Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
cafe82
no niccccc mi sie nie chce....i znow weny na obiad brak:)
K miesozerny i ciagle miecho miecho miechooooo.....w panierce,bitki....gulasz....rolady...

hahaha no to masz problem:) ja w zwykłe dni rzadko kiedy obiad szykuje, w weekendy za to zawsze musimy nadrobić:)

A co z tym naszym spotkaniem?? Mi weekend 1-3 maj nie pasuje:(

wiem,ze vercia w tym czasie wyjezdza....wiec na pewno przełozymy....moze tydzien pozniej?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
no niccccc mi sie nie chce....i znow weny na obiad brak:)
K miesozerny i ciagle miecho miecho miechooooo.....w panierce,bitki....gulasz....rolady...

hahaha no to masz problem:) ja w zwykłe dni rzadko kiedy obiad szykuje, w weekendy za to zawsze musimy nadrobić:)

A co z tym naszym spotkaniem?? Mi weekend 1-3 maj nie pasuje:(

no ja dla K robie takie obiadokolacje....bo wraca pozno...i nie narzeka ale ja sama chcialabym urozmaicic

Odnośnik do komentarza

hej!
Moje chlopy spia, wiec mam chwile dla siebie.
Noga ok, tak jakby w ogole nic sie nie dzialo. Ale to mi sie odzywa co jakis czas, wiec pewnie to jeszcze nie koniec.
A nocka dla mnie w miare. Mlody od 23.30 do 1.30 robil jazdy albo klaskal i spiewal, ale P. sie nim zajmowal, ja odlecialam.
Juz nie wiem jak mam pomoc Michalkowi. On az sie trzesie, zeby tylko cczyms trzec dziaselka. Kiedy wyjda te zebiska????

Mi 17 pasuje. A jak reszta dziewczyn?

Maria co u Ciebie? Jesczze nadrabiasz zaleglosci???? :)

U mnie tez cos brak pomyslow na obiady, no i umiejetnosci. :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry....a u nas słonko swieci, wiec zaraz na spacerek, wiatr tez wiele ale nie mocno...
bylam dzis rano u lekarza, zrobilam wyniki i po niedzieli spowrotem, chociaz juz sama sie domysliłam co mi dolega...:36_11_13::36_11_13:
ja mam niedoczynnosc tarczycy, no i skonczyly mi sie jakies 3-4 tyg temu leki, no i nie bralam ich, a ja teraz tak czytam ze w zadnym wypadku nie mozna ich odstawiac....tak wiec wrocily mi te wszystkie dolrgliwosci, sennosc, zmeczenie, wiecznie mi zimno...tak to jest jak mysli sieo wszystkim i o wszystkich, a o sobie nie...:Zły::Zły::Zły:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My po spacerze... jeżeli ktoś myśli, że było miło to odrazu wyprowadzam z błędu:/ mały przechodził samego siebie... co najlepsze dzisiaj mu się podobało bycie w sklepach i stanie w miejscu, a jak tylko zaczynaliśmy jechać to był ryk!!!!:36_11_23: Jak nie pomogą te zabawki do wózka co kupiłam to będę udawać że jest zima i nie będę chodzić na spacery:Zły: A z dobrych wiadomości to kupiłam warzywa, blender i oliwę z oliwek tylko do mięsnego zabrakło mi sił już iść...

Anielinka zdrówka kochana:*
Magda dobrze,że noga już nie boli.

Odnośnik do komentarza

goska no kubuek bedzie mial mamine jedzonko:)
anielinka mam nadzieje,ze sily wroca

dobrze ze bylismy na dluuuugim spacerze bo w tej chwili nad nami wieeeeeeeeelka czarna chmura....a mialam takie przeczucie od rana,wiec kaszka i myk na dwor
tylko zakupy nie zrobione....wiec dzisiaj bedzie pizza:hahaha: K baaaaardzo zadowolony....w ogole uwielbiamy pizze....raz w tyg musi byc:)
zrobilam sobie z olkiem drzemke....pol godzinki a od razu lepiej sie czuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...