Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam;)

dziewczyny nie kgarniam się ostatnio...
spacer sprzatanie gotowanie, masakra jakas...
co do kasy i wydatkow to w ogole jest jakas paranoja w ogole sie nie wypowiadam...
bo szkoda moich nerwow... a wszystko idzie w gore a prawdziwe podwyzki maja byc dopiero od kwietnia wiec gruba lina gruba galaz i sie chyba powiesze bo nie daje rady finansowo w ogole...no ale widze ze wszedzie takie problemy:36_2_16:

vercia bidulo, dobrze ze jestes myslalam ze o nas juz zapomnialas...ale jednak nie:)czekam z niecierpliwoscia na fotki Marcela:)

Gosia super ze udalo sie z przedszkolem... ja mialam skladac papiery, ale doszlam do wniosku ze nie podolam finansowo;(

Andzia Ty chudzino, Ty jeszcze diety stosujesz daj spokoj...

Cafe szkoda ze ze sklepem jakos nie idzie;(( ale chlopaki superowe:) Olek w ogóle nie wygląda na 2,5roku, a blizniaki cune też już duzi:)) jej jak ten czas leci... dopiero pamietam jak Kornele rodzilam a za pare dni bedzie miala juz 6miesiecy:)

Justynka wspolczuje zimy u nas dzis bylo dosc przyjemnie... i mam nadzieje ze tak zostanie:))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej, idę chyba zaraz pod prysznic, bo ostatnio wieczorami nie domagam normalnie. Te pobudki o 5.30 mnie wykańczają:Padnięty:
Dzień zleciał nawet całkiem, całkiem, pomijając fakt, że laski dzisiaj miały prawdziwa bójkę i gdybym w porę nie zainterweniowała to mogło by się skończyć tragicznie. Zośka wygląda jak po wojnie, ma dwa ogromne zadrapania na policzku i na czole. a pokłóciły się o planszę do gry:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Veronica widzę, że u Ciebie nic się nie zmieniło, wciąż w biegu, praca itd.
Ja jestem na Dukanie i żadna ze mnie chudzina, zapuściłam sie przez zimę niemiłosiernie:Kiepsko:
Moje laski odpieluchowane, pampery zakładamy tylko do spania, wcześniej paczka starczała na jakieś 6 dni, teraz na 3 tygodnie i nie widze żadnej oszczędności. Tak samo było ze słoiczkami, wydawaliśmy na nie ok. 500 zł miesięcznie:Szok:, a jak przestały jesc, to trzeba było gotować zawsze normalny obiad, jakiś jogurcik, owoc i też dupa z oszczędności::(:
Porażka jakie to życie jest drogie::(:

Kasioleq cieszę się, że w końcu zajrzałaś, śliczne fotki na fb widziałam, szalejesz, imprezujesz widzę ostro::):

Magda
fajne te Twoje soboty u rodziców, nie musisz siedzieć sama, pomogą przy Michale. No i fryzjer, super::): Zołzy na hulajnogach zapieprzają, że serce w gardle staje:Histeria:

Justynka
jaki śnieg:Szok: O matko, ja chcę wiosnę!!!

Anielinka
hop hop

Odnośnik do komentarza

Andzia ostatnio w jakiejś gazecie była opisana ta dieta.....tylko, że była tez informacja, że po pół roku kilogramy i tak wracają....(efekt jojo). Ja zamiast diety kupię sobie rolki:sofunny:
Fajnie, że zolzy takie odważne i smigają na hulajnogach. Marcel dostał od teściowej na urodziny ale jeżdzi na tyłku na niej:Zakręcony: On nalezy do bojących się......
Z odpieluchowaniem i tak zazdroszczę!!

