Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia zdjecia super! Pewnie koledzy Stasia zachwyceni, co? Atrakcje mieli zapewnione.

Cafe sama ogladam sie za blizniakami i usmiecham pod nosem, bo mi Was przypominaja :)
Nie zlosc sie. Tyle, ze ja nie komentuje :)

Vercia strasznie duzo zaplacilas za fryzjera. Ja kiedys chodzilam do takich drogich. Teraz juz odpuscilam. Wlosy mam tak beznadziejne, ze nic im nie pomoze.

Odnośnik do komentarza

Mlody wlasnie zjadl obiad, a co sie nagada i nakrzywi przy tym to jego :lup:
Mialam z nim skoczyc do sklepu po mleko, ale pada, wiec nie bedzie owsianki dla mlodego na kolacje. musze wymyslic cos innego.

Jakas jestem ak zmeczona, ze ledwo na nogach stoje, a Michał nie odpuszcza nawet na moment. A ja juz nie wiem w co sie bawic :(

Odnośnik do komentarza

nie no magda ogladaja sie prawie wszyscy
juz sie przyzwyczailam
tylko jak slysze
-patrz jaki autobus
-jeezuu blizniaki i jeszcze takie male dziecko obok:Histeria:

ale kiedys bylismy w tesco
chlopaki poszli cos kupic a ja czekalam z mlodymi
i ida dwie panie,starsza mowi do mlodszej
zobacz blizniaki,ale babka sie musi narobic-dlatego z niej taki wiórek :sofunny::sofunny::sofunny:
a ze mnie takie wiórek ,ze ja pierdziele:sofunny:

Odnośnik do komentarza

cafe82
nie no magda ogladaja sie prawie wszyscy
juz sie przyzwyczailam
tylko jak slysze
-patrz jaki autobus
-jeezuu blizniaki i jeszcze takie male dziecko obok:Histeria:

ale kiedys bylismy w tesco
chlopaki poszli cos kupic a ja czekalam z mlodymi
i ida dwie panie,starsza mowi do mlodszej
zobacz blizniaki,ale babka sie musi narobic-dlatego z niej taki wiórek :sofunny::sofunny::sofunny:
a ze mnie takie wiórek ,ze ja pierdziele:sofunny:

JA sie tylko usmiecham sama do siebie na widok blizniakow :)

A Ty wiorku widocznie juz wygladasz jak wiorek!

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
nie no magda ogladaja sie prawie wszyscy
juz sie przyzwyczailam
tylko jak slysze
-patrz jaki autobus
-jeezuu blizniaki i jeszcze takie male dziecko obok:Histeria:

ale kiedys bylismy w tesco
chlopaki poszli cos kupic a ja czekalam z mlodymi
i ida dwie panie,starsza mowi do mlodszej
zobacz blizniaki,ale babka sie musi narobic-dlatego z niej taki wiórek :sofunny::sofunny::sofunny:
a ze mnie takie wiórek ,ze ja pierdziele:sofunny:

JA sie tylko usmiecham sama do siebie na widok blizniakow :)

A Ty wiorku widocznie juz wygladasz jak wiorek!

no mozg mam jak wiorek,to sie zgodze:Oczko:

Odnośnik do komentarza

A my dopiero co przyjechałyśmy do domu...
niestety u mnie jak zwykle pod górke :36_2_24: Amelka nie dostała się, a to dlatego że mieszka na wsi:((((( jestem tak wkur.... że masakra, ale gadałam z dyrektorką, jest jeszcze szansa żeby iść do wójta i złozyć podanie o dofinansowanie do przedszkola, wtedy do prywatnego przedszkola dopłacają 70 %, albo druga opcja zameldować Amelke w mieście (u teściowej) złożyć tą odnotacje w przedszkolu i wtedy jeżeli ktoś na poczatku wrzesnia się wykruszy, bo mówiła że też tak bywa, to wtedy Amelka była by jako pierwsza do przyjęcia...

