Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

U nas z kanapkami są cuda niewidy.
Mamusiu ja chce troszkę masła, troszkę dżemu, a na drugą szyneczkę i pomidorka.
Mamusiu a mi dużo masła i dużo szynki i trochę sera. A masz pasztet? No to czemu nie kupiłaś. Musisz iść kupić itp.

W ogóle ostatnio często mówią matka, K. tak czasem na mnie mówi i podchwyciły. I słysze: matka robisz ten obiad czy nie , bo jestem głodna:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
U nas z kanapkami są cuda niewidy.
Mamusiu ja chce troszkę masła, troszkę dżemu, a na drugą szyneczkę i pomidorka.
Mamusiu a mi dużo masła i dużo szynki i trochę sera. A masz pasztet? No to czemu nie kupiłaś. Musisz iść kupić itp.

W ogóle ostatnio często mówią matka, K. tak czasem na mnie mówi i podchwyciły. I słysze: matka robisz ten obiad czy nie , bo jestem głodna:Kiepsko:

:sofunny::sofunny::sofunny:

U nas ostatnio na topie slowka po angielsku, Michu nas zamecza pytaniami co i jak po ang. I teraz mowi mummy.

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Ale super, ze Was mam. Az mi sie lezki pojawily. Komu moglabym powiedziec o skonczonym koszmarze zebowym? I kto by sie ze mna z tego tak cieszyl jak nie Wy? :Całus:

:Całus:

:Całus::Całus::Całus:

musimy sie jakos spotkac nooo
andzia gdzie wy jedziecie nad to morze?
tak gdzie rok temu?
moze bysmy podjechali na weekend i magda oczywiscie tez,coo?

Odnośnik do komentarza

andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

hehe
skad ja to znac

olek teraz chodzi i mowi

czesc,jestem olek
aleksander krzysztof marcinkowski
mam 5 lat u 5 braci:sofunny:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

hehe
skad ja to znac

olek teraz chodzi i mowi

czesc,jestem olek
aleksander krzysztof marcinkowski
mam 5 lat u 5 braci:sofunny:

:sofunny:

Doooobre!

Michał na pytanie ile ma lat: moze 5, a moze 10

Odnośnik do komentarza

andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

Dziewczyny chociaz sensowne pytania zadaja. Michal ma jais dziwny czas. Na wszystko: co? po co?
Bez wzgledu na to co powiem, wiec te z pytania w 80% sa po prostu bez sensu :lup:
Tak mnie to irytuje, ze szok. Az sie ostatnio na niego wydarlam, a potem mialam wyrzuty sumienia.

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
magda_79
Ale super, ze Was mam. Az mi sie lezki pojawily. Komu moglabym powiedziec o skonczonym koszmarze zebowym? I kto by sie ze mna z tego tak cieszyl jak nie Wy? :Całus:

:Całus:

:Całus::Całus::Całus:

musimy sie jakos spotkac nooo
andzia gdzie wy jedziecie nad to morze?
tak gdzie rok temu?
moze bysmy podjechali na weekend i magda oczywiscie tez,coo?

Ja oczywiscie jestem na tak. Gdziekolwiek w Zachodniopomorskim zdecydujecie sie na urlop to my bedziemy :) Czy bedziecie chcieli czy nie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

hehe
skad ja to znac

olek teraz chodzi i mowi

czesc,jestem olek
aleksander krzysztof marcinkowski
mam 5 lat u 5 braci:sofunny:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
andzia

:Całus:

:Całus::Całus::Całus:

musimy sie jakos spotkac nooo
andzia gdzie wy jedziecie nad to morze?
tak gdzie rok temu?
moze bysmy podjechali na weekend i magda oczywiscie tez,coo?

Ja oczywiscie jestem na tak. Gdziekolwiek w Zachodniopomorskim zdecydujecie sie na urlop to my bedziemy :) Czy bedziecie chcieli czy nie :hahaha:

Jak dalej bedzie taka poracha finansowa to nie wiem czy w ogóle gdzieś pojedziemy::(:
ALe staram się myśleć pozytywnie, wtedy zachodnio-pomorskie, ewentualnie środkowe wybrzeże

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

Dziewczyny chociaz sensowne pytania zadaja. Michal ma jais dziwny czas. Na wszystko: co? po co?
Bez wzgledu na to co powiem, wiec te z pytania w 80% sa po prostu bez sensu :lup:
Tak mnie to irytuje, ze szok. Az sie ostatnio na niego wydarlam, a potem mialam wyrzuty sumienia.

