Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda moj Marcel tez jak placze to tylko przez gazy po czym pierdzi i przechodzi no i jak jest glodny a matka nie zdazy dac flaszki...;) ale jak ytylko placze dluzej to ja juzlatam z termometerem i zastanawiam sie czy nie isc do lekarza bomoze chory!! paranoja!!! ostatnio tak mielismy ze maly rano super a za godz pospal i obudzil sie z wielkim rykiem i tak sobie plakal godz z przerwami a ja odzmyslow odchodzilam o co jemu chodzi????brzuch boli czy co?? i tez latalam z termometrem zagladalam w pieluche dp nosaa on widocznie mial gorszy dzien i chcial zebywszystko wylaczyc jak zrobila sie tylko cisza to zaqsnal sobie a ja wyszlam na wariata!!!

Odnośnik do komentarza

Michal tez nie cierpi lezenia na brzuszku. 15 min to juz ogromny sukces. I tez nam ortopeda to zaleecil, a ja nic nie poradze jak on sie drze. Czasem uda sie go polozyc na brzuch jak zasnie, ale to sporadycznie.

Andzia mleka mam duzo. Jak maly konczy jesc to mleko jescze jest. No i ladnie rzybiera na wadze. Ze szpitala wychodzil i wazyl 2600, a po pierwszych 6 tyg ju 4800 :)

Odnośnik do komentarza

wrzucilam kilka fotek do galerii wiec jak chcecie mozecie zajrzec... moj Marcel ma 67 cm i wazy 5800 podobno lekarz mowil ze przybiera prawidlowo i pochwalil ze maly nie zapasiony i wygladsa jak normalne dziecko... chociaz mi sie ywdawalo ze takie maluszki nie sa nigdy zapasione...echh nie wiem.. wazne ze zdrowy.. u mnie problemow ze spaniem tez nie ma tfu tfu!!! maly pada o 21 i spi do 8-9 rano z jedna przerwa kolo 5-6 na butle...a wy spicie zmaluchami w lozku????? bo ja czasami swojego zabieram do siebie bo takmi wygodniej..

Odnośnik do komentarza

zmykam kobitki!!!musze jezce wywiesic pranko i wstawic zmywarke...i ide w kimono!!! ostatnio z G. mamy ciche dni... wku...a mnie ze spi w drugim pokoju bo musi sie wyspac jakby mial niespokojne dziecko przynajmniej to bym rozumiala a maly spi do 5-6 rano wstaje je i dalej spi do 9 ale hrabia nie moze bo za goraco w sypialni, swiatelko razi itd... wkurw...a mnie to na maksa!!! i wiecznie narzeka ze jest strasznie zmeczony bo musi pracowac i musi sie wyspac!!! i jeszce wstanie rano i czeka na sniadanie bezczelny!!! nie mam juz sil!! ale tym razem tak latwo nie odpuszcze jak chce spac osobno to z wszystkimi tego konsekwencjami!!!teraz ja bede mowic caly zcas ze musze sie wypac jestem zmeczona itd..
ech to pomarudzilam milej nocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...