ehh żebym wiedziała że to jest problem z tym że mieszka na wsi, to bym ją juz dawno zamelowała u t.
a propos t. to napisze coś na boku...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Vercia rzeczywiście drogi ten fryzjer, ja nie byłam u fryza rok. Serio. Wypadałoby chociaż końcówki podciąć:Kiepsko:

Cafe oj znam ja te komentarze, czasem jest miło, ale wiem, że czasem potrafią nie źle wkurzyć. Najbardziej mnie irytowało jak ktoś mówił: ojej, trojeczka, to już wszystkie dzieci w domu. A ja ze złością odpowiadałam: nie, planuję jeszcze trojaczki.
Super, że K. już wraca:)

Odnośnik do komentarza

Magda i ja nie wiem co wymyślać zołzom. Oj ciężkie życie z nimi, serio.
A laski na rowerach coraz lepiej, ale jeszcze zupełnie same nie jeżdżą, na razie technika trochę w przód, trochę w tył:Oczko:

Anielinka kurcze przykro mi::(: Zdziwiłas mnie tym zameldowaniem, nie wiedziałam, że to ma coś do rzeczy, u Stasia jest sporo dzieci z okolicznych wiosek, liczy się fakt, że rodzice są pracujący. A Ty zatrudnienie masz, tak? Trzymam kciuki, żeby wypaliło z prywatnym p-kolem. U nas jest też lista rezerwowa dzieci i jak któreś we wrześniu zrezygnuje to wtedy biorą dzieci z listy, ponoć co roku średnio 10-tka rezygnuje.

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
nie no magda ogladaja sie prawie wszyscy
juz sie przyzwyczailam
tylko jak slysze
-patrz jaki autobus
-jeezuu blizniaki i jeszcze takie male dziecko obok:Histeria:

ale kiedys bylismy w tesco
chlopaki poszli cos kupic a ja czekalam z mlodymi
i ida dwie panie,starsza mowi do mlodszej
zobacz blizniaki,ale babka sie musi narobic-dlatego z niej taki wiórek :sofunny::sofunny::sofunny:
a ze mnie takie wiórek ,ze ja pierdziele:sofunny:

JA sie tylko usmiecham sama do siebie na widok blizniakow :)

A Ty wiorku widocznie juz wygladasz jak wiorek!

no mozg mam jak wiorek,to sie zgodze:Oczko:

Ty głupolu:hahaha:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda i ja nie wiem co wymyślać zołzom. Oj ciężkie życie z nimi, serio.
A laski na rowerach coraz lepiej, ale jeszcze zupełnie same nie jeżdżą, na razie technika trochę w przód, trochę w tył:Oczko:

Anielinka kurcze przykro mi::(: Zdziwiłas mnie tym zameldowaniem, nie wiedziałam, że to ma coś do rzeczy, u Stasia jest sporo dzieci z okolicznych wiosek, liczy się fakt, że rodzice są pracujący. A Ty zatrudnienie masz, tak? Trzymam kciuki, żeby wypaliło z prywatnym p-kolem. U nas jest też lista rezerwowa dzieci i jak któreś we wrześniu zrezygnuje to wtedy biorą dzieci z listy, ponoć co roku średnio 10-tka rezygnuje.

no tez slyszalam ze nawet kilkanascie dzieci rezugnuje
olas jest na takiej liscie i chce wlasnie zapytac wprost jaka jest szansa

Odnośnik do komentarza

cafe82
no ciagle slysze jak ja daje rade,ile mam babc do dyspozycji itd
ogolnie wisi mi to ale jak mi ktos bezczelnie zaglada do wozka i wali jakis glupi tekst to od razu slyszy pare slow

hehe, do mnie kiedyś podeszła kobieta i mówi: jeju pani to są bliźniaki? A ja mówię spokojnie: No, trzy:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...