Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

U nas dziś pogoda się zepsuła, dzis tylko 12 stopni i leje od rana :Histeria: kurde a miałam z Amelka jechać do miasta, bo kilka rzeczy mi się pokończyło...wrr

Kasioleq kiedy planujesz chrzciny? super że waga leci, wiem jak to cieszy :Oczko: a do chudziny to mi baaaardzo daleko, mam w planach jeszcze 5-6 kg. zrzucić...teraz tylko tak szybko schudłam i mam strasznie wiotką skóre, szczególnie na łydkach, tyłku :((

Cafe
super plany macie na przyszłą niedziele, dacie rade :Oczko:

Magda zdrówka kochana!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam i ja! Odrobine sie tu ruszylo :)
Ja od rana sprzatanie, pranie, wyjscie na zakupy. W koncu moge usiasc na chwile z kawka. Tylko na chwile, bo Michał nie da posiedziec :( A ja nie mam sily ani weny na zabawy.
Czuje sie fatalnie, powinnam lezec a nie latac. No, ale inaczej sie nie da.

My tez kupujemy ostatnio rossmanowskie pieluchy. Nie sa tak super jak tradycyjne Pampers Active, ale porownujac do reszty sa bezkonkurencyjne. U nas ciagle pieluchy na noc i do kupki.

KAsioleqq jak Ty to robisz, ze tak chudniesz? Milego dnia z KApisiem! Pogoda nie rozpieszcza, ale nie jest tragicznie.

Vercia Michał raczej z tych grzecznych. Uwielbia gadac z doroslymi i nie mozna go odgonic,ale nie broi nigdzie. Ani w domu ani gdziekolwiek indziej. Ale nie siedzi jak mumia :)

Justynka fajnie, ze trafiliscie na dobrego lekarza. Teraz o to ciezko, nawet prywatnie. Pocwiczycie z Julkiem i bedzie ok.
A pediatra nic nie mowie, ze mlody tak salbo przybiera na wadze? Moze bedziesz musiala go dokarmiac.

Cafe zakupy to stres i ciagle liczeni kasy. A u Was przy trojce to juz w ogole sobie nie wyobrazam. :lup:

Odnośnik do komentarza

Cześć,
nie ogarniam dziewczyny, nie mam kiedy włączyć kompa i zasiąść na spokojnie. Do wczoraj siedzieliśmy całymi dniami na działce, dzisiaj pogoda się schrzaniła:Wściekły:Zła jestem, bo Stachu ma jutro kolegów, mieliśmy zaplanowane kupe atrakcji na działce, a tak będą musieli kisić się w domu, a ja chyba zwariuje:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Wieczorem jade do kolezanki, jest na ostatnich nogach i robimy jej Baby Shower:Oczko:
Musze jakieś żarełko jeszcze porobić.
A przy laskach ciężko cokolwiek idzie, takie są małpy, że obłęd:Niewiniątko:I wątpię, żeby w najbliższej przyszłości się to zmieniło. Sekundy się sobą nie zajmą, a jak odwróce wzrok to okłądają się nawzajem:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Gosia super fotki z wyjazdu, ja w przeciwieństwie do Ciebie byłabym gotowa zostawić laski ponownie, nawet na miesiąc. Taka wyrodna matka ze mnie,. A wyjazdy z samym Stasiem to naprawde czysta przyjemność:yes:

Vercia ale super ogródek Ci się szykuje, jeju jak zadroszcze...ja bym chciała na działkę tyle rzeczy pokupić, ale nie mamy tam miejsca, teraz robimy dzieciakom zjeżdżalnie z huśtawkami i zagracimy tym wszystko totalnie, a chciałabym jeszcze trampoline do skakania.

Odnośnik do komentarza

cafe82
wez mnie andzia nie dobijaj!
ja pierdole nie daje powoli rady
mlodzi rycza na zmiane a ja wyzywam sie na olku,zajebiscie

jutro ma byc podobno lepsza pogoda

Oby, bo zwariuje z 10-tką dzieci w chacie.
I nie dobijam Cię, niekoniecznie u Ciebie będzie podobnie:Oczko: Twoje cg\hłopaki od początku mają inne charaktery niż moje zołzidła:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
wez mnie andzia nie dobijaj!
ja pierdole nie daje powoli rady
mlodzi rycza na zmiane a ja wyzywam sie na olku,zajebiscie

jutro ma byc podobno lepsza pogoda

Oby, bo zwariuje z 10-tką dzieci w chacie.
I nie dobijam Cię, niekoniecznie u Ciebie będzie podobnie:Oczko: Twoje cg\hłopaki od początku mają inne charaktery niż moje zołzidła:Oczko:

no nie wiem
teraz wszsytko wymuszaja krzykiem a maja dopiero 5 miesiecy
no nawet gdybym chciala(a nie chce)ciagle siedziec nad nimi to to po prostu niemozliwe
nie znosze ich karmic,nie znosze dawac mleko,bo tez marudza...ostatnio i na tez srednio

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
wez mnie andzia nie dobijaj!
ja pierdole nie daje powoli rady
mlodzi rycza na zmiane a ja wyzywam sie na olku,zajebiscie

jutro ma byc podobno lepsza pogoda

Oby, bo zwariuje z 10-tką dzieci w chacie.
I nie dobijam Cię, niekoniecznie u Ciebie będzie podobnie:Oczko: Twoje cg\hłopaki od początku mają inne charaktery niż moje zołzidła:Oczko:

no nie wiem
teraz wszsytko wymuszaja krzykiem a maja dopiero 5 miesiecy
no nawet gdybym chciala(a nie chce)ciagle siedziec nad nimi to to po prostu niemozliwe
nie znosze ich karmic,nie znosze dawac mleko,bo tez marudza...ostatnio i na tez srednio

Doskonale wiem co czujesz, u mnie z biegiem czasu jest na pewno lepiej, łatwiej, ale i tak jest masakra:Padnięty:
zgrywam foty, jak zdąże to wrzuce coś z boczku

Odnośnik do komentarza

I ja się witam!! Magda my też w domku do poniedziałku...do pracy wracam we wtorek :Śmiech: U nas trochę się rozpogodziło......cały dzien siedzimy w domu a już 16.....do południa było zimno, więc robiliśmy ciastka waniliowe i orzechowe...wstawiłam tez ciasto drożdżowe....ciekawe co z niego wyjdzie....robię i piekę w maszynie.....ciekawa jestem.....
Justynka fajny lekarz!!
KasioleQ co ty robisz, że tak szybko zrzucasz wagę :Oczko:
Cafe sił kochana!!! Ja zawsze mówie do G., że podziwiam ludzi, ktorzy maja więcej niż jedno małe dziecko w domu......
Magda zdrówka, wskakuj do wyrka chociaż na chwilę.....

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anielinka co tak malo sie do nas odzywasz? JAk AMelka? Co porabiacie?

U nas nic się nie dzieje więc i nie ma jakoś o czym pisać :Oczko: teraz w tą piękna pogode to siedziałyśmy dosłownie całymi dniami na dworze, a dziś pogoda się schrzaniła więc siedzimy w domu...Amelka ok, tylko w poniedziałek rano pytała o tate, ale sama się zapytała i sama odpowiedziała, że tata teraz dużo pracuje, bo musi zarabiac pieniązki dla Amelki...smutne to jak cholera :Płacz:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...