Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Od razu odpisuje, bo potem już nic nie będę pamiętać :lup:
Justynka fajowe masz chłopaki. Julek już taaaaki duzy!
I powtorze, ze super teraz z tym przedszkolem.

Vercia zdrowka dla Marcela!
Ciekawe co tez G. Wam zpalanowal na dlugi weekend 

Cafe fotki suuuper! Olas jest zaje fajny. I ma rewelacyjne adidasy. Nawet nie wiesz ile szukalam takich dla młodego  a Ty jaka laseczka!
Cierpliwosci na dzisiaj 

Gosia brakuje tu Ciebie. Zaraz wejde na NK obejrzec Kube, bo już nie pamiętam jak wyglada 
Dlugo u teściów siedzieliście. Wcale Ci się nie dziwie, ze masz dosc.
Ja wczorajsze „Usta Usta” przełączyłam. Nie dalam rady obejrzec.

Andzia gratki za smoczki. Już teraz będzie latwiej. A waga się nie przejmuje, zrzucisz szybciutko.
Ale aktywnie spędziliście te Swieta, tylko pozazdrościc!

Anielinka i ja o Tobie ciagle myślałam przez Swieta. I bardzo mocno Cie tulam!
Trzymam mocno kciuki za przedszkole dla Amelki. Ale fart, ze jeszcze moglas złożyć papiery. U nas w piątek wyniki.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam jesli kogos ominelam, ale przeczytalam wszystko dokladnie. Zagladalam przez Swieta, ale cos czasu braklo na pisanie. Wczoraj mialam wolne, ale caly dzien cos bylo do zalatwiania. Podpisalismy w koncu umowe na mieszkanie :yuppi:
Zaliczylismy zajecia, a po zajeciach jeszcze z mlodym polatalismy po sklepach, bo P. ma jutro urodziny.
Przy okazji chcialam mu kupic trampki, ale nigdzie nic nie znalazlam.

A Swieta ok. Niedziela u rodzicow. Baaaardzo fajnie. Michał zakochany w moim tacie, nie opuszcza go nawet na chwile. Poniedzialek juz o 8 rano bylismy w lesie pobiegac. Za duzo nie pobiegalam, bo bylismy z mlodym i psem, ale spacer zaliczony, pies poplywal w jeziorku :)
Reszta dnia u siostry P. Bardzo sympatycznie. Michał zachwycony swoim kuzynem, ktory ma 22 lata. Przesiedzial caly czas u niego w pokoju, z nim jadl itp.
Wczoraj w biegu. Mlody na zajeciach bez szalu. widze, ze lepiej sie dogaduje ze starszymi :(
A poza tym buzia mu sie nie zamyka i dzisiaj sie juz cieszylam, ze ide do pracy.

Odnośnik do komentarza

Hej,
miałam wczoraj zajrzeć, ale padłam na KW:Padnięty:
Nogi kurde nadal bolą:Płacz:

Gosia ja też przeryczałam wczoraj cały odcinek, wiedziałm od dawna, że Julka zginie, mimo wszystko wyłam jak bóbr:Płacz:
Vercia
ciekawe co to za niespodzianka::): Mam nadzieje, ze tesciowa da rade z Marcelem.
No i zdrówka dla Was. Skoro Marcel nie ma zapalenia oskrzeli, to na co ten antybiotyk? Ja bym nie dawała go na 100%:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cafe na pewno mądra decyzja z mieszkaniem, skoro chcecie za 2 lata kupić coś swojego, to szkoda teraz płacić kupe za wynajem. A malowanie to Wy chyba często macie:Oczko: U nas ściany w stanie tragicznym, ale po malowaniu pewnie też by tak prędko wyglądały.
A dla Ciebie duuuuużo sił na dzisiaj, ale nie ściemniej, że Lujek i Czarek niegrzeczni, bo nie uwierzę:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe na pewno mądra decyzja z mieszkaniem, skoro chcecie za 2 lata kupić coś swojego, to szkoda teraz płacić kupe za wynajem. A malowanie to Wy chyba często macie:Oczko: U nas ściany w stanie tragicznym, ale po malowaniu pewnie też by tak prędko wyglądały.
A dla Ciebie duuuuużo sił na dzisiaj, ale nie ściemniej, że Lujek i Czarek niegrzeczni, bo nie uwierzę:Oczko:

