Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
szkoda, że wolne już się skończyło...
K. w pracy, Stasiu w przedszkolu, a laski roznoszą chate od 5.15:Szok: A my się kładliśmy grubo po 1-wszej:Padnięty:
Rano było -2, ale teraz słonko wychodzi i jest już +7, także jest nadzieja, że będzie cieplej niż wczoraj.
Wczoraj poszliśmy na trochę na ten festyn, ale zimnica była strraszna i nawet nie chciało się siedzieć. Prowadzący był przebrany za czarodzieja, laski szalały dopóki go nie zobaczyły, tak się wystraszyły "Baba Jagi" jak to stwierdziły, że później w ogóle z kolan nam nie zeszły. Pierwszy raz się coś takiego zdarzyło, ale szczególnie nam to nie przeszkadzało, bo grzecznie siedziały, a my nie musieliśmy za nimi biegać:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Veronica ja podobnie jak Magda od samego czytania co Ty robisz czuję się zmęczona:Padnięty: Podziwiam bardzo, niech ten pracowity tydzień szybko zleci!!!

Kasioleq tulam:Całus: Na pewno dasz rade przebrnąć przez te trudne dni...
A Kacper może trochę zazdrosny o Kornelkę i próbuje zwrócić na siebie uwage?
Na pocieszenie moja laksi wciąż są nieznośne i mają tak durne pomysły, że głowa mała. No i leją się wciaż:Histeria:

Cafe qpy w wannie na szczeście jeszcze nie maiała:Oczko: Pomysłowy Olek:)
A na prezent to może jakiś fajny komplet na lato, spodenki i bluzka albo coś w tym stylu? Kurtka to trochę ryzykowny prezent, tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

Justynka no i super, że się poleniłaś. A śniegu współczuje:Kiepsko:
Magda super z fotelikiem, jaki kupiliściue? My kupiliśmy sobie z Kubą kilka lat temu używane rowery i super się sprawują:yes:
A wyjeżdżamy w piątek, pod wieczór rozwozimy laski i będziemy jechać na noc, powrót w poniedziałek. Trochę się boję tej ich rozłąki, ale one wszystko wiedzą i wciąż pytają kiedy pojadą do Geni i do Halinki-ostatnio do każdego po imieniu walą:Szok:

Odnośnik do komentarza

witam!
ale mi sie nei chcialo dzisiaj isc do pracy. ale jak tu juz jestem to fajnie :)
U P. dziisaj matury, wiec pewnie skonczy szybciutko :)

Andzia dziewczyny dadza rade! ale pewnie bedziesz sie martwic przez caly wyjazd. a ktora do kogo idzie?
Kupilismy fotelik Hamax. Ma dobre opinie i certyfikaty. Teraz tylko rowery zrobic i bedziemy jezdzic :)
Jak sie jezdzi z takim obciazeniem? duzo trudniej? Obawiam sie troche.
No i musimy kask mlodemu kupic.

Cafe co do prezentu to moze tak jak Andzia pisala cos na lato?

Justynka i ja wspolczuje sniegu, nawet nie wyobrazam sobie tego teraz :lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
zrobilam juz schab z sosem
mam kluchy parowane i surowke,obiad z glowy

chlopakom musze skombinowac jakies miecho
krolika i golebie zalatwimy,gorzej z kurolem:Szok:
sloiczki szamaja juz jak zli....jeszcze troche i zacznie sie gotowanie,bo zbankrutujemy
chociaz jak patrze na ceny warzyw to padam

Wlasnie, te ceny warzyw, miecha sa kosmiczne!

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
zrobilam juz schab z sosem
mam kluchy parowane i surowke,obiad z glowy

chlopakom musze skombinowac jakies miecho
krolika i golebie zalatwimy,gorzej z kurolem:Szok:
sloiczki szamaja juz jak zli....jeszcze troche i zacznie sie gotowanie,bo zbankrutujemy
chociaz jak patrze na ceny warzyw to padam

Wlasnie, te ceny warzyw, miecha sa kosmiczne!

no masakra
ale jeszcze troche i beda tansze

Odnośnik do komentarza

Cafe musisz to dobrze przekalkulować, może wcale ni będzie się opłacało gotować. Laski ponad rok wcinały słoiki i jak przestały to w ogóle nie odczułam tego po portfelu:Kiepsko:
Magda jeździ się super, nie czuć za bardzo obciązenia, my mamy jeden fotelik po Stasiu montowany z przodu na ramie i dziecko jeździ przodem do kierunku jazdy, jest naprawde superowy, a drugi dostaliśmy od sąsiadów, na bagażnik. Muszę wygooglać ten Wasz:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia pewnie masz racje z tym zarciem
no zobacze,codziennie gotwac na pewno nie bede

zazdroszcze wam tych rowerow,my na razie o tym nie myslimy

My też w tym roku dopiero zaczęliśmy takie wycieczki, w zeszłym Stachu jeszcze jeździł na czterech kółkach, a jak nauczył się na dwóch to złamał noge. Za 2 lata też będziecie śmigać:yes:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny,

andzia superowy ten fotelik, az musimy sie z S zastanowic nad fotelikiem bo ja bym chciala pojezdzic na rowerze, ale nie mam jak bo julek co troche w ciagu dnia cyca wola a w nocy to tylko raz wstaje ja nie wiem jak to jest, wiec jestem uziemiona no chyba ze julka ze soba zabiore....

magda do pracy to tylko trzy dni masz to tak na pocieszenie :36_1_21:

cafe super pomysl z tym nosidlem.

a my juz bylismy na pobraniu krwi z julkiem a teraz tesciu pojechal z olkiem do przedszkola bedzie tam z nim siedzial, jutro jedzie babcia zobaczymy jak to bedzie.....mam nadzieje ze poskutkuje....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...