Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
Anouk
magda_79
Ja tez bym chciala, zeby Michał lubil jakis sport. Jak na razie to sie nie zapowiada :sofunny:
Co do muzyki to ciagle na czyms gra, meczy nas o instrumenty, sam uklada slowa piosenek i spiewa.
Ale wolalabym jakis sport :)

eee napewno odziedziczył od Was smykałke do sportu , tylko moze jeszcze sie nie uaktywniła :))

dokladnie:yes:

Moze i tak jest, bo ja jak bylam mala to bylam taka jak on, wszystko spokojnie itp.
A potem zwariowalam na punkcie sportu :)
Ale nic na sile, jak nie bedzie chcial to nie. Tylko, ze my ciagle aktywnie, wiec fajnie by bylo :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia zapomnialam napisac wczesniej. Ostatnio rozmawialam z mama Aurelci przez tel. No i w ogole nie moglysmy pogadac, bo Aurelia chate rozwalala. No i jej mama mowi, ze wlacza jej bajki, ale ona wytrzymuje ok. 30-40 sek!!! Zupelnie nie jest nimi zainteresowana. Tak tylko to pisze, zebys wiedziaal, ze laseczki nie sa jedyne :)

Hehe, dzięki za pocieszenie:lol:
Rano podeszły, wyłączyły kompa i musiałyśmy iść na spacer:lol:
Jest na pewno lepiej niż w zeszłym roku, w samochodzie już nie ryczą, można się z nimi dogadać, ale są krejzolki nie z tej ziemi i chyba już się do tego przyzwyczaiłam:)

Odnośnik do komentarza

Magda super, że Miśkowi spodobało się na basenie:great:
I brawo dla chrześniaka, Stasiu też bardzo chciał karate, ale ze względu na nogę w tym roku odpadło, mam nadzieje, że od września uda się go zapisać. I też chcę bardzo grać w nogę.

Cafe ja też mam różne marzenia co do dzieci, my im możemy pomagać w starcie, zapisywać na różne kółka zainteresowań itp, a wyboru i tak dokonają sami:yes:

Anouk Julka rzeczywiscie duża, laski 14,5 kg:)

Odnośnik do komentarza

Magda my coś tam myślimy o wakacjach, ale K. nie może zaplanować wcześniej urlopu:Wściekły:
Na pewno polskie morze, chcielibyśmy jakiś domek wynająć, jedni znajomi pytali czy nie chcielibyśmy jechać z nimi, zobaczymy co z tego wyjdzie. No i raczej na bank pojedzie z nami Weronika.
A Wy Dziwnów?

My mamy w maju 5-tą rocznicę ślubu i jak dobrze pójdzie to pojedziemy na kilka dni do Karpacza, tylko ze Stasiem.
A 8-go maja jedziemy do Niemiec na Komunie mojego chrześniaka, też tylko ze Stasiem, laski będą rozdzielone, jedna u t. druga u mojej mamy

Odnośnik do komentarza

hej
ja doslownie na sekundke:)
dziewczynmy od wczoraj jest u nas R.tzn, nie spal u nas tylko u kolegi, na pietrze (jego przyjaciel) od rana zajmuje sie dziecmi, ale opowiem wam o wszystkim potem na boku, Kacper jest przeszczesliwy!!!

P.S dostalam z gruponu oferte rabat na rollectik masaze odchudzajace 71% rabatu, i wyobrazcie sobie R.zrobil od razu przelew na ten voucher, i dzis ide...
(nie prosilam tylko zobaczyl ze dostalam taka oferte i od razu mi zamowiL)...
masakra jakas ide troszke ogarnac bo idziemy na spacer i zakupy dla dzieci...
w ogole nie ogarniam...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Andzia fajne macie plany na maj! I super,ze tylko ze Stasiem. Pewnie jest przeszczesliwy. Przyda Wam sie chwila oddechu.
Wczoraj na basenie spotkalismy kolege P. z zona i synkiem. Oni tez maja blizniaki i wlasnie jak tylklo moga to zabieraja gdzies tylko tego starszego. od razu bylo widac jaki mlody zadowolony, wisial na nich caly czas :)

Co do wakacji to wlasnie sie zastanwiamy czy nie pojechac gdzie indziej, nie w zachodniopomorkim, bo tu znamy kazdy kat. Moze okolice Łeby, albo jeszcze dalej. Sami nei wiemy.