hahaha
dobra sciema nie jest zla

a tak serio,to znow nam sie rozregulowali
z zarciem kicha,bo raz wypija swoje,raz nie
i coreaz czesciej urzadzaja koncerty na dwa glosy

w wozku tez juz nie jest tak pieknie
no co ja ci bede mowic

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe na pewno mądra decyzja z mieszkaniem, skoro chcecie za 2 lata kupić coś swojego, to szkoda teraz płacić kupe za wynajem. A malowanie to Wy chyba często macie:Oczko: U nas ściany w stanie tragicznym, ale po malowaniu pewnie też by tak prędko wyglądały.
A dla Ciebie duuuuużo sił na dzisiaj, ale nie ściemniej, że Lujek i Czarek niegrzeczni, bo nie uwierzę:Oczko:

hahaha
dobra sciema nie jest zla

a tak serio,to znow nam sie rozregulowali
z zarciem kicha,bo raz wypija swoje,raz nie
i coreaz czesciej urzadzaja koncerty na dwa glosy

w wozku tez juz nie jest tak pieknie
no co ja ci bede mowic

Będzie lepiej.
Ja w tym roku wybrałam się już sama z całą trójką do święconki:Oczko:
Wszyscy mnie podziwiali:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda super z mieszkaniem!na dlugo podpisaliscie!

a misiek jak zwykle zabija tekstami
:hahaha:

a jak odpieluchowanie?

Na razie podpisalismy na pol roku, ale chca zostac dluzej. Ufff, taka ulga :)

Odpieluchowanie bez zmian. Siku wola i nie ma problemu. Kupa do pieluchy :(((
no i w poniedzialek jak bylismy w lesie to chcial siku, ale nie chcial zorbic na dworze. I wytrzymal do domu.

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe na pewno mądra decyzja z mieszkaniem, skoro chcecie za 2 lata kupić coś swojego, to szkoda teraz płacić kupe za wynajem. A malowanie to Wy chyba często macie:Oczko: U nas ściany w stanie tragicznym, ale po malowaniu pewnie też by tak prędko wyglądały.
A dla Ciebie duuuuużo sił na dzisiaj, ale nie ściemniej, że Lujek i Czarek niegrzeczni, bo nie uwierzę:Oczko:

Wlasnie mialam napisac to samo odnosnie wynajmowania nowego mieszaknia. 2 lata sie przemeczycie, ale w perspektywie cos Waszego, wiekszego, wiec warto :)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe na pewno mądra decyzja z mieszkaniem, skoro chcecie za 2 lata kupić coś swojego, to szkoda teraz płacić kupe za wynajem. A malowanie to Wy chyba często macie:Oczko: U nas ściany w stanie tragicznym, ale po malowaniu pewnie też by tak prędko wyglądały.
A dla Ciebie duuuuużo sił na dzisiaj, ale nie ściemniej, że Lujek i Czarek niegrzeczni, bo nie uwierzę:Oczko:

hahaha
dobra sciema nie jest zla

a tak serio,to znow nam sie rozregulowali
z zarciem kicha,bo raz wypija swoje,raz nie
i coreaz czesciej urzadzaja koncerty na dwa glosy

w wozku tez juz nie jest tak pieknie
no co ja ci bede mowic

Będzie lepiej.
Ja w tym roku wybrałam się już sama z całą trójką do święconki:Oczko:
Wszyscy mnie podziwiali:Oczko:

I ja ciebie podziwiam :o_master:
My bylismy w trojke z mlodym i kazde z nas nie wiem ile razy musialo go uciszac :lup:

Odnośnik do komentarza

hejka

ja się tylko witam i spadam, czytać bo naskrobałyscie troszkę...
u nas ok, w sumie cieszę sie ze już się skończyly, bo jakoś mnie nie cieszyły...R., się nie odzywał przez całe świeta... dopiero wczoraj zadzwonił, że dziś da znać kiedy przyjedzie do nas...
więc troche przykro było... ale całe święta byliśmy u mojego brata dopiero wczoraj popołudniu wróciliśmy do domku:) w niedziele po śniadanku brat zabrał nas do siebie...

dobra idę czytać...:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
cafe82

hahaha
dobra sciema nie jest zla

a tak serio,to znow nam sie rozregulowali
z zarciem kicha,bo raz wypija swoje,raz nie
i coreaz czesciej urzadzaja koncerty na dwa glosy

w wozku tez juz nie jest tak pieknie
no co ja ci bede mowic

Będzie lepiej.
Ja w tym roku wybrałam się już sama z całą trójką do święconki:Oczko:
Wszyscy mnie podziwiali:Oczko:

I ja ciebie podziwiam :o_master:
My bylismy w trojke z mlodym i kazde z nas nie wiem ile razy musialo go uciszac :lup:

Nie było tak źle, Zośka zjadła prawie wszystko co miała w koszyku, powiedziałm im, że jak będą niegrzeczne to ksiądz będzie je wyzywał. I jak ksiądz chodził przez k-ościół z wodą święconą to Maryśka na cały kościół krzyknęła: Ksiądz idzie, uciekamy:lol:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
Buty dziecięce- ADIDAS DAROGA LEATHER rozmiar 27 (1545810982) - Aukcje internetowe Allegro

ja kupilam olasowi w lumpie,nowki.....za 9 zeta :hahaha:

To na pewno beda kolejne adidasy mlodego. Tyle, ze u nas 27 ciiut za duze. Michał ma 26,5. Niby pol numeru, a roznica ogromna.

a Ty super trafilas!
A trampki gdzie takie fajne znalazlas?

tez w lumpie,za 5 zeta
i tez nowe
nieraz sie trafia takie akcje:)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

Będzie lepiej.
Ja w tym roku wybrałam się już sama z całą trójką do święconki:Oczko:
Wszyscy mnie podziwiali:Oczko:

I ja ciebie podziwiam :o_master:
My bylismy w trojke z mlodym i kazde z nas nie wiem ile razy musialo go uciszac :lup:

Nie było tak źle, Zośka zjadła prawie wszystko co miała w koszyku, powiedziałm im, że jak będą niegrzeczne to ksiądz będzie je wyzywał. I jak ksiądz chodził przez k-ościół z wodą święconą to Maryśka na cały kościół krzyknęła: Ksiądz idzie, uciekamy:lol:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

Będzie lepiej.
Ja w tym roku wybrałam się już sama z całą trójką do święconki:Oczko:
Wszyscy mnie podziwiali:Oczko:

I ja ciebie podziwiam :o_master:
My bylismy w trojke z mlodym i kazde z nas nie wiem ile razy musialo go uciszac :lup:

Nie było tak źle, Zośka zjadła prawie wszystko co miała w koszyku, powiedziałm im, że jak będą niegrzeczne to ksiądz będzie je wyzywał. I jak ksiądz chodził przez k-ościół z wodą święconą to Maryśka na cały kościół krzyknęła: Ksiądz idzie, uciekamy:lol:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
Buty dziecięce- ADIDAS DAROGA LEATHER rozmiar 27 (1545810982) - Aukcje internetowe Allegro

ja kupilam olasowi w lumpie,nowki.....za 9 zeta :hahaha:

To na pewno beda kolejne adidasy mlodego. Tyle, ze u nas 27 ciiut za duze. Michał ma 26,5. Niby pol numeru, a roznica ogromna.

a Ty super trafilas!
A trampki gdzie takie fajne znalazlas?

tez w lumpie,za 5 zeta
i tez nowe
nieraz sie trafia takie akcje:)

Ale super! Ja nie bardzo mam kiedy do lumpa jakiegokolwiek zajrzec :( a jak sie okazuje, oprocz trampek, mlody potrzebuje jeszcze jakies cieniutkie spodnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...