Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie niestety caly dzien padalo, wiec mlody byl tylko na pol godzinki
z tego co zapamietalam to zdrowka dla Jasia i Marysi teraz musze poswiecic troszke czasu mlodemu, ale jak usnie a ja mam nadzieje ze dzisiaj nie zasne, to tu wroce

Bartka coraz trudniej posadzic on tak sie rwie do stania i nauczyl sie przesuwac na brzuchu do tylu

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

u nas pogoda do d...Mała jest przyzwyczajona do spacerków i o 15 tak zaczęła piszczeć że mimo wszystko ją ubrałam. Jak tylko założyłam czapeczkę to się uspokoiła i od razu zasnęła. Wychodzę z domu a tu wali grad! No to nałożyłam folię na wózek i chciałam szybko wejść do lasu bo tam między drzewami tak nie wieje i nie pada. Po minucie grad zmienił się w deszcz a po dwóch wyszło słońce ale tylko na chwilę i zaczęła padać mżawka! Normalnie cyrk jakiś! Po 10 min zadzwonił Prosiak bo pojechał do swojej mamy i mówi że u niej ulewa i mam wracać do domu bo chmury idą w naszą stronę! No to wróciłam, mała się wybudziła i do teraz marudziła jak cholera! W końcu zasnęła mi na rękach. Pewnie zaraz się obudzi wypoczęta i nie zaśnie do północy! Prosiak mnie wkurzył bo pojechał coś załatwić i po drodze wskoczył do mamusi...się wyspać! A ja myślałam, ze jak będzie miał wolne to mi pomoże! Biorę się za sprzątanie bo tu u mnie stajnia Augiasza a ja Prometeusz nie jestem i tak szybko mi nie pójdzie!

I jeszcze jedno! Zośka nauczyła się kulać po podłodze w każdym kierunku. Wczoraj położyłam ją na podłodze na kołdrze ale ona myk i turla się do mnie do kuchni! W ostatniej chwili ją przechwyciłam, zanim roztrzaskałaby sobie nos o kafelki!

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

Gratulacja dla turlającej się Zośki:)
No nam spacerek na szczęście udało się zaliczyć, potem jeszcze wyszliśmy raz - małego wziełam do nosidełka... ale coś nie bardzo jestem z tego nosidełka zadowolona... mały jakby do niego za wysoki czy coś:/
Mały padł już o 18... Rano jakoś tak ładnie zasypia i śpi z 2 godzinki, a popołudniu mu drzemki nie wychodzą no i potem taki marudny, że pada ledwo wykąpany i w piżamkę wyspany. Nawet go dzisiaj nie zdążyłam w śpiworek zapakować. Ostatnio śpi w śpiworku bo strasznie się odkopuje...

Odnośnik do komentarza

Ufff, maly zasypia. Jak na razie cos mruczy, ale mam nadzieje, ze zaaz zasnie. Na bank cos z zabkami sie juz dzieje. Raczki nie moge mu z buzi wyciagnac.
P. na treningu, bedzie dopiero po 22, ale na szczescie rodzice moi byli i mi pomogli przy kapieli.

Wasze maluchy juz sie turlaja, przemieszczaja, a moj jak kloda :(

Prosiaczku ale bym sie wkurzyla na P., gdyby pojechal sobie do rodzicow sie wyspac!

Kasioleqq super masz z tymi spotkaniami. A pogoda faktycznie okazala sie nie za fajna. My na spacerowke zalozylismy folie, bo inaczej by nam Michałka z wozka wywialo. Wszystko ten wiatr zepsul :(

Ide do malucha, bo cos dzis bardzo marudzi :(((

Odnośnik do komentarza

beata nadal trzymam kciuki i gratuluje wytrwalosci:brawo: a co do zakupow....gdybym tylko blizej mieszkala....juz bym byla:)
prosiaczek brawo dla zoski:brawo: ja podobnie jak ty,nie moge mojego ruchliwca zastawic ... potrafi tak szybko sie przemieszczac...i wzial sie za sposob i raczkuje przy pomocy glowki,hehe:)
magda a ty sie nic nie martw....michas leniwiec na pewno szybciutko nadrobi

Odnośnik do komentarza

Magda mój też jak kłoda leży... teraz to chociaż częściej na boczki się przekręca... ale coś go musi mocno zainteresować np. jak P. śpi, a ja Kubę obok położę to on odrazu myk na boczek i klepie P. po plecach;) i są postępy w leżeniu na brzuchu już nie płacze odrazu jak się zmęczy tylko kładzie główkę, odpocznie trochę i za chwilę znów się siłuje:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Ja wlasnie kupilam spiworek i czekam na przesylke. Mam nadzieje, ze sie sprawdzi, bo Michal przez pol nocy trzyma nogi w gorze i wiecznie odkryty.

moj kopacz tez ciagle odkryty....juz zakladam mu skarpetki bo zawsze ma stopki na wierzchu ,myslalam wlasnie o spiworku..a jaki magda kupilas?

Michałspi jeszcze w pajacykach, wiec golymi stopkami sie nie martwie, ale i tak nie lubie jak spi taki odkryty. Boje sie tez, ze zarzuci sobie koldre na glowe.
A spiworek na Allegro, uzywany:
ŚPIWOREK WEWN. MOTHERCARE SUPER (579449483) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Jamam śpiworek na zamek i kupiłam go w lumpeksie. Cafe porozglądaj się, bardzo często w lumpku można znaleźć.
aaa i brawa dla K. :) za to mój P. coś ostatnio się rozleniwił;)

no wlasnie nie spotkalam jeszcze.....kiedys kupilam ale taki o-3m....i nigdy nie wykorzystalam...i w ogole czy olek bedzie spal w spiworku?krepuje to ruchy?bo on ciagle z plecow na brzuch....nie moge go oduczyc spania na brzuchu....

Odnośnik do komentarza

Padam na ryj kobiety!!!
Takiego hard coru juz dawno nie mialam. Maryska dopiero zasnela, na rekach, ma zatkany nos i sie meczy, a te smary tekie geste, ze nie mozna odciagnac. Cały dzien były taaaakie marudy, drzemki po 10-15 minut. No masakra!!! A nocka znowu sie do dupy szykuje. Stachu tez przechodził samego siebie, najchetniej bym go juz jutro do przedszkola posłała. Zośka leżała sobie w pokoju, najedzona, wiec była szansa, ze chwile polezy, ja w tym czasie karmiłam Maryśke w kuchni i słysze jakies dziwne odgłosy z pokoju, ide, a ten przyczepił hak od swojego dźwigu do Zosinej skarpetki i próbował ja podciągnąć. Myślałam, ze udusze!!! Ponad miesiac siedzi w domu i juz mu odbija:lup:

Odnośnik do komentarza

Prosiaczek brawa dla Zosi!!! U mnie tez stajnia Augiasza, ale nie sprzatam, bo to by tylko sysfowa praca była:oczko:
A meza za spanko u mamusi bym chyba udusiła!!!

Kasioleqq bedzie dobrze!!!

rena hop hop!!!

Magda
ja uźywam śpiworków praktycznei od urodzenia i jestem baaaardzo zadowolona. Przy Stasiu tez długo uzywałam.

Gosia, Magda moje dziewczyny tez długo jak kłody lezały, a teraz turlaja sie po całej chacie.

Cafe jak tam zakupy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...