrobil, moj mnie tez ostatnio zaskakuje , bo kazdego ranka czeka na mnie kawka , a i jak przez ten tydzien zle sie czulam to wieczorkiem do lozka jeszcze podawal mi leki , nie bede go za bardzo chwalic , ale to mile uczucie:smile_jump:

Tusiu wracaj do zdroweczka , u mnie na szczescie bez lekarza sie obeszli , ale jak gorzej sie poczuje to napewno zalicze wizyte

Madziu jak Amelka mam nadzieje , ze daje mamie odpoczac choc troszke

kokon ty to pewnie facetem zajeta, milutkich wieczorkow

Gunia , Sowka powodzenia na rozmowach

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...