Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

My po spacerku, słonecznie, ale wieje brzydki, zimny wiatr:Kiepsko:

Anielinka ja za to bardzo bym chciała spokoju i opanowania Amelki, szkoda, że nie da się tego jakoś zrównoważyć.
Laski w p-kolu czuja się jak ryby w wodzie, ale ponoć często takie dzieci mają później problem z aklimatyzacją. Zobaczymy:Spoko:

Justynka ja właśnie zabieram się za ostatnie juz okno, ja tak delikatnie, po jednym dziennie:Oczko: ALe rzeczywiście po zimie były tak zadygane, że od razu jaśniej w mieszkaniu:)

Odnośnik do komentarza

U nas niby +5 na dworze, ciekawa jestem czy naprawde.
Jutro ma byc +11, ale ma padac deszcz :(

A mi sie tak nie chce zabrac za okna. Poczekam az P. bedzie mial wene :)

Jestem beznadziejna, zezarlam dzisiaj juz tylr slodyczy co przez ostatni m-c nie zjadlam :lup:
Co chwila wpadaja chlopacy z kwaitkami, cukierkami, do tego ja kupilam pzed praca troche slodyczy. No i jemy!

anielinka a Michał zaczyna od czasu do czasu szalec. Ale nijak to sie ma do dziewczyn Andzi. I tez chcialabym, zeby troche wiecej poszalal :)

Odnośnik do komentarza

u nas ok, tzn.z dziecmi ok, Kacper od tygodnia jest u R.w piątek albo sob.wraca, Nela ma 2 ząbki:) ogolnie ok, tylko ze mna nie jest za dobrze wciaz mam stany zalamania, i jest mi meeega ciezko...
teraz spadam bo Pan Jerzy przyjedzie do mnie na kawe chce porozmawiac:) a mama idzie do fryzjera, wiec bede miala pogadanke z Jureczkiem
na razie sie zegnam, potem zajrze:) obiecuje

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq

na facebooku dostałam opiernicz od Andzi ze do was nie zagladam wiec przepraszam i obiecuje postaram sie czesciej zagladac

A tam opiernicz, po prostu delikatnie zwróciłam Ci uwagę:Oczko:

Mam nadzieję, że nie znikniesz już na tak długo.
Dobrze, że u Was ok, a Kacper u R? Szok. Napisz w wolnej chwili coś więcej

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie dotrzec. Juz dawno nie zagladaalm tu wieczorkiem :)
Mlody spi juz prawie godzine, bo w dzien odmowil spania, jaj uz wykapana, P. na treningu. Zabralam sie dzisiaj za krtony z ciuchami Michała. Posegregowalam wszystko do konca i P. musi niepotrzebne rzeczy powynosic do piwnicy. Caly przedpokoj mamy zastawiony :lup:

Cafe super, ze u lekarzy wszystko ok! Na pewno odetchnelas.
A chlopaki sa suuuuper! Cala trojca :) Olek ma taka dorosla buzke, niezly przystojniak :)
Julek z Czarkiem identyczni! I jacy duzi! Wygaldaja na wiecej niz 3 m-ce. Swietne male cudenka :)

Odnośnik do komentarza

Hej!

Kasioleq
super że zajrzałaś, mam nadzieje że nas nie opuścisz już na tak długo, co tam wogóle słychać? Kacper u R? zdziwiona jestem...
a Kornelcia jaka już duża, właśnie spojarzałam na suwaczek :Szok: gratki za ząbki!

Cafe ale masz trzech przystojniaków :Podziw: chłopcy (ci młodsi) wydorośleli i się zmienili...
na drugim zdjęciu ten po prawej wydaje mi się że to Julek:) zgadłam?
super że u lekarza wszystko ok!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

kasioleqq :Całus: bidulo ty...jeszcze musi troche czasu minac i bedzie dobrze,zobaczysz!!
badz dzielna jak dotad!:Całus:

magda i ja sie musze wziac za ciuchy dzieciakow,i za segregacje i za kupowanie :Histeria:
zapowiadaja,ze ma byc po 10 stopni lada dzien!

justynka zazdroszcze weny,serio!bo u mnie syf ze hej:Histeria:
wrzuc julka !

andzia cos czuje,ze we wrzesniu nie bedzie problemu z zolzinami,super

beata wszsytkiego naj naj,zdrowka

Odnośnik do komentarza

wiecie co,znow sie wszsytko zwalilo jednoczesnie
w lumpie kicha-nie wiemy co robic dalej,mamy problem z ta dziewczyna
szukamy tego domu-tez nie potrafimy podjac decyzji
K sprzedaje auto dzisiaj i tez nie wiemy jakie kupic itd

poza tym chlopaki za na maxa marudni-moze nie marudni ale juz potrzebuja duuuuzo uwagi,nocki wiadomo jakie.....wzdych

dobrze,ze K ma teraz klientow blizej domu

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!
Własnie sprawdzilam, ze u nas rekrutacja do przedszkoli rusza dopiero 14 marca. Naujpierw trzeba sie elektronicznie zarejestrowac, a potem jeszcze wniosek dpstarczyc do przedszkola.

Cafe macie troche teraz dylematow. ciezkie decyzje do podjecia. Ze sklepem taka kicha?
Moze kogos innego zatrudnicie?
z mieszkaniem to na spokojnie, moze cos fajnego sie trafi.

Andzia kurcze, dziwne, ze Ci waga nic nie spada. Powinna powoli, ale jednak cos sie ruszyc!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!

ja tylko na chwilke, zaraz jade z Nelka do R.siostry,(ostatnio mam z nia dobry kontakt i bardzo mnie wspiera) z ta sytuacja ze R.zabrał Kacperka to jest dluga i ciezka historia i opowiem wam o tym na boku, jak zbiore troche sil...

odezwe sie pozniej
milego dnia kochane

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski!

U nas już 11 st. na termometrze :yipi: ale wyszłam na chwile wystawić suszarke i niestety znowu zawiewa taki zimny wiatr :(

Cafe ale nazbierało sie Wam spraw :Szok: oby wszystko poszło po Waszej myśli
mam nadzieje że kogoś znajdziecie do sklepu...

Andzia jak napisałaś że masz humor do du... to już myślałam że cos się stało:Szok:
Ty chudzino nie przejmuj się tak tą wagą, bo i tak masz super figure :yes:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

U nas tez wiosna, musze się na szybko rozejrzeć za kurtkami i butami dla dzieciaków. NIestety po spacerze laski mi tak zepsuły humor, że az sie poryczałam. Jadły w kuchni serek i na stole stał jakiś Stasia motor z wyciągnięta nóżką. I ZOśka kilka razy tak przejechała mocno tą nóżką po stole, że jest mega dziura:Wściekły::Kiepsko::Płacz:***** stół jeszcze nie spłacony, a wygląda już jak złom. Tak się na nie darłam, że aż mi głupio. NIe wiem skąd w nich tyle złości::(:

Kasioleq czekam na relacje
Cafe oby wszystkie sprawy się poukładały:Całus:
Magda no nie spada i mam doła, od niedzieli bez zmian::(:
Anielinka kalosze kupuje się raczej większe, ja bym wpisała 4-5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...