Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia
Witam poweekendowo,
pojechaliśmy wczoraj z całą trójcą na zakupy i stwierdzam, że chyba nam dzieci dorosły:Oczko: Nie było idealnie, ale sto razy lepiej niż ostatnim razem. Nie kupiliśmy co prawda nic:Oczko:, ale co tam. Nigdy nie było problemu z butami dla Stasia, a wczoraj przymierzył chyba z 20 par i żadne mu nie pasowały, a to cisną, a to coś uwiera, a to brzydkie:Kiepsko:Porażka, a byliśmy w Factory, gdzie są naprawdę sporo poprzeceniane buciory, Primigi i Geoxy można było za 150 zł kupić, a temu nic nie pasowało:Kiepsko:

noooo jak dobrze to slyszec
jest nadzieja :Oczko: ze jeszcze 2 lata i odetchne :hahaha:

a tak serio supper,naprawde...wiecie juz ,ze mozecie sie wybrac sie cala piatka...moze na poczatek do ostrowa,coo?

Bardzo chętnie.
Może w niedzielę za 2 tygodnie? Pasuje Państwu?

pasuje
nie moge sie doczekac!
zaczynam juz dzisiaj sprzatac:sofunny:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

noooo jak dobrze to slyszec
jest nadzieja :Oczko: ze jeszcze 2 lata i odetchne :hahaha:

a tak serio supper,naprawde...wiecie juz ,ze mozecie sie wybrac sie cala piatka...moze na poczatek do ostrowa,coo?

Bardzo chętnie.
Może w niedzielę za 2 tygodnie? Pasuje Państwu?

pasuje
nie moge sie doczekac!
zaczynam juz dzisiaj sprzatac:sofunny:

Ok::):
Jesteśmy umówione.
I nie sprzątaj, bo moje czorty i tak zrobią jubelos:lol:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie moge sie wyspac, a mlody jak na zlosc po 7 jeszcze dzisiaj spal. Dziad maly!
Wczoraj suuuuper spedzilismy dzien. Rano o 9 juz bylismy na basenie. Mlody nas zaskoczyl, bo co prawda na poczatku byl zestresowany, ale potem sie super rozkrecil. Nie moglismy go wyciagnac. 2 h bylismy, zmienialismy sie, wiec i sauna zaliczona i basen sportowy. Zrobilam 4 dlugosci i dzisiaj nie moge rak do gory podniesc :lup:
Nogi tez obolale, wiec jestem usatysfakcjonowana. Za to jak wrocilismy to padlismy, mlodemu wlaczylismy bajki, a my przysnelismy na kanapie. Potem odwiedzili nas przyjaciele z moim chrzesniakiem i dzien zlecial.
No i pochwale sie chrzesniakiem. Od wrzesnia trenuje karate i wczoraj wygral turniej! Przywiozl do nas puchar i medal :)

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze wizyta znajomych udana! wrzuc jakies fotki chlopakow :)

Anouk ale mieliscie atrakcje kleszczowe! Ja bym chyba na zawal padla. strasznie sie boje zawsze kleszczy :( Najwazniejsze, ze juz go nie ma.

Vercia Marcel jeszcze w wozku jezdzi? Fajnie, ze spacerki zaczynaja mu sie podobac, moze zacznie wiecej na nozkach chodzic :)

Gosia niezle sobie Kuba radzi z kompem!!!! Wow! Dawaj nam szybko fotki Kubuli, nic sie nim nie chwalisz!

Anielinka zdrowka dla Amelki!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Witam poweekendowo,
pojechaliśmy wczoraj z całą trójcą na zakupy i stwierdzam, że chyba nam dzieci dorosły:Oczko: Nie było idealnie, ale sto razy lepiej niż ostatnim razem. Nie kupiliśmy co prawda nic:Oczko:, ale co tam. Nigdy nie było problemu z butami dla Stasia, a wczoraj przymierzył chyba z 20 par i żadne mu nie pasowały, a to cisną, a to coś uwiera, a to brzydkie:Kiepsko:Porażka, a byliśmy w Factory, gdzie są naprawdę sporo poprzeceniane buciory, Primigi i Geoxy można było za 150 zł kupić, a temu nic nie pasowało:Kiepsko:

noooo jak dobrze to slyszec
jest nadzieja :Oczko: ze jeszcze 2 lata i odetchne :hahaha:

a tak serio supper,naprawde...wiecie juz ,ze mozecie sie wybrac sie cala piatka...moze na poczatek do ostrowa,coo?

No, Andzia, coraz wiecej chwalisz laseczki! Suuuper! Szkoda tylko, ze nie udalo sie butow dla Stasia kupic.

