Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Oj, ale się rozpisałyście! Co chciałam pisać to pokazywały mi się nowe posty więc czytałam i tak w kółko;)
My wróciliśmy od teściów! Teść zwariował na punkcie małej- w końcu ostatni raz widział ją 2 dni po urodzeniu i od razu wypływał.
Zastanawiam się nad kupnem fotelika dla bobasa ale takiego, żeby bąbel mógł siedzieć z nami przy stole. Możecie jakiś polecić?
Zośka odkryła dzisiaj, że piąstka jest fajniejsza niż smoczek- smoczka wcale już nie chce a piąstki wpycha sobie aż do przełyku i piszczy! Co za Prosiak! Teraz już od przeszło godziny leży w łóżeczku i mimo że na oczka ledwie patrzy to spać nie chce tylko sobie leży. Jak tak dalej poleży to zgłodnieje zanim zaśnie!
Ja się wybieram do Poznania na targi dopiero w styczniu, chociaż mąż mi nie każe. Dwa lata temu na tych targach się poznaliśmy a od czerwca już byłam panią Prosiakową więc będzie rocznica;) Zośkę podrzucę po drodze do Inowrocławia do moich rodziców a sama skoczę zrobić mężowi niespodziankę, bo on na tych targach ma stoisko. Nie wiem czy bardziej się zdziwi czy wkurzy, że go nie posłuchałam. Będę tylko musiała narobić zapasów mleka dla małej.
Spokojnej nocy!

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
ale się rozpisałyście:)
Andzia, Magda - dzięki za wsparcie:)
Spotkanie to super pomysł...może faktycznie uda nam się coś zorganizować wiosną albo latem... Proponuje mężowie z dziećmi a baby sobie pogadają;) hehehe
Mały dzisiaj ślicznie spał... od 20 do 3...obudził się na butle...troche miał problemy z zaśnięciem ale zasnął i spał do 7...:)
A ja okres dostałam:/ ehhh mam nadzieję że nie będzie tak bolesny jak przed ciążą bo jestem z małym sama w domu....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...