Odnośnik do komentarza

Marcel chodzi spać o 22 , 23. Odkąd pracuję to cięzko go przestawić. Śpi po obiedzie 2-3 godziny (tak od 16 -18-19). Dzisiaj wstaliśmy o 11 i w południe zdrzemnął się a teraz ogląda bajki Rajdka. Marcel uwielbia bajki, G. kupił jemu takie małe dvd z monitorem i sam sobie włącza. Po za tym potrafi 2 godziny bawic się samochodami:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Marcel chodzi spać o 22 , 23. Odkąd pracuję to cięzko go przestawić. Śpi po obiedzie 2-3 godziny (tak od 16 -18-19). Dzisiaj wstaliśmy o 11 i w południe zdrzemnął się a teraz ogląda bajki Rajdka. Marcel uwielbia bajki, G. kupił jemu takie małe dvd z monitorem i sam sobie włącza. Po za tym potrafi 2 godziny bawic się samochodami:Śmiech:

Przeczytałam to Kubie i skomentował tylko: co się dziwisz, są i normalne dzieci na tym świecie::):
Zazdroszczę. U mnie w tym temacie nic się nie zmieniło, dzicz totalna.
Za to późnego spania współczuje, zołzy odmówiły dziś drzemki, więc o 19-tej juz kimały. No ale pobudki między 5.30-5.50:Histeria:

Odnośnik do komentarza

witam niedzielnie

vercia u mnie podobnie jak u andzi,19 i nunu
a z drzemkami roznie...ale coraz czesciej nie spi w dzien

andzia co do bajek,to naprawde dziwne,wiesz...serio...widocznie swietnie potrafisz zorganizowac im zajecie!brawo!
a pobily sie tak na serio??matko....co mnie czeka:Histeria:

magda i uwazam,ze fajne te wasze rodzinne soboty!misiek z dziadkami sobie pobedzie,ty troche odpocszniesz...fajnie!
a jak michal?

Odnośnik do komentarza

zrobilam obiad
olek sie bawi
chlopcy leza

wczoraj padlam nawet nie wiem kiedy

polazilismy bite 2 godziny,4 markety zaliczylismy :hahaha:
chlopakom od K brata nic nie kupilismy...damy kase,trudno...ale naprawde nic ciekawego nie bylo
starszy jasiu z kaski sie ucieszy...chodzi juz do pierwszej klasy,bedzie mial na jakies pierdolki
a dla antosia(3 latka) chcialam kupic jakas bluze np ale tam tylko bylo 5-10-15 wiec bez szalu

ale troche odetchnelismy
olas mial nas tylko dla siebie
balam sie sikowej wpadki ale ladnie zawolal - wiec zwiedzilam tescowy kibel:Oczko:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Andzia ostatnio w jakiejś gazecie była opisana ta dieta.....tylko, że była tez informacja, że po pół roku kilogramy i tak wracają....(efekt jojo). Ja zamiast diety kupię sobie rolki:sofunny:
Fajnie, że zolzy takie odważne i smigają na hulajnogach. Marcel dostał od teściowej na urodziny ale jeżdzi na tyłku na niej:Zakręcony: On nalezy do bojących się......
Z odpieluchowaniem i tak zazdroszczę!!

veronika ja tez zamiast sie dietowac to w kwietniu kupuje rolki, olkowi kupilam hulajnoge i bedziemy razem jezdzic, kolezanka tez kupuje taki zestaw jak ja i bedziemy razem smigac po wsi i sie odchudzac

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

nawet sie nie przywitam tylko tak wpadlam, witam sie niedzielnie u mnie miesko sie rozmraza i bedzie rosolek a na drugie mam wczorajsza rybke....

veronika u nas ze spaniem to jest super bo olek co prawda wstaje codziennie okolo 6 a 7 a pozniej idzie na drzemke o 12 albo 13 i po 20 idzie juz spac, julka tez tak kapiemy bo sie budzi na karmienie przed 20 i trzeba go juz wtedy kapac....

andzia lo matko ale te twoje dziewczyny maja charakterki bo niezle, az tak zle wygladaja???

cafe moze u ciebie nie bedzie tak jak u andzi....zreszta zobaczymy jeszcze troszke i sie przekonamy

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...