Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda widze,ze zeby nie odpuszczaja :Całus:
jak P u lekarza??
a dla ciebie sil

kaisoleqq ale szalejesz!suuper

andzia szwy ma na czole,wysoko kolo wlosow
na szczescie mial czapke,gdyby nie ona to pewnie na dwoch by sie nie skonczylo:(

noooo wreszcie spokoj
tescie pojechali,moi rodzice tez

tesciowie zaskoczyli nas baaaardzo
dostalismy dwie wielkkie paki pampersow,czteropak chusteczek a od gwiazora dla chlopcow po 50 zl:whistle:
do tego karton ciastek wlasnej roboty
babke
fasolke po bretonsku
i olek dostal torbe slodyczy i bajke

szooooookkkk

i nie myslcie ze te prezenty jakos na mnie dzialaja
ale pierwszy raz jakos przemyslane i tak szczerze mam nadzieje dane

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny
ja tylko na chwilkę, melduje sie ze zyje i czuje sie dobrze, oleczek juz spi, a ja odpocczywam bo posprzatalam mieszkanie bo mieli jutro przyjechac znajomi ale zadzwonili ze sie pochorowali i nie przyjada.....na wtorek mam umowionych panow z ikea do wymiany blatów, wiec jutro jedziemy po szafke bo stwierdzilismy ze jedna sobie wymienimy przed ich przyjazdem. a wieczorek jedziemy do kina na bajke zaplatani.....

cafe ale ci wspolczuje przezyc....ale dobrze ze oleczkowi nic sie nie stalo powaznego i ze jednak nie stracilas calkowicie pokarmu....

anielinka to zakupy udane, a oko to ty masz ze jednak wypatrzylas ta bluzeczke, a amelka przynajniej bedzie miala na dluzej.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie!
My zaraz jedziemy na zakupy, a mój tata zabiera Amelke i jadą do mojej babci :yipi:
u nas od rana koszmar kupowy :Padnięty: Ł. siedzi z Amelką w łazience i "rodzą" w płaczu :Płacz: mam dosyć tych problemów z kupą :((

Cafe ale super teście zaskoczyli, przynajmniej dali to co sie przyda, a nie cos na odczepnego!
współczuje problemów z kręgosłupem ::(: jak dziś się czujesz???

Andzia i jak choinka ubrana? rozumiem że macie prawdziwą , tak???
jak to uczulenie u dziewczyn???

Magda
i jak wczorajsze zakupki, udane???
jak imprezka? jak P. i jego noga? co powiedział lekarz??
szkoda tylko że musisz tak się nacierpieć :(( życzę z całego serca żeby te wrzodziska wkońcu odpuściły!!!:Całus:

Justynka fajny dzień się Wam zapowiada :yes:

Kasioleq ale poszalałaś na zakupach, wow! A jak włosy, byłaś u fryzjera?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,
właśnie połozyłam laski, Zośka ma też zap. spojówek, chłopaki poszli do kościoła, a ja musze sie zabrac za obiad, bo popołudniu jedziemy do babci na imieniny.
Ogólnie czuje się jak kupa i wybaczcie, ale nic nie poodpisuje...wczoraj byłam w kinie, później poszłyśmy jeszcze do knajpy, miałyśmy wczoraj wyjąkowo szampańskie i imprezowe humory, więc do chaty zlądowałam o 5-tej:lup: i spałam 2 godzinki...stara a głupia, ale cóż raz się żyję::):

Miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza

My po zakupach :Padnięty: matko co się dzieje dziś w sklepach:Histeria:
ale całe szczęście mamy już kupione prezenty dla dziewczyn, troche zakupów spożywczych i zleciały 3 godz. niewiadomo kiedy...Amelka z dziadkiem była bardzo grzeczna, nawet zjadła u babci obiad:)
Dałam jej dziś wkońcu czopka, bo by się męczyła tak do wieczora :Histeria: a jak zrobiła kupe to odrazu humor wrócił, bo juz myśleliśmy że będzie musiała jechac z nami, ale jednak z chęcią pojechała z tatą:)

Andzia a ja całkiem zapomniałam że miałas iśc do tego kina, super że się odstresowałaś, jak Ty funkcjonuszesz dziś po 2 godz snu???:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej.
Wczoraj szybko przeczytalam, ale nie mialam weny zeby poodpisywac. Wczoraj wieczorem zmarl dziadek P. :((( P. tam pojechal, wrocil w nocy. Ehh, zycie!