Odnośnik do komentarza

mialam ciotke na kawce
dostalam zalegly prezent urodzinowy-pare dych a jak cieszy:)
od mamy tez dostalam kase i chyba sobie cos kupie,bo jak nie to rozejda sie na domowe sprawy,jak zawsze

andzia ale super majowe plany!
ciekawa jestem jak dziewczynki zniosa rozlake!

dzis mamy 2ga rocznice slubu,K ma wrocic wczesniej i idziemy na rodzinny spacer:yes:
nic innego nie da rady wykombinowac:(

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ja tez tylko na chwilke, od rana jestem sama z chłopakami wiec olek jak tylko ogladał bajki to ja machnelam male okna teraz biore sie za te 4,5 metra dlugie dopuki spi, zaraz tez zrobie kluseczki slaskie,moze popoludniu do was wpadne poczytac co i jak.....

co do wakacji bo widze ze na tapecie to ja chce wlasnie jechac nad morze w okolice gdanska do rodziny S zobaczymy jak nam to wypali...

andzia powiedz mi kochana ile wam wyszły zeszłoroczne wakacje bo jak sie rodzinka nie zgodzi to bedziemy pewnie czegos szukac....bylabym ci wdzieczna za taki szkic co cie ile kosztowalo....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

My mamy rocznicę 4 kwietnia.:Śmiech:
Magda Marcel też nogami wszędzie...ale do mojej mamy jest daleko.....wózkiem jeździ z babcią na targ albo ze mną do galerii...inaczej czort uciekałby :Śmiech: Mrcel ma rozmiar 25 butów...ale widzę, że niektóre dzieciaki to mają kopytko.....
jestem u mamy po młodego....odezwę się jak będziemy w domu....

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Wróciłam jakiś czas temu z Kuba od rodziców... On cały dzień jest sam z rodzicami, dopiero około 15 przychodzą dziewczynki z przedszkola i jak ja po 15 przychodzę po niego to on w najlepsze bawi się z dziewczynkami i nie chce wracać do domu:/ A więc nim go wyciągnę zawsze od rodziców to trochę czasu minie:( U nas od poniedzialku taki sajgon w pracy, że głowa mała:( same zastępstwa, ale przynajmniej dzień szybko zleciał... Ale dostaliśmy też smutną wiadomość dzisiaj:( Taka dziewczynka z 4 klasy parę miesięcy temu przewróciła się na korytarzu, rozwaliła sobie głowę, zabrało ja pogotowie... zaczęła wymiotować myśleli, że wstrząs mózgu, a okazało się, że ma guza w jamie brzusznej... w badaniach niby wyszło, że nie jest złośliwy, a teraz po tylu miesiącach okazało się, że jednak złośliwy (nie wiem jakim cudem????) a do tego uszkodzono jej jakiś nerw i jeździ na wózku inwalidzkim:(((( normalnie masakra:((( Do tego ona pochodzi z biednej rodziny:( Mama cały czas z nią w szpitalu siedzi:( ehhh co za życie:((

Odnośnik do komentarza

Cafe wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu!!!
Andzia fajnie, że wypad na zakupy całą rodziną udany:) U nas ostatnio Kuba cały czas ucieka... w oóle się nie boi nieznanego terenu i nie wie co to znaczy nie wolno, a jak coś mu nie pasi to kładzie się na podłodze:/
Magda fajnie, że Michałkowi podobało się na basenie:)
Anouk ale historia z kleszczem:(
Justynka podziwiam Cię za te okna... ja to ostatnio się ogarnąć nie mogę:(

Odnośnik do komentarza

My na 18 dotarlismy do domu
U mojej mamy panuje jelitówka.....młody szczepiona na rotawirusy...ale zrobił dzisiaj 3 rzadzizny..........polecialam jeszcze do apteki kupić nifuroksazyd, witaminy itp. zahaczylismy o plac zabaw i tak na 18 zrobiłam dopiero obiad a dokaldniej kotlety schabowe.....mam na jutro kupę papierów do wypelnienia a młody męddzi i wisi na mnie...
:o_master2:
Przy okazji w aptece moja kumpela poradziła mi kupic inneov vichy na callulit, podobno po 2 paczkach znika cellulit...i bardzo duzo kobiet to kupuje.....może, któraś z was to kupiła? Ja póki co kupiłam good by appetite:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...