Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
veronica_20
magda_79
Vercia bidulo, moze jednak jedzcie do lekarza, co? Jak nie dzisiaj to jutro jedz to skontroluj. Tulam mocno!

No kurczę nic nie puszcza mnie::(: Jutro przyjmuje gin. i chyba pojadę wieczorem....chyba, ze rano będzie gorzej to polecę od razu do lekarza......na samą wizytę mnie wzdryga......i to chyba nie owulacja::(:

vercia:Całus:
lepiej idz od ranca
i odpoczywaj
a plamisz ?

Cafe właśnie nie, nic a nic....tylko lewy jajnik prawie mi wywaliło na wierzch, taka gula....i całe podbrzusze boli....i tutaj tak zarywająco....po nospie jest w miarę ale zaraz to samo.....niby wedlug mnie powinna być owulacja......ale ciężko powiedzieć........niedawno mialam okres 2 tyg temu, więc raczej nie to co myślę......ale nogi nawet do góry nie podniosę.......

Odnośnik do komentarza

cafe82
kurde nie mozemy dodzwonic sie do lekarki:Zły:
od ranca jedziemy do naszej rodzinnej
chlopaki w sumie dobrze
cezar calkiem ok
julian kaszle jakby wiecej ale inhalujemy mucosolvanem,to nic dziwnego
mimo wszsytkiego jedziemy osluchac sie

Zdrówka dla chłopaków, szkoda z tą wizytą.......Marcel za to przyszedl dzisiaj z mega cieknącym katarem.....znowu się zaczyna....i zasikał pościel, dostalismy do prania ale muszę na jutro czegoś innego poszukać......

Odnośnik do komentarza

veronica_20
cafe82
veronica_20

No kurczę nic nie puszcza mnie::(: Jutro przyjmuje gin. i chyba pojadę wieczorem....chyba, ze rano będzie gorzej to polecę od razu do lekarza......na samą wizytę mnie wzdryga......i to chyba nie owulacja::(:

vercia:Całus:
lepiej idz od ranca
i odpoczywaj
a plamisz ?

Cafe właśnie nie, nic a nic....tylko lewy jajnik prawie mi wywaliło na wierzch, taka gula....i całe podbrzusze boli....i tutaj tak zarywająco....po nospie jest w miarę ale zaraz to samo.....niby wedlug mnie powinna być owulacja......ale ciężko powiedzieć........niedawno mialam okres 2 tyg temu, więc raczej nie to co myślę......ale nogi nawet do góry nie podniosę.......

a moze to wyrostek?
kiedys jeszcze jak trenowalam to tez mialam podobny atak i okazalo sie,ze to cos z pachwina

postaraj sie odpoczywac

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Anielinka GRATULACJE!!!:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Niech frajerka oddaje auto:Rozgniewany: Ja na razie mogę sobie pomarzyć o aucie::(: No ale prawko mam:D

Vercia nie lekceważ tego... Leć z rańca do lekarza:Całus: Nie ma co się męczyć, tym bardziej, że tak jak Cafe mówi to wcale nie musi być wyrostek.

Cafe zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Pewnie, że lepiej osłuchać i wyłapać choróbsko zawczasu a nie później mieć szpital w domu:yes:
Jak się czujesz przed egzaminem? Będziesz jeszcze jeździła?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

U nas wczoraj obyło się bez płaczu za to dzisiaj znowu koncert:Szok: Dobrze, że nie wyje cały dzień tylko szybko się uspokaja i ładnie bawi:yes: Panie ostatnio nawet mówią, że ładnie je!
Wczoraj przelatałam cały dzień po mieście i dzisiaj w sumie też. Nogi mi w dupę włażą:Szok: Kupiłam sobie sweterek i dwie bluzeczki (oczywiście poprzeceniane:Oczko:) i młodemu w kappahl'u kupiłam kurtkę na zimę z przeceny za 75zł o taką:
KappAhl We Kids Nowa Kurtka Zimowa roz.86 Rabat % (1855342479) - Aukcje internetowe Allegro i muszę mu jeszcze jakąś na zmianę wyhaczyć... A gdzie jeszcze jakieś spodnie ocieplane:Szok: Modlę się żeby chociaż zeszłoroczne buty były jeszcze dobre. A dzisiaj upatrzyłam sobie buty i biję się z myślami bo kosztują aż 300zł:Histeria: A gdzie jeszcze kurtka dla mnie bo też nie mam i w ogóle dupa sraka z tymi zimowymi zakupami::(: Normalnie co sezon przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówy żeby jako tako się wyposażyć... Zwłaszcza dzieciaki. Ehhh...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
meikutrka zajebista!
i dobra cena
o zakupach zimowych nic nie mow:Histeria:
kupilismy juz wczesniej kombinezony dla mlodych ale jeden chyba bedzie za duzy
musze przymierzyc jeszcze
skusilam sie na 80 z h&m i dupa sraka:Oczko:
ale nic,sprzedam i kupie 74

dla olasa nie mamy ani kutrki,ani butow ani spodni
dla chlopcow jeszcze buty
szkoda gadac

i kup se te buty:yes:

Hehe nakręcam się:D

Dobrze, że dla chłopców jeszcze można na all coś z butów znaleźć używanych w miarę rozsądnej cenie... Ale dla Olasa wyposażenie całe to kosmos... Filipo niestety chyba w tym roku będzie się musiał obejść bez ocieplanych spodni... Zobaczymy:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jesssu laski nie wyrabiam na zakrętach. Masakra z tym malowaniem, bo ja oczywiście wszystko sama:Oczko: Dzisiaj dopiero skończyłam, dwa dni miałam laski w domu, bo pokasływały, ale jutro już chyba pójda. Oby, bo zwariuje. Syfu mam nadal co niemiara i chciałabym się z nim jutro uporać, żeby w piątek w końcu poodpoczywać.
W sobotę idziemy na impreze, jeszcze nie wiem co założe, na nic nowego nie ma szans, a w stare kiecki ledwo się mieszcze:Histeria: No zobaczymy...

