Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anouk
cafe82
Anouk
no rehabilitacja trwa , trwa i konca nie widąc ... Julce doszły jeszcze inne krzywizny poza tym kręczem i zas tak dalej trzeba sie bujac ... doajzdy mamy kiepskie wiec 12 h poza domem ...

uuuu ja pierdziele
a jakie krzywizny?

sil dla was

a poza tym co taam?

a to łopatki asymetryczne , krzywe kolana , stopy ... kręcz co prawda juz prawie do 0 zniwelowany ( i to jedyna pocieszajaca wiadomosc ) no ale jak tak dalej pójdzie to do 18 -ki bedziemy Jule prostowac :D

dobre z tego to,ze wiecie co jest grane
szkoda tylko,ze to takie czasochlonne!daleko dojezdzacie?

Odnośnik do komentarza

ooo i ten przepis jest czad !
używamy przepisu na biszkopt jaki lubimy icon_smile.gif

masa:

300g słonecznika łuskanego
półtora kostki margaryny
3 łyżki cukru
3 łyżki mleka
puszka mleka skondensowanego lub gotowej masy krówkowej (ja takiej używam bo nie umiem ugotować tego mleka żeby był kajmak)
2 śmietany kremówki

słonecznik wraz z cukrem, mlekiem i połową kostki margaryny prażymy w piekarniku na papierze do pieczenia aż będzie brązowy, odstawiamy do ostygniecia
ubijamy kostkę margaryny, dodajemy do tego słonecznik oraz kajmak lub masę krówkową, mieszamy, kładziemy grubą warstwą na ciasto
ubijamy kremówkę i smarujemy nią mase na ciescie

kremówka jest konieczna bo masa jest tak słodka że nie da się zjeść ani kawałka. kremówka przełamuje ta słodycz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
ooo i ten przepis jest czad !
używamy przepisu na biszkopt jaki lubimy icon_smile.gif

masa:

300g słonecznika łuskanego
półtora kostki margaryny
3 łyżki cukru
3 łyżki mleka
puszka mleka skondensowanego lub gotowej masy krówkowej (ja takiej używam bo nie umiem ugotować tego mleka żeby był kajmak)
2 śmietany kremówki

słonecznik wraz z cukrem, mlekiem i połową kostki margaryny prażymy w piekarniku na papierze do pieczenia aż będzie brązowy, odstawiamy do ostygniecia
ubijamy kostkę margaryny, dodajemy do tego słonecznik oraz kajmak lub masę krówkową, mieszamy, kładziemy grubą warstwą na ciasto
ubijamy kremówkę i smarujemy nią mase na ciescie

kremówka jest konieczna bo masa jest tak słodka że nie da się zjeść ani kawałka. kremówka przełamuje ta słodycz

znam znam
pychotka :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza

cafe82
Anouk
no tak od nas ok 50 km ..

no rozumiem

chlopaki wreszcie padli,bo od godziny koncerty urzadzali

a tak poza tym?
pokaz julke,i siebie:yes:

a u nas bez zmian .. plac boju z "uroczą " Panią .. na dniach bede miałą goście w postaci biegłego sądowego .. ale spoko ponału zaczynam sie przyzwyczjac do wizyt różnych dziwnych osób ... egh
Jule jak znajde chwile to pokaze , musze zdjecie przeszperac a siebie to w maju pokaże jak bede po fryzjerze bo mam taką strzeche na łbie ze az wstyd !
no nic ide pograbić troche bo masakra ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ale penujesz przed teściówka:Oczko:
Gratuluje kilograma mniej, ja od poniedziałku ostro ruszam z proteinami, bo póki co wpierdalam wszystko tylko nie proteiny, poracha:lup:

Anouk kope lat ciotko klotko:wink:
Wspołczuje takiego nawału, kurde zasmuciłaś mnie tymi rehabilitacjami, myślałam, że już macie spokój:Całus:
Rzeczywiście jest coś nie tak, czy tak trochę na wyrost to wymyślają? Z drugiej strony dobrze, że to wszystko wyszło jeszcze teraz, zanim Julka poszła do p-kola a Ty do pracy. Ech...trzymajcie się:Całus:

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej andzia ze tez kuzwa nie miekszamy blizej

jak stachowe stopy?
a powiedz jak w nast weekend zocha bedzie u jednej babci a maryska u drugiej,takk?
caly weekend beda osobno,czy sie jakos spotakaja?
ciekawa jestem jak to zniosa

Jedna będzie u mojej mamy, a druga u babci. Pewnie jakoś się spotkają, ale większość dnia no i nocki spędzą osobno:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
hej andzia ze tez kuzwa nie miekszamy blizej

jak stachowe stopy?
a powiedz jak w nast weekend zocha bedzie u jednej babci a maryska u drugiej,takk?
caly weekend beda osobno,czy sie jakos spotakaja?
ciekawa jestem jak to zniosa

Jedna będzie u mojej mamy, a druga u babci. Pewnie jakoś się spotkają, ale większość dnia no i nocki spędzą osobno:yes:

a widzisz,a ja zrozumialam,ze jedna u t druga u twojej mamy
ciekawe jak bedzie,coo?

a kiedy wracacie?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
hej andzia ze tez kuzwa nie miekszamy blizej

jak stachowe stopy?
a powiedz jak w nast weekend zocha bedzie u jednej babci a maryska u drugiej,takk?
caly weekend beda osobno,czy sie jakos spotakaja?
ciekawa jestem jak to zniosa

Jedna będzie u mojej mamy, a druga u babci. Pewnie jakoś się spotkają, ale większość dnia no i nocki spędzą osobno:yes:

a widzisz,a ja zrozumialam,ze jedna u t druga u twojej mamy
ciekawe jak bedzie,coo?

a kiedy wracacie?

Tak miało niby być, ale moja babcia chciała koniecznie jedną, a mi to nawet na rękę. U niej mają raj, poza tym z babcią mieszka ciotka i moje dwie kuzynki, więc opiekunek co nie miara:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!
Anouk biedna twoja Jula z ta rehabilitacją...ale będzie dobrze!!!
Andzia co piekłaś???? a jak Stasia noga???
Cafe super, że waga spada....u mnie kg na plusie i dzisiaj zżarłam jajka czekoladowe z kremem :lup::lup: Wczoraj obżarłam się ciastem i znowu od nowa dieta.....nie wiem przed @ mam taaaaki apetyt na słodkie.....
Dzisiaj cały dzień sprzątalam.....normalnie ogarnęłam caly ten bajzel....włącznie z oknami....latałam 4 godziny po chacie.....teraz robimy ogrod i ostatnio przywiexli nam ziemię a G. ja ugniatał, kopal itp. i normalnie z wiatrem cały ten syf miałam w domu:Padnięty: Nawet młody się zmobilizował i sprzątał swój pokoik :Śmiech:
Z czytania nici i tak młody krzyczy, że chce pieluchę....
Dzisiaj bawił się z kuzynem ale jakoś dziwnie....wszytsko jemu zabierał, chował....jak ten rower to marcel też rower.....na koniec ryczal o byle co i położyłam go spać....zaczynam bać się przedszkola....czy on nie będzie uciekac od dzieci....zasnął na kanapie brudny jak świnia...
Cafe u nas też ciągle pustki w lodówce....wczoraj wydałam 100zl i zaraz lecimy na zakupy bo trzeba coś na jutro kupić...
Cafe, Andzia sił kochane!!!
Anielinka co u was?

Odnośnik do komentarza

Andzia ja zżarlam 2 czekoladowe zające :lup::lup: w takim tempie to będę na 3 fazie do końca życia:lup:
W odpieluchowaniu zero postępów......mlody jak miał majty to nie robił siku wcale....później założyłam pieluchę bo mielismy gości.....może jutro spróbujemy od początku.....
Czeakm na G. dziad dzwonil, ze będzie po 23:Wściekły::Wściekły:
Dzisiaj Marcel odstawia takie chimery, że mam go po dziurki w nosie!!!:Wściekły::Wściekły:
Andzia ja uwielbiam porządek i błysk......jak mam syf to nie mogę zebrac mysli do kupy.....taka natura.....ale i tak nie zrobilam wszystkiego....a porządek u mnie tez na jeden dzień....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...