Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Ja juz sie witam poswiatecznie. Bylo, minelo. W pierwszy dzien od rana u moich rodzicow, fajnie bylo, wieczorkiem zjechalismy do domu i tak sie poklocilismy, ze prawie sie wyprowadzalam. Hihihih
Dzisiaj juz ok. Obaidek u tesciow, teraz P. probuje uspic malego.
No, a z mlodym jazda na maksa. Dziasla zrobily sie twarde, ale nic wiecej nie widac. Przestal sam zasypiac, a w nocy budzi sie nawet co pol godziny. Ledwo zyjemy. Ok. 3 nad ranem codziennie zabieramy go do siebie i spi z cycem, a ja powiedzmy, ze przysypiam.
Mam nadzieje, ze to sie kiedys skonczy

Odnośnik do komentarza

I ja się witam poświatecznie!!
U nas było milo i pogodnie, cho odwiedzilismy tylko tesciowa i moją mamę a tak w domku sami. Dzisiaj zaliczylismy sapcerek po lesie a w nocy G. w trasę :(.
Magda sil kochana!! U nas już zebowy koszmar minał, wyszło pół zęba:36_11_13: Zaczynam juz widziec kolejnego obok, oby bylo juz lepiej. Magda doskonale Ciebie rozumiem bo u nas tez bylo tak strasznie z nockami i nawet w ciągu dnia non stop placz.

Odnośnik do komentarza

Cafe ślicznie wyglądasz w tej fryzurce:brawo:
Andzia ja tez sie obżarlam jak małe prrr...a nachlalam sie jednym piwem w sobote:36_11_13:..ja juz totalnie nie amm glowy do picia alkoholu...
ehh..padam z nog a jutro mam wariacki dzień...mama wyjeżdza w środe do Niemiec do pracy i musze jej pomóc jakos wszystko zorganizować...eh...gdzie ja teraz na spacery bede jeździć...zmykam kochane bo nie mam sił...

Odnośnik do komentarza

i ja witAm poswiatecznie:)

swietnie,ze u kazdej swieta udane....i u nas bylo calkiem calkiem....tylko pogoda mnie zawiodla....a raczej prognozy....bo zapowiadali pnad 20 st a u mnie i w pierwsze i drugie swieto dopiero po poludniu sie robilo cieplo....ale mimo wszsytko po 4- 5h spacerow.....a poza tym bylismy u tesciow i moim rodzicow

vercia gratuluje zabka
magda ja nie nie wiem jak ty dajesz rade:o_master::o_master::o_master:
ja tej nocy wstawalam do malego chyba 10 razy bo cos marudzil i sie krecil...i juz jestem polamana....a ty tak ciagle:o_master::o_master::o_master:......podziwiam kobito,sil kochana ...:36_3_15:

wciagam wlasnie ostatni pasek czekaolady.....a co:)

K wczoraj wystawil samochod na sprzedaz....ten z wypadku....i wiecie co...sprzedalismy w ciagu doslownie 15 minut!!!gosciu dzisiaj z laweta przyjezdza!:taniec1:
jeden problem z glowy....

Odnośnik do komentarza

Swięta, święta i po świętach.
Witajcie:)
Ja sama z trójcą, bo przedszkole ma dziś jeszcze ferie!!!
Lece zrobic sniadanie Stasiowi, oby do wieczora!!!

Vercia
no w końcu jest ząbek. Super!!!
Gosia ja juz tez rozwiesiłam pranie, bo kosz po świętach kipił:)
Cafe ja uzywałam Calgonitu 3 w 1 i myło tragicznie, w ogóle czesto tabletka nie wypadała w całości z pojemniczka i sie nie rozpuszczała. Teraz uzywam zwykłych tabletek z lidla W5, do tego daje tylko od czasu do czasu nabłyszczacza.

Odnośnik do komentarza

tez mysle o zmianie wozka...a raczej o dokupieniu drugiego z wiekszymy kolami....nasz jest super bo sklada sie jak parasolka...nie jest baaardzo ciezki....i w ogole podoba mi sie wizualnie ale ma male kolka...a teraz jak spacerujemy duzo to czasem jest to wada...
andzia....ja na szczescie nie mam zadnych polek na dole...no poza sprzetem...ale mozemy dac tam drzwiczki w razie czego....ale jest wesolo,masz racje....tylko tez niebezpiecznie....bo walnal juz glowa o podloge....

Odnośnik do komentarza

Wirtajcie porannie!! Stawiam kawusię wszystkim :kawa::kawa::kawa:
Ja dzisiaj średniow yspana bo Marcel o 24 urzadził sobie konkurs piosenek i spiewał do 1-30:36_11_13: przy zgaszonym świetle i w ciemnym pokoju:36_11_13:Póxniej jakos zasnął sam na szczęście.
Cafe ja używam calgonit proszek i też czasem jest nalot albo cos się białego przyklei gdzieś. Jak dla mnie rewelacyjne są środki do zmywarki z rossemana i wychodzą o wile taniej. Płyn nablyszczający jest bardzo dobry. Teraz zmienialam calgonit wlasnie na somat.
Gosiamm ja też chcę spacerówke kupić. Co prawda teściówka ma po szwagierce ale kupowali ja 4 lata temu i same wiecie jak wygląda. Może uda mi się namowić G.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie wrzucilam warzywa...
ja gotuje najnormalniej.....rozne warzywa...
wrzucam ugotowane np ziemniaki,buraczki.....miecho gotuje osobno...wrzucam do blendera....dodaje lyzke masla albo troszke oliwy w oliwy i miksuje....i tyle....jak jest za gets to dodaje troszke wody ale w sumie nauczyl sie juz memlac ....nie chce zeby tyle rzadkie jadl

czesc vercia:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...