Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Hej,
ja tylko melduje, że zyje, ale nadal nie mam czasu popisac. Remont trwa i końca nie widac, farba na dwa razy nie pokryła, trzeba malowac 3-ci raz, ale farba będzie dopiero jutro i takie inne hocki klocki. A my żyjemy w takim burdlu, że hoho.
W sobote z rana podjęliśmy szybką decyzję i żeby w tym burdlu nie siedzieć pojewchaliśmy na cały dzień do Wrocławia do Zoo. Super:)

Obiecuje, że jak się ogarnę to będe pisac, ale póki co nawet dojście do kompa mocno utrudnione...

Magda mooocno trzymam kciuki za wizyte, jak możesz to napisz mi po smska, bo nie wiem czy dam rade wejsc na kompa

Sciskam Was wszystkie mocno:Całus:

Andzia mam nadzieję, ze wkrótce uporasz się z remontem....fotki mam nadzieję, ze będą...no i fajnie z zoo.....pewnie laskom podobalo sie....:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Odebralam mlodego, posiedzielsmy troche u P. i do domu. Mlody nieprzytomny. Zaraz przyjada moi rodzice i pewnie niezle da im popalic jak bede u lekarza.
Michał dzisiaj wylecial z rytmiki i wola do mnie: mamo, jadlem, spalem i bawilem sie!

No i relacja zdana w jednym zdaniu :lup:

Vervia moze ten cykl nie bedzie juz taki dlugi jak ostatni i stad ta wczesniejsza owu. A faktycznie bol typowo owulacyjny.

Cafe hehe! To Olek zaczyna sie baaaardzo dobrze czuc w p-kolu, co?
Mowil cos? Pewni nie, pewnie nawet nie kojarzy, ze kogos popychal.

Andzia czekamy na Ciebie! Koncz ta robote i wracaj.
Pomysl z zoo zajebisty! Jak sie ogarniesz to dawaj fotki.
Smska wysle.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Amelka dziś jednak poszła do p-kola, z tego względu że dziś musiałam jechać do taty troche popracować, ale z kaszlem nie jest źle, w sumie to najgorsze ataki w nocy :(
A w p-kolu nie było dziś źle, co prawda mine miała naburmuszoną do płaczu, bo akurat trafiłyśmy jak przyszedł chłopiec który ciągle płacze, więc i Amelce było przykro, ale poszła do dzieci, przesłała mi buziaka, a ja zniknełam :)

Magda
czekam z niecierpliwością na wieści!
Andzia szybko kończ ten remont i wracaj do nas :Oczko:
koniecznie pokaż później fotki noffego pokoju :oczko:
super że taki niespodziewany wypad się udał:)
Mei po takie przerwie zawsze się wciagnąc w rytm, ale Ty widze chyba szybko wpadłaś w rytm :D
Cafe zdrówka dla chłopców!
dobrze że osłuchowo ok, oby nic więcej nie przyplątało się...
Veronica ale super dzień za Tobą :yes: pewnie tzreba się ukulturalnić :Oczko:
a zakupy widze udane, no i pewnie kiecki piekne :))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka no super słyszec, że nie bylo dzisiaj rozpaczy :Oczko: Będzie coraz lepiej, w końcu już drugi miesiąc nasze dzieciaki zaczynają chodzić. Kiecki super, w ogole akurat w tym lumpku wszystko na czasie, kiecki, buty itp. Nie ma dziurawych rzeczy, wszystko powieszone elegancko, buty czyste (w większości nowe). Z drugiej strony to to lażenie uzależnia jakoś....czy się planuje czy nie to trzeba zajść:lol:

Cafe fajnie ze strony pani :yes: Olek w końcu się dotrze i będzie ok, w końcu każdy ma swój temperament :Oczko:

Magda kciuki zaciśnięte :Całus:

Odnośnik do komentarza

cafe82
verciaco z ta owulacja?

andziaale super z zoo...takie spontaniczne wyjazdy sa najllepsze
i szybkiego uporania sie z tym malowaniem-pech z ta farba,jaki kolor wybraliscie,ze 2 razy nie pokrylo?

magda:Całus::Całus::Całus::Całus:

No właśnie kurczę nie wiem co......tak jakoś dziwinie...owulacja jak w 28 dniowym cyklu a okres po 40 dniach.....najlpeiej byloby chodzić na usg ale to kupę kasy pochłonie...i to takie wyliczone, wyznaczone......kiedyś chodziłam tak przez rok i tak się nastawialiśmy, ze nic z tego nie wychodzilo, tylko kupa nerwów, kłótni i kasy.....póki co czekam aż G. pojedzie zrobić wyniki, pójdę wtedy za jednym zamachem do lekarza.....w środę idę robic wyniki na ormony i zobaczymy co dalej....

Andzia no pech z farbą.....:Całus:

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajnie, że dzisiaj poszło gładko i bez płaczu:yes:

Vercia masz rację, szkoda kasy jak i tak to nic pewnego... Będzie dobrze, zobaczysz:Całus:

Andzia
kurde a ja w zoo w piątek zwiedzałam:D A w sobotę byłam przy Pergoli, naprzeciwko zoo! Szkoda, że się nie spotkaliśmy...

Magda
czekam na wieści z niecierpliwością!!!

Cafe hehe pani ma dobre podejście do Twojego wodza:D U nas reagują podobnie. Wiem wiem, że marudzę, ale u Olka takie zachowania wydają mi się takie naturalne i nie widzę w nich nic złego. Z tego co piszesz to bardzo bystry i odważny chłopiec więc wcale się nie dziwię, że poszturchuje dzieci... Za to Filip jest taki cichy i niepozorny... Niby spoko a jak podejdzie jakieś dziecko to BUM pięścią po głowie:Histeria: Masakra po prostu...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
i ja czekam na wiesci
chociaz jestem pewna,ze wszsytko w porzadku!

meiolek z pelna swiadomoscia jest taki zlosliwy
jak K przyjechal i pyta dlaczego popychal dzieci ,to co powiedzial nasz madry syn?
ze jest maszyna do popychania:Szok:

:sofunny:
No i właśnie o to mi chodzi, przynajmniej ma jakieś wytłumaczenie! Filip odpowiada: bo tak:Oczko:

Idę na bok...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

No jestem. Tym razem dobre wiesci. Dzidziol jest piekny i zdrowy.
Bylam w szoku bo gin badal wszystko, tak jak na usg polowkowym: serce, przeplywy, mozg, wszystkie narzady. Wszystko super idealnie.
Do tego maluch mega grzeczny i za kazdym razem ustawial sie idealnie do tego co gin chcial zmierzyc :hahaha: Samo usg trwalo 40 min!!! Napatrzylam sie na maksa :)

Badanie ginekologiczne tez ok. Szyjka bardzo dluga i zamknieta. Niestety ciagle ten krwiak tam krazy i musze uwazac. Ale nie jest zle.

Odnośnik do komentarza

Mei
HURA! Superowo, naprawdę aż serce mi szybciej zabiło! Pewnie wiesz już kto tam mieszka, co? No nie mogę! Ale się cieszę!!!

hehe! No niby widzialam cos dyndajacego miedzy nozkami, ale gin powiedzial, ze u dziewczynek w tym czasie wszystko jest na zewnatrz i wyglada podobnie, wiec on nie bedzie strzelal. Nie zalezalo mi na tym jakos specjalnie. Pewnie za m-c bede juz wiedziec :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...