Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
andzia
magda_79
Czuje sie bez zmian, ciagle gardlo zawalone i kaszel. Do tego stan podgoraczkowy. Bleee! Nie mam jak sie wykurowac :( MAm recepte na antybiotyk, ale tak chce tego uniknac.

Oj to niedobrze::(:
A jutro do pracy?

Do pracy w czwartek, a jutro jescze wwykorzystamy, ze P. konczy przed 13 i pozalatwiamy troche spraw. W koncu czas zlozyc wniosek o dowod dla Michała. Mamy bliziutko fajne zoo w Niemczech i nie mozemy jechac.

y tez myśleliśmy o tym Zoo i przy okazji trochę berlin pozwiedzać, zahaczyć o tą wyspę...ale póki co finansowa klapa:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda no właśnie musimy kupić im kaski. Jeszcze nigdzie z tymi rowerami nie byliśmy,m tylko jeżdża na takim skwerku pod domem, tzn. jeszcze całkiem samodzielnie nie jeżdżą. I ZOśka spadła, bo próbowała na nim jeździć jak na hulajnodze, odpychała się jedną nogą o pedał i tak się rypła::Histeria:

No tak, dziewczyny maja fantazje :)
A Zosia bidulka, bardzo plakala?

Trochę płakała, bo pewnie szczypało:Płacz:

Odnośnik do komentarza

a ja zagladam na chwilke
jutro wiecej popisze

powiem tylko,ze bylismy dzisiaj w przedszkolu
olek pozegnal mnie w korytarzu i chlopca nie bylo
po godzinie zajrzalam do niego to bawil sie i zwracal na mnie uwagi
szoooook

pani mowila,ze sa dzieci,ktore przez pierwsze dni wlasnie tak super reaguja a pozniej sa akcje
no zobaczymy

jutro K go zawiezie kolo 8 a ja obdiore kolo poludnia ,no chyba,ze bedzie bardzo zle to oczywiscie wczesniej-mam 15 minut spacerkiem wiec spokojnie

a karnety sa najrozniejsze-z wyzywieniem,bez no naprawde wiele mozliwosci

w sumie obliczylismy,ze takie 160h powinno na jakies 1.5mies wystarczyc

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda Stachu to maniak gier, czasem mam dosyć. Na urodziny kupiliśmy mu monopol i też wciąż gramy:)
Cafe ale dzielny Olek, super. Na pewno już nie będzie żadnego kryzysu. A kaski musimy kupić, Stachu bez kasku ani rusz, a tu widzisz...

Ja jak bylam mala to tez ciagle gralam. Zameczalam mojego tate :)
Dltego marzy mi sie wspolne granie z Michałem. Mam nadzieje, ze to polubi.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na chwilkę....przeleciałam po łbach posty....nic nie pamiętam prawie :lup:
Cafe gratki dla Olka!! Super, że został bez problemu!!
Ja dzisiaj po pracy leciałam na szkolenie, ktore trwało do 19.....póxniej po młodego i o 20 bylam w domu....padam na pysk!!! dosłownie!!!Jutro też cięzki dzien....a od kilku dni chodzę ospala, jak spiąca krolewna...nie wiem co jest grane??? mogłabym z łożka nie wstawać.....:Zakręcony:
Miłego dnia jutro babki!!!

Odnośnik do komentarza

Do nas dzisiaj wpadaja znajomi z synkiem (z Mateuszem). Musze troche poogarniac i skoczyc do sklepu po jakies pierdoly. Kuzwa, ta kasa tak ucieka :( W tym m-cu tylko na samochody pracujemy :(
P. zawsze w srody po poludniu ma wolne, a dzisiaj jak na zlosc ma zebranie, wiec nie pogada ze swoim kolega. W ogole smiesznie, bo mama Matiego to moja przyjaciolka z liceum, a jej maz to dobry kolega P. z liceum, no i razem grali w klubie przez wiele lat :)

Odnośnik do komentarza

siemanko;]

poczytałam ale zupełnie nie wiem co miałam napisac...:lup:
u nas nadal kijowo... tzn.ja jestem chora Kacper daje się we znaki, a Kornela ciągle by chciała na rękach... nie daje już rady!!! :Płacz: mama ciągle ma coś do załatwienia itd. mało pomaga...z R., też bez zmian nie chce się go prosić o pomoc bo podejrzewam że i tak by nie pomógł nawet gdyby mógł, to po złości pewnie dupsko na mnie wystawi...ehhh szlag by to wszystko trafil...
no to się wygadałam...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ja też właśnie wczoraj dzwoniłąm po takich prywatnych przedszkolach i też będę Kacpra puszczać, ale nie będę kupować karnetów, tylko za godzinę bo chce go prowadzać dwa razy w tyg na 4 godzizny, u nas 8,50zl/h także obliczyłąm ze wyniesie mnie to ok 272zł... inaczej nie dam rady finansowo...;/ ale chociaż dwa razy w tyg.on będzie miał odskocznie a i ja będę mogła sobie odpocząć:)

Magda fajny dzień się Wam zapowiada:)

Andzia bardzo mi przykro z powodu Twojej wychowawczynie, młoda kobieta jeszcze...ehhh ['] ::(:

Vercia czyżby jakaś fasolka byłą powodem Twojego przemęczenia??? :Oczko:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

nasz przedszkolak zajebiscie!
wlasnie wrocilismy do domu
naprawde bez problemu

ale dzwonbilam to jednego przedszkola bliziutko domu i okazalo sie,ze sa jeszcze miescja!
coprawda to jest niepubliczne przedszkole ale oplaty to tez 400zl z wyzywieniem na calutki dzien,plus jezyki,rytmiki i takie tam
widziala zdj na necie,wnetrze bez porownania
jestesmy umowieni dzis na rozmowe

Odnośnik do komentarza

olek padl,pozno ale juz ledwo siedzial
przeczytalam mu pinokio i chlopca nie ma

pospi godzinke i idziemy oczyiwscie na rower
codziennie obowiazkowo choc godzinka musi byc

chlopaki tez spia ale odstawiam,ze lada moment bedzie po spaniu
Kma byc wczesniej,bo jeszcze do lekarza po pracy mial jechac-cos go od ucha ciagnie-moze zapelnie ucha czy co?jak juz sam sie wybiera do lekarza,to musi cos byc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...