Odnośnik do komentarza

helouł Andzia :) no i widzisz doczekałas sie "dorosłych " dzieci :)) fajnie tak na spokojnie pochodzić :)) a z tymi zakupami to tak zawsze jak zaplanujesz jechac to guzik znajdziesz a jak od niechcenia sie zajedzie wiecej mozna zakupic ( tyle , ze przewanie wtedy kasy mniej ) ..
ale Wam fajnie , ze mozecie sie odwiedzac ...ja to wszedzie do Was daleko mam :(
Cafe no rosną te dziecioki , rosna ...ja teraz jUlce gaci dokupywałam to takiena 5 lat wziełam i jak ulał ... rajstopy na 116 ....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
helouł Andzia :) no i widzisz doczekałas sie "dorosłych " dzieci :)) fajnie tak na spokojnie pochodzić :)) a z tymi zakupami to tak zawsze jak zaplanujesz jechac to guzik znajdziesz a jak od niechcenia sie zajedzie wiecej mozna zakupic ( tyle , ze przewanie wtedy kasy mniej ) ..
ale Wam fajnie , ze mozecie sie odwiedzac ...ja to wszedzie do Was daleko mam :(
Cafe no rosną te dziecioki , rosna ...ja teraz jUlce gaci dokupywałam to takiena 5 lat wziełam i jak ulał ... rajstopy na 116 ....

Ło matko! To z Juli juz duza dziewczyna!

Odnośnik do komentarza

Andzia zapomnialam napisac wczesniej. Ostatnio rozmawialam z mama Aurelci przez tel. No i w ogole nie moglysmy pogadac, bo Aurelia chate rozwalala. No i jej mama mowi, ze wlacza jej bajki, ale ona wytrzymuje ok. 30-40 sek!!! Zupelnie nie jest nimi zainteresowana. Tak tylko to pisze, zebys wiedziaal, ze laseczki nie sa jedyne :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anouk
helouł Andzia :) no i widzisz doczekałas sie "dorosłych " dzieci :)) fajnie tak na spokojnie pochodzić :)) a z tymi zakupami to tak zawsze jak zaplanujesz jechac to guzik znajdziesz a jak od niechcenia sie zajedzie wiecej mozna zakupic ( tyle , ze przewanie wtedy kasy mniej ) ..
ale Wam fajnie , ze mozecie sie odwiedzac ...ja to wszedzie do Was daleko mam :(
Cafe no rosną te dziecioki , rosna ...ja teraz jUlce gaci dokupywałam to takiena 5 lat wziełam i jak ulał ... rajstopy na 116 ....

Ło matko! To z Juli juz duza dziewczyna!

no własnie nie wiem czy ona taka wielk aczy rozmiarówka skopana .. Julak 16 kilo waży wiec chyba w normie sie mieci :P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
magda_79
Anouk
helouł Andzia :) no i widzisz doczekałas sie "dorosłych " dzieci :)) fajnie tak na spokojnie pochodzić :)) a z tymi zakupami to tak zawsze jak zaplanujesz jechac to guzik znajdziesz a jak od niechcenia sie zajedzie wiecej mozna zakupic ( tyle , ze przewanie wtedy kasy mniej ) ..
ale Wam fajnie , ze mozecie sie odwiedzac ...ja to wszedzie do Was daleko mam :(
Cafe no rosną te dziecioki , rosna ...ja teraz jUlce gaci dokupywałam to takiena 5 lat wziełam i jak ulał ... rajstopy na 116 ....

Ło matko! To z Juli juz duza dziewczyna!

no własnie nie wiem czy ona taka wielk aczy rozmiarówka skopana .. Julak 16 kilo waży wiec chyba w normie sie mieci :P

To tak jak mlody, wczoraj go wazylam i ma 16,7 kg. Ale on duzy, wiec Julka tez raczej z tych "duzych", co?

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda brawo dla chrzesniaka...ale dumny jest,coo?
mi sie marzy,zeby chlopcy trenowali jakies sporty...i chodzili do szkoly muzycznej:yes:

anouk jula faktycznie duuuuza...u nas wszsytko rozmiar 110

hehheehhe Cafe ambitne plany masz , oby chłopaki poszli w którymś z tych kierunków :) wiadomo nic na siłe ale zachęcac trzeba ^^ :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja tez bym chciala, zeby Michał lubil jakis sport. Jak na razie to sie nie zapowiada :sofunny:
Co do muzyki to ciagle na czyms gra, meczy nas o instrumenty, sam uklada slowa piosenek i spiewa.
Ale wolalabym jakis sport :)

eee napewno odziedziczył od Was smykałke do sportu , tylko moze jeszcze sie nie uaktywniła :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
magda_79
Ja tez bym chciala, zeby Michał lubil jakis sport. Jak na razie to sie nie zapowiada :sofunny:
Co do muzyki to ciagle na czyms gra, meczy nas o instrumenty, sam uklada slowa piosenek i spiewa.
Ale wolalabym jakis sport :)

eee napewno odziedziczył od Was smykałke do sportu , tylko moze jeszcze sie nie uaktywniła :))

dokladnie:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...