Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
U nas poki co znudzenie puzzlami i grami. Powrot do aut i ciuchci. No i Lego kroluje. Na szczescie super, bo juz czesto bawi sie sam, wymysla jakies akcje, dialogi itp.
No, ale dzisiaj jest P. i bidok nawet do toaltey wyjsc nie moze, bo Michał nie pozwala.

My chyba skusimy sie na XBoxa, bo moj chrzesniak ma i mozemy wymieniac sie plytami. Do tego dokupimy Kinecta i gry sportowe i aerobik :) To taki moj prezent za ciezka ciaze :sofunny:

Hehe, nie moge:sofunny:
Tego Kinnecta K. mi poazywał, jedyne 1600 zł:Niewiniątko:
My zdecydowaliśmy sią na PS2, bo właśnie kilku kolegów ma i mogą wymieniac się płytami.
Mnie jakoś nie pociągają takie gry, ale pamiętam jak kiedyś mój brat miał Nintendo to w Mario po nocach grałam:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
No w Mario to i ja cale noce przegralam :sofunny:
Ja tez nie lubie grac na takich konsolach, w ogole mnie to nie kreci. Ale co innego Kinect. To jest super zabawa w ruchu. Mozna grac w tenisa, uprawiac lekkoaltletyke czy aerobik.

Hehe, każdy pretekst jest dobry:Psoty:
Robie z dziećmi babeczki.

Ale mnie podbrzusze napierdala, mam owu, ale żeby aż tak???

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
No w Mario to i ja cale noce przegralam :sofunny:
Ja tez nie lubie grac na takich konsolach, w ogole mnie to nie kreci. Ale co innego Kinect. To jest super zabawa w ruchu. Mozna grac w tenisa, uprawiac lekkoaltletyke czy aerobik.

Hehe, każdy pretekst jest dobry:Psoty:
Robie z dziećmi babeczki.

Ale mnie podbrzusze napierdala, mam owu, ale żeby aż tak???

Nie szkoda Ci niewykorzystac? Zmarnujesz? :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Zaraz wpadną moje siostry na obiad. Pogodę mamy wstrętną. Leje i wieje:/ Młody ma strasznie powiększone migdały:Kiepsko: Nic poza tym mu nie dolega... Nie wiem co z tym zrobić. We wtorek mają zabawę... Mam nadzieję, że pójdzie... Zobaczymy.
Wspominałyście Mario:D Miałam tą grę w małym paluszku:sofunny: Zresztą dalej czasem sobie pogrywam, ale to już nie to samo...

Magda dziękuję za przesyłkę:Całus:
Korzystaj i odpoczywaj:D Szkoda, że całego weekendu nie możecie razem spędzić...

Gosia fajnie, że trafiłaś na normalnego księdza. Nieczęsto się tacy trafiają z powołania...

Cafe oni są cudowni! Boże, jak ten czas zapiernicza... Zabierają ich dzisiaj rodzice?

Andzia ja od dłuższego czasu właśnie na nic nie mam siły. Najchętniej bez przerwy bym spała. Okropne uczucie, a przez to, że nie ma powodu tego mojego samopoczucia i zmęczenia to jestem zła sama na siebie bo nie wiem o co chodzi.

Anielinka zdrówka dla Ciebie! Kurde najlepiej by było, żebyśmy same były lekarzami... Widzisz, co lekarz to opinia i nie wiadomo komu zaufać:(

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

ROSE666
Po za tym nie chce mi się isc na zabawę.....straaaasznie! Tym bardziej, ze musimy jechać 100 km......i z młodym, bo jednak mama ma szkołę.

Rose to tak jak mi, napisałam zresztą obok. Brzuch mnie boli i jestem gruuuba jak swinia.
K. wieczorem idzie ustawiac stoły i stroić sale-bo tą impreze organizuje Bractwo Kurkowe i mój mąz idzie w sowim zielonym gajerku, ale będzie polew::):I już mu koledzy zapowiedzieli, ze ma wieczorem przyjść pieszo, wiadomo co to oznacza. Jak się dzisiaj schleje i jutro będzie zdychał, to go chyba udusze

Odnośnik do komentarza

Wczoraj młody pierwszy raz opowiedział nam bajkę:36_3_8: Normalnie, aż sie poryczałam ze szczęścia. Nawet zaczał "dawno, dawno temu zygzak mcqueen ruszył na wyprawę....." i w ogóle dialogi "zygzak mówi do mnie.......maniek odpowiedział.....". Później chciał zaszpanowac piosenką, ale tutaj już zonk :mdr: "baławanki, bałwanki zabrały prezenty:mdr:" czyli nic nie zapamiętał.....

Odnośnik do komentarza

ROSE666
Wczoraj młody pierwszy raz opowiedział nam bajkę:36_3_8: Normalnie, aż sie poryczałam ze szczęścia. Nawet zaczał "dawno, dawno temu zygzak mcqueen ruszył na wyprawę....." i w ogóle dialogi "zygzak mówi do mnie.......maniek odpowiedział.....". Później chciał zaszpanowac piosenką, ale tutaj już zonk :mdr: "baławanki, bałwanki zabrały prezenty:mdr:" czyli nic nie zapamiętał.....

Ale fajnie::):::):::):

Odnośnik do komentarza

Andzia dobrze pamiętasz, dawałam mu ribomunyl... Ja o obkurczeniu po tym nie słyszałam, może coś w tym jest... Nie wiem... Kurde no oby nie były ropne, ale zazwyczaj ma:Histeria: I też tak jak Stachu przy każdej infekcji powiększone węzły chłonne i migdały...

Rose co za rozpusta:D Tyyyle spania::): Oby młodemu nic się z tego kaszlu nie rozwinęło...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Andzia dobrze pamiętasz, dawałam mu ribomunyl... Ja o obkurczeniu po tym nie słyszałam, może coś w tym jest... Nie wiem... Kurde no oby nie były ropne, ale zazwyczaj ma:Histeria: I też tak jak Stachu przy każdej infekcji powiększone węzły chłonne i migdały...

Rose co za rozpusta:D Tyyyle spania::): Oby młodemu nic się z tego kaszlu nie rozwinęło...

Mei u Stasia migdały były zawsze baaaaaardzo powiększone, ale nie ropne. Pamiętasz, że mieliśmy je wycinać, każdy laryngolog nam to sugerował, ale jakoś mu ich nie wycięłam. I teraz już nie ma powiększonych, jest coraz lepiej. No ale swoje przeszliśmy...Mam nadzieje,ze Filip nie bedzie jednak tyle chorował...

Odnośnik do komentarza

Andzia pamiętam właśnie że zrezygnowaliście z wycinania... A u młodego niestety najczęściej migdały są ropne... Zobaczymy. Nie wiem czy mogę mu coś już podać i co... Muszę poczekać do poniedziałku... Kurde szkoda, że ta nowa doktorka co ostatnio do niej chodzimy przyjmuje od wtorku:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...