U nas tez połowa pytań bez sensu i kilka razy to samo. a codziennie przed spacerem jest:
a może idziemy pieszo?
Tak idziemy pieszo.
A czemu nie wózkiem?
A chcecie jechać wózkiem
Nie, chcemy pieszo.
No to idziemy pieszo
Hurra, a czemu nie wózkiem?
I tak po kilka razy zanim wyjdziemy:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Laski w ogóle paplają non stop, czasem mam ochotę krzyknąć: zmaknąć się, a na kolejne co? odpowiedzieć gówno:lol:
I zaczepiają ludzi na ulicy: a gdzie idziesz, a co tu masz, a jak masz na imie, a czemu masz takie imie, a czemu masz takie buty, ja pitole. I do każdego na Ty.

Dziewczyny chociaz sensowne pytania zadaja. Michal ma jais dziwny czas. Na wszystko: co? po co?
Bez wzgledu na to co powiem, wiec te z pytania w 80% sa po prostu bez sensu :lup:
Tak mnie to irytuje, ze szok. Az sie ostatnio na niego wydarlam, a potem mialam wyrzuty sumienia.

U nas tez połowa pytań bez sensu i kilka razy to samo. a codziennie przed spacerem jest:
a może idziemy pieszo?
Tak idziemy pieszo.
A czemu nie wózkiem?
A chcecie jechać wózkiem
Nie, chcemy pieszo.
No to idziemy pieszo
Hurra, a czemu nie wózkiem?
I tak po kilka razy zanim wyjdziemy:Niespodzianka:

hahahaha! no doooobrze, wiem o co chodzi!

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
andzia

:Całus:

:Całus::Całus::Całus:

musimy sie jakos spotkac nooo
andzia gdzie wy jedziecie nad to morze?
tak gdzie rok temu?
moze bysmy podjechali na weekend i magda oczywiscie tez,coo?

Ja oczywiscie jestem na tak. Gdziekolwiek w Zachodniopomorskim zdecydujecie sie na urlop to my bedziemy :) Czy bedziecie chcieli czy nie :hahaha:

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

siemanko kuzwa cokolwiek załątwić w naszym kraju to jakaś masakra :glass:
oczywiście wszystkie dodatki dla samotnych matek mi nie przysługują, gdyż budżet mojej rodziny przekracza o 62zł :Szok: no więc muszę czegos poszukac sama...;/
dobra nie wazne, w każdym badz razie pół dnia szukałąm jakiegoś wyjścia ale nici...
jestem tak padnieta ze szok... zjadlam kolację:) activia i jablko:)) i idę na solarium na 19:45 jutro przyjeżdża R.:Oczko:
jak wrócę z solara to zajrzę:***

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam!! Ale naskrobałyście dziewczęta!!!
U nas była burza przed chwilą. Wróciłam dzisiaj padnięta z pracy...z tym testem zrobiły się cuda jakies bo rano była jedna linia pozioma i jedna duż pionowa....jeszcze tego nie widziałam na teście!!:Niespodzianka: Andzia masz rację, może to skutek diety.....Dzisiaj rano wstałam z temperatura i mam znowu wirusowe zapalenia krtani, normalnie nie mówię kochane.......jak na złość byłam w pracy do 16, więc juz myslałam, że zamilknę dzisiaj na amen!!Do tego mam dzisiaj meeeega nerwa ale o tym na boku....
KasioleQ tak to jest w naszym kraju, że tym co powinni dostac nic nie dają....
Mei, gdzie to trzeba zagłosować......:Oczko:
Andzia super, że macie sandałki....a debety to chyba każdy w tym roku ma....normalnie pensja idzie jak woda..i człowiek nigdzie towarzysko nie wychodzi i nie wyjeżdża......tylko życie i opłaty.....
Cafe ale masz siłę kobieto!!:sofunny:
Magda zdrówka!! Fajnie, że koniec koszmaru zębowego.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...