Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
magda_79
andzia
Hej,
kurde laski wstały z katarem:glass:
Cholera od stycznia zero kaszlu i kataru, a teraz się musiało jakieś gówno przyplątać:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Magda cieszę się, że u gina ok, rozumiem, że staranka można zacząć?
a Michał jak zwykle bezbłędny:D

Oj, zdrówka dla laseczek! Moze to nic takiego, moze od zebow.
U nas juz 2 tyg z katarem i kaszlem :(

Niby juz staranka mozemy zaczac i bylam do tego przekonana. ale jak weszlam do gabinetu to az mnie az zgielo :( Jak mam znowu taki stres przezywac to mi sie juz odechcialo :(

Katar katarem, przejdzie, ale chodzi mi o nasze niedzielne plany:Zakręcony:
A Ty się nie łam kochana, rozumiem obawy i strach, ale będzie dobrze:Całus:

No tak, zupelnie o tym nie pomyslalam :(( cholera!

Odnośnik do komentarza

witam!!!

w drugim dniu I fazy, dziewczyny nie wiem czy to mozliwe, ale na wadze 200g mnej! bardzo mnie to zmotywowało...

Andzia zdrówka dla dziewczyn! gratulacje za zdolnego syna no a dla Was ukłony za czas i organizacje w wychowywaniu dzieci!!! :o_master:
Zośki teksty suuuper;)

magda super ze u gina, ok, i ze mozecie zaczac sie starac o drga dzidzie;) pewnie musi minac troszke czasu nim sie przełamiesz... ale na pewno bedzie ok...;]

vercia nie nie karmie cycem;(

Andzia, Cafe ale Wam zazdroszcze spotkania!!! oby tylko pogoda dopisała;]

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

co do tekstów dzieciaków...
ostatnio przyjechał R.,ojciec i zaczął opowiadać, że pokłócił się z R., że pokrzyczał na niego a Kacper słucha słucha nagle złapał się za boczek uniósł palec wskazujący i z powazna miną mówi:

nie pozwole sobie, zebys krzyczał na mojego tatusia dziadziuś!

poprostu zdebielismy nie wiedzialam co mam powiedziec...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

aaa dziewczyny wczoraj o 15 moj przyjaciółka urodziła chłopca:) bidula męczyłą się od 2 do 15!!! masakra jakaś jeszcze ma astmę i rodziła siłami natury... ale maluszek zdrowy dosyc duzy bo 3560 i 56cm, także duży chłopczyk:)))

aaa jeszcze mialam zapytać czy Wy też się tak strasznie pocicie na tej diecie???

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

hej

magda niezmiennie mooooocno trzymam za was kciuki :36_27_2::Oczko:

kasioleqq ja pocilam sie chyba od 2 do 4 dnia,pozniej juz nie
a teraz naprawde swietnie sie czuje,coprawda bo kibelka chodze raz na dwa dni ale i z tym mozna zyc

bylismy juz na rehabilitacji
chlopaki super,rozwijaja sie jak nalezy...mam jeszcze troche pocwiczyc ale juz jest dobrze :yipi:
teraz leza i bawia sie grzechotkami...tak tak zaczely sie juz zabawki i inne pierdy

zzarlam pieczarki i rybe
jestem pelna
musze zrobic jakis dukanowski chlebek ale to pozniej,teraz nic mi sie nie chce

olek u mojego ojca,K go odbierze za jakas godzinke
jejku jak mi fajnie jak go nie ma(wiemwiem jak to brzmi)

Odnośnik do komentarza

Stasiu chyba przechwalony, bo dzisiaj pani skarżyła, ze z kilkoma kolegami uciekli z szachów i chowali się gdzieś po kątach p-kola:Histeria::Histeria::Histeria:
Stasiu nie widzi w tym nic złego, przecież to śmieszne było:Histeria::Histeria::Histeria:
Ale karę od razu sobie sam wymyślił, 3 dni bez komputera:) On co prawda prawie wcale nie gra, ale niech mu będzie:_)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Juz po biezni. 4,2 km i 37 min biegu. Nie musze mowic jak wgladam i jak sie czuje :lup:

:o_master:
Ja bym chyba płuca wypluła!!!

ja tez...chociaz papierochow nie pole :36_6_3:

wzielam sie troche za robote,olek z K na dworze-jezdzi na nowym rowerku:yes:
jeszcze srednio mu wychodzi ale nie boi sie i dzikuje,pare dni i bedzie dobrze

magda jesli chcecie kupic taki rowerek to mysle,ze teraz najlepszy czas,ostatnio nawet zawitkowski mowil,ze miedzy 2 a rokiem zycia najlepiej

Odnośnik do komentarza

andzia
Stasiu chyba przechwalony, bo dzisiaj pani skarżyła, ze z kilkoma kolegami uciekli z szachów i chowali się gdzieś po kątach p-kola:Histeria::Histeria::Histeria:
Stasiu nie widzi w tym nic złego, przecież to śmieszne było:Histeria::Histeria::Histeria:
Ale karę od razu sobie sam wymyślił, 3 dni bez komputera:) On co prawda prawie wcale nie gra, ale niech mu będzie:_)

hehe maly cwaniak

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja jeszcze zaglądam, obejrzalam film o Smoleńsku i dię chyba nyny.
Stachu jedzie jutro do teatru, tak dzisiaj przeżywał, że zasnąć nie mógł:)

Vercia wrzuć przepis na ptasie mleczko.
A pomidorek to raczej na faze p+w")
Jeszcze a propos chwalenie się:Nieśmiały: to ciężko mi było uwierzyć, że są dzieci, które nie mają w domu puzzli, gry planszowej czy kredek. I to nie z powodów finansowych, ale po co skoro jest tv czy komputer. Masakra::(:

Justynka u nas wiatr raczej na pewno ciepły nie jest.
Co to za spotkanie z psychologiem?

Andzia zgadzam się przepis na jajecznicę dla p+w bo ja wczoraj miałam warzywka.....dzisiaj same protki:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Jestem po ciężkim dniu...nie lubię piątków..bleeeeeeee.....o 5 wrociliśmy do domu...zrobialm pulpety z mięsa indyczego w sosie chrzanowym...bez szalu, takie sobie!
Napalilam się na ciasto jogurtowe i chyba mi nie wyszło.....:Wściekły: dałam na 3 jajka 1 mały jogurt 4 łyżki maizeny proszek i słodzik.....wlałam mase do foremek na muffiny, wszytsko pieknie,m ładnie urosło ale jakieś takie jajkowe w smaku...co zrobiłam źle?
Andzia mi normalnie z tego przepisu wsio wychodzi......
Ptasie mleczko robilam na 2 miski.....sama wymyslilam....do jednej serek chudy/homo olejek waniliowy żelatyna słodzik do drugiej to samo ale z dodatkiem kakao...żelatyny nie żałowałam....lałam do foremki na zmianę raz jedno raz drugie....pychota!!

Odnośnik do komentarza

KasioleQ gratki za 2 dzień na dukanie.....ja sie pociłam do 3 dni...czasami miałam takie uderzenia gorąca.
Magda dobrze, że wszystko w porządku u gin. i nie poddawaj się!! Na pewno się uda!
Andzia Stasiu musiał trochę nadrobić, co ty chciałaś mieć takiego janioła:Oczko:
Cafe tzn, dzisiaj zaczęłaś 2 fazę??
Ja dzisiaj stanęłam na wagę i 4,3 mniej...nie mogę się nadziwić bo cały czas coś jem......z tej okazji kupiłam sobie strój kąpielowy dwu częściowy :Psoty:a jutro jade do fryzjera zrobić sobie włosy przed świętami.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...