A poza tym to weekend sympatyczny. W sobote bylismy na urodzinach, Michał sie wybawil. A wczoraj bylismy u moich rodzicow. Misiek steskniony za moim tata, przeszczesliwy. Posiedzielismy, wracac sie nie chcialo.

Odnośnik do komentarza

P. byl u lekarza z noga i okazalo sie, ze to pekniecie łąkotki to nie jest jakos bardzo grozne, samo sie zrosnie, ale ciagle ma problem z wiazadlem przysrodkowym. Bedzie chodzil na rehabilitacje, ma zalecone cwiczenia do domu. Powiedzial mu, ze do rundy wiosennej powinno byc zupelnie ok. Ufff, ulga, ze zadan operacja nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Hej!

Magda strasznie mi przykro z powodu dziadka ::(:

całe szczęście że u P.obejdzie się bez operacji! uff, rejstrował się już na rehabilitacje? pewnie terminy z kosmosu, coo?
fajnie że udało się miło spedzić weekend, a jak Ty się czujesz?

Cafe
dasz sobie rade sama z trójką:Oczko: jak widać jesteś super zorganizowana i napewno b edzie dobrze!

Andzia
odespałaś dziś troche?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,
znowu nie pospałam:Histeria: Wczoraj byliśmy u babci n imieninach, zasypiałam tam prawie przy stole, wiec położyłam się już po 21-wszej i ledwo oczy zmrużyłam Maryśka wstała z płaczem przeogromnym, nie mogłam jej uspokoić, pokazywała, że coś ją boli w buzi, ale ani gardło, ani żadne chrostki, więc pewnie zęby:Histeria:Później wstałą Zoska i jak zobaczyła, że Maryśkę coś boli, to też zrobiła teatrzyk i tym sposobem znowu poszłam spać po 1-wszej:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Anielinka super, że zakupki udane, co kupiliśice?
Mam nadzieje, ze Amelka w końcu się przełamie z tą kupą, u moej Zośki takie akcje trwały ponad miesiąc i od piątku robi na nocnik, sama jakoś się przełamala:)

Magda strasznie mi przykro:Całus:
Fajnie, że weekend się udał, a u P. nie jest potrzebna operacja:Całus:

Cafe
Oluś malutki, rana się szybko zagoi i śladu nie będzie:yes:
Szkoda, że K. juz musiał do pracy wyjechać. Dużo sił na samotny dzień z trójeczką:)

Odnośnik do komentarza

Andzia z tymi prezentami dla dziewczyn to miałam problem, zabawek full, ale jak chce sie coś wybrać to niema :Szok: tak więc dla Julki wzieliśmy to CIASTOLINA ŚNIADANIE PlayDoh OGROMNY ZESTAW 22784 (1369600641) - Aukcje internetowe Allegro bo nie było tej z ciasteczkami, ale myśle że też będzie fajna...
A dla Amelki wzieliśmy klocki, no bo ile tych lalek mozna kupować, tym bardziej że w sobote byliśmy u jej chrzestnej i tez dostała lale, ale inną niż wszystkie bo taka dużą szmacianą i jest z niej zadowolona, nawet z nia spi:) a klocki takie BIG Play Bloxx klocki HELLO KITTY KOLOROWE SAFARI (1359814976) - Aukcje internetowe Allegro i do tego wziełam jej jeszcze ksiązeczke...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia wspolczuje nