Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloł cafe :lol:
Ja jestem :lol:
Widze, że u wszystkich intensywnie......ja uwielbiam taka pogodę bo aż się chce coś zrobić!!
Dzisiaj szybko skończyłam pracę, zabrałam młodego do domu.....i o 15 bylismy umówieni z projektantem ogrodów.....niespodzianka G.......fajny facet, bo w ciągu godziny wszystko nam wytłumaczył, zaprojektowal na kompie i dostaliśmy kilka wydrukowanych propozycji :yipi: Większośc roboty G. zrobi sam.....rozglądniemy się tylko za kimś kto układa kostkę, kamyczki itp. Dzisiaj już G. kopie dziurę koparką na basen:yipi:
Na 17-00 byłam umówiona z kolezanką z pracy ale nie ma sladu po niej.....jeszcze poczekam trochę.....

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie, że tato zabiera Olasa :brawo: Ja też nie nawiązałam żadnej przyjaźni na spacerach..... zresztą mieszkam w malej miejscowości a tutaj ludzie głównie są wścibscy......ciężko kogoś normalnego spotkać....
Magda sportowiec z ciebie!!! I ja nie mogę oprzec się slodyczom, lodom itp. Staram się ograniczać ale różnie to bywa.....
Andzia hop, hop.....

Odnośnik do komentarza

nic..zadzwonilam i kolezanka jest jeszcze na zakupach i nie wie czy wpadnie po drodze......:lup: mlody zasnął...ja mam wszystko zrobione....pomaluję sobie pazurki u nóg ...a co!!!!
Cafe bladzizna......hmmm...u mnie podobnie...wstyd nogi pokazać....dzisiaj celowo chodzilam 3 godziny w spodenkach, co by się strzaskać :lol: poki co rumień tylko widać.....

Odnośnik do komentarza

no wiadomo,jak zwykle pierwsza:Całus:

andzia czekamy na ralacje

justynka uuu no to szybko chrzciny udalo sie zalatwic
my na etapie rozmow na ten temat,hehe
a tak serio,to musimy tez podejsc do kosciola,i zorganizowac jakis obiad w knajpie

vercia super z ogrodem,zazdroszcze!
powodzenia w odpieluchowaniu

magda jak tam na zajeciach?

kuzwa mam kilo wiecej,zajebiscie-wyszly te slodycze

Odnośnik do komentarza

Witam!

Cafe ale fajny dzien za Toba! I Olek pewnie przeszczesliwy :)

Andzia czekamy na relacje, my tez stesknione :)

Vercia u Ciebie jak zwykle intensywnie. Super pomysl z ogrodem, chwla sie co tam bedzie ciekawego. Basen taki duzy?
Powodzenia w odpieluchowaniu!

Justynka klapsy na goly tylek beda za te nieobecnosci :) Fajnie, ze juz niedlugo chrzciny, bedziecie mieli z glowy.

Odnośnik do komentarza

hello cafe :)

Przejdzcie sie do Olka, bedzie mial niespodzianke.
?Ja na wage nei wchodze, po co mam sie dolowac :lup:

Na zajeciach super, byla pani Michała, wiec tylko na poczatku z nim weszlam, po 10 min wyszlam i do konca zajec byl sam. Na przerwie przylecial dac buziaka i chetnie sam znowu polecial na reszte zajec.
po zajeciach zostalismy na placu zabaw z jedna z mam i jej coreczkami ( 3 lata i 5 m-cy). Fajna babka, chyba czesciej bedziemy z nimi zostawac. Michał zafascynowany malutka, podchodzil do niej i zagadywal, np. a kto sobie sciaga skarpeteczki? :hahaha: wesolo bylo. A starsza latala za nim i go calowala, a mlody jakos sie specjalnie nie bronil :)
O 20 ocknelam sie, ze juz troche pozno i biegiem do domu :lup:

Odnośnik do komentarza

hej magda

no widzisz,misiek daje rade!

dzwonil moja tata z pytaniem czy olek moze zostac do jutra
bo dzisiaj jada na targ,na dzialke i gdzie stam jeszcze a jutro maja tez jakies tam plany
na pewno zatem pojde go odwiedzic

mam takie pytanie
zwrocilismy uwage,ze olek nie potrafi zlączyc nog,w kolanach zlaczy ale w kostach juz nie...nie wiem czy przedzamy czy co
jak mu chcemy zlaczyc to nie potrafi utrzymac rownowagi
i nie wiem czy m krzywe nogi?czy po prostu nie potrafi tak ustac?

czeka nas ortopeda z mlodymi,to i olka zabierzemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...