Postaram się teraz być na bieżąco i ponadrabiac zaległości, 3000 stronka się zbliża, nie mogło mnie to ominąć:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cafe dzięki za smski:Całus:
Zdrówka dla Twoich chłopaków, osłuchac zawsze warto, ale teraz taki głupi okres i znowu zaczną się kaszle, smary i inne atrakcje. Ja już się od tego odzwyczaiłam, ale nie ma co się czarować, pierwsz rok w p-kolu zawsze chorowity, a i młodsze rodzeństo na tym cierpi:Kiepsko:
Szkoda, że kombinezon za duży, ale zima dłuuga, może akurat będzie ok? Ja mam tylko dla Stacha kurtke, reszty nic i chciałabym jak najszybciej jechac do Poznania i pokupić wszsytko, bo pewnie i tak większość juz poprzebierana. Niestety K. ostatnio pracuje prawie 24 h na dobe, nie wiem jak to będzie jak ja w końcu pójde do pracy, bo jego wiecznie nie ma, ech...życie:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Mei fajowa ta kurtka:yes: I kup se butki, a co:yes: A spodnie dla filipa może jakieś używane wyhaczysz na all? Ja śniegowce ocieplane dla dzieciaków mam stare jak swiat, dostałam po kimś tam już nawet nie pamiętam po kim, dla dziewczyn chłopięce, ale co tam, na sanki akurat:)
Zupełenie zapomniałam, że miałaś być w ten weekend we Wrocławiu, ostatnio jestem zakrecona jak słoik po ogórkach. Szkoda, bo może udałoby się spotkać. Po Zoo tez poszliśmy na te Pergole czy jak Ty to tam mówisz:Oczko: Pięknie tam, dzieciaki w październiku o godzinie 18-tej skąpały się w fontannie tak, że byli cali do przebrania:Szok: Szkoda, że ta cudna jesień juz się skończyła...
A fotki jak zwykle genialne. I model i fotograf pełna profeska:yes:

Odnośnik do komentarza

Vercia kurcze idź jak najszybciej do lekarza, nie mam pojęcia co to może być, ale na pewno nie możesz tego lekceważyc:Całus:
Sukienki piekne, wyglądasz cudownie, kurde ja nigdy w życiu takich perełek w lumku nie znalazłam. Zreszta ja nigdy nic ciekawego w lumpie nie wyszukałam!!!

Magda jeszcze raz---baaardzo się ciesdzę, że wszystko jest ok, zreszta inaczej nie mogło być!!! Oby ten spokój w serduchu został już do końca i obyś mogła zaczac cieszyć się tą ciążą:całus:

Kasioleq eh jak Cię czytam to sama mam motyle w brzuchu,m super, że wszystko zaczeło się układac:Całus:

Odnośnik do komentarza

Mei kup sobie buty :yes: zawsze jak się odklada na później to nic z tego nie zostaje....kasa idzie jak woda.....super kurtka :yes: my mamy śniegowce, kurtkę nawet 2 z lumpa.....i zeszłoroczną ale nie wiem czy młody w nią wejdzie, nie mamy kombinezonu i spodni śniegowych::(: Zastanawiam się czy w tych sniegowcach będę puszczała do przedszkola zamiast w zimówkach, wyglądają calkiem normalnie....

Odnośnik do komentarza

tez ma sprzatanie
ale nie chce mi sie

andziamalowanie skonczone?
K tez ma mase pracy...wyjezdza kolo 6.30,zawozi olka i wraca o 18 albo pozniej
i do grudnia na pewno tak bedzie
no ale cos za cos
ktos rodzine musi utrzymac,nie?
a z twoja praca cos ruszylo?

ma przyjsc siorka do nas dzisiaj:yipi:
pomoze troszke
zreszta mama moja chyba z 3 razy ostatnio zabrala chlopcow na spacer

Odnośnik do komentarza

hej
dzsiaj pozniej, bo od rana siedzialam u fryzjera. Masakra. 2,5 h, bo nie chciala mi farbac zalapac. Teraz jzu jestem w pracy, ale w sumie nic nie mam do roboty, wiec posiedze do 14 i po mlodego.
Czuje sie fatalnie. Wczoraj wieczorem wymiotowalam jak nigdy w zyciu :((( Dzisiaj od rana to samo.
I tyle zre jak durna :(

26 pazdziernika mlody bedzie mial pasowanie na przedszkoalka. Przygotowuja jakis wystep i za cholere nie moge z niego wyciagnac co to bedzie :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
i ja jestem

bylismy u lekarki
na szczescie osluchowo ok
czuje sie jak andzia:Oczko:
bo zaczelam recytowac co to nie daje,czym to nie inhaluje
lekarka sie smiala-mowi-szkoda,ze osluchac jeszcze pani nie potrafi:Oczko:

w kazdym razie jest dobrze
po prostu kaszel
gdyby cos nas niepokoilo,to mamy podjechac osluchac
wzdych

czuje,ze naprawde do wiosny tak bedzie

:lol:
Dobrze, ze osłuchowo czysto!!!
W sprawie mojej pracy nic nie wiadomo, bo na razie nie szukam.
Wkurza mnie, że K. wciąż nie ma, wiem, że praca ważna itp, ale ile mozna??? I wciąż ma w głowei prace, ja mu coś gadam, a on mnie w ogóle nie słucha, bo myśli o czyms innym:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...