Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
gosiammm
Cafe ja nawet jak robię mu późno drzemkę, właśnie około 17 to on i tak jest zmęczony około 19 - to jest poprostu chyba jego godzina i tyle... jak sam się nie przestawi to ja nie wiem:/

no tego sie obawiam....moze faktycznie sami sie przestawia?

Mam nadzieję, bo nie wiem czy dam radę małego przestawić, a nie uśmiecha mi się latem wstawać o 5:/

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
gosiammm
Cafe ja nawet jak robię mu późno drzemkę, właśnie około 17 to on i tak jest zmęczony około 19 - to jest poprostu chyba jego godzina i tyle... jak sam się nie przestawi to ja nie wiem:/

no tego sie obawiam....moze faktycznie sami sie przestawia?

Mam nadzieję, bo nie wiem czy dam radę małego przestawić, a nie uśmiecha mi się latem wstawać o 5:/

no dokladnie....no i przeciez dni beda coraz dluzsze wiec mam zamiar smigac na spacery popoludniami ...

Odnośnik do komentarza

cześć kobiety:)

u nas nocka rewelacja, mały nie obudził sie ani razu nawet na picie...dopiero o 6 ale napił się herbatki i zasnął do 7:) więc jestem w miarę wypoczęta:)
R. zepsuł się samochód słuzbowy i odstawił go na warsztat i jest z nami w domu, zaraz ubieramy się i jedziemy do Urzędu Pracy, muszę się zarejestrować...no i jakieś zakupy, bo teściu dziś wpada na obiadek z nim jeszcze wytrzymam, ale jakby miałą teściówka miałaby przyjechać to chyba bym uciekła z domu...hahha
Kacper troszke kasła, ale daje mu calcium i wit. D i troszkę chyba mniej kaszle...ale chyba nie pojedzie z nami, bo jest chłodno i nie chce go ciągnąć a w aucie gorąco tu gdzieś wyjsć jeszcze sie doprawi więc chyba z mamą go zostawimy:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
gosiammm
cafe82

no tego sie obawiam....moze faktycznie sami sie przestawia?

Mam nadzieję, bo nie wiem czy dam radę małego przestawić, a nie uśmiecha mi się latem wstawać o 5:/

no dokladnie....no i przeciez dni beda coraz dluzsze wiec mam zamiar smigac na spacery popoludniami ...

Ja też! dlatego mam nadzieję, że mały troszkę pośpi na dworze popołudniu i nie będzie chciał tak szybko iść spać wieczorem, ale zobaczymy jak to będzie... bo wiecie jak to jest my chcemy swoje, a dzieciaki i tak swoje...

Odnośnik do komentarza

Cafe trzymam kciuki, zeby w sobote pogoda jak najbardziej dopisała!!!
Juz sie nie moge Waszych fotek doczekac!!!

Ksioleqq
super, ześ wyspana:Oczko:

Ide do dziewczyn, bo ju marudzą.
Aaaa, zapomniałąm Wam napisac, Zośka raczkuje-ale do tyłu!!! Normalnie takie jaja z nią, łazie, ale nie wie gdzie i najczesciej wlezie gdzies tymi nogami pod szafe!!! Jest wesoło!!!

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82

a na sobote poprosze zeby chociaz mrozu nie bylo bo beda gołe nozki:)

Podziwiam! Masz już buty??

mam dwie pary....stare sprawdzone i nowe....w nowych do kosciola a pozniej pewnie przebiore:)
w sumie to szczerze wam powiem,ze nie wiem co ubiore....naprawde...moze jeszcze cos uda sie kupic....mam trzy kiecki do wyboru....w tym ta,co wam kiedys pokazywalam...ta z lumpka...w niej czuje sie najlpiej....ale decyzje podejnme pewnie w sobote:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Kasioleqq zdrówka dla Kacperka!
Andzia gratulacje dla Zośki!
Ja to już zaczynam powoli się zastanawiać, czy z Kubą na pewno wszystko dobrze, on jakiś taki niemrawy do wygibasów:(

Gosia ja mimo wszystko dla świetego spokoju idę z nimi za 2 tyg. do neurologa.
A Kuba nawet nie wiesz kiedy i bedzie ćwiczył wygibasy, a Ty bedziesz tesknic za czasami, kiedy był bardziej stacjonarny!!!
Ja musze strasznie uwazac, bo one juz po całej chacie sie przemieszczaja, a Stachu wszedzie zostawia zabawki, jakies małe klocuszki, kółka od samochodów itp. A ja wciaz biegam i to zbieram!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
gosiammm
cafe82

a na sobote poprosze zeby chociaz mrozu nie bylo bo beda gołe nozki:)

Podziwiam! Masz już buty??

mam dwie pary....stare sprawdzone i nowe....w nowych do kosciola a pozniej pewnie przebiore:)
w sumie to szczerze wam powiem,ze nie wiem co ubiore....naprawde...moze jeszcze cos uda sie kupic....mam trzy kiecki do wyboru....w tym ta,co wam kiedys pokazywalam...ta z lumpka...w niej czuje sie najlpiej....ale decyzje podejnme pewnie w sobote:)

Cała Cafe:whistle:
:happy::happy::happy:

Odnośnik do komentarza

Cafe trzymam kciuki za pogodę:) no i ten Wasz organista faktycznie nie drogi:)
Gosia i Cafe ja słyszałam że dzieciaczki przestawiają się dopiero po 1,5roku oczywiscie nie jest to regula bo w wychowaniu dzieci nie ma reguł...;/ ale tak słyszałam:)
to tak na pocieszenie:) mój Kacper za to nie lubi zbyt wcześnie iść spac chociaż ostatnio dość często zdarza mu się zasypiać po 21:)
Andzia Ty bidulo kiedy ty się wyspisz???no i gratulacje dla Zosi za raczkowanie:)

i już nie wiem czy mialam coś jeszcze napisać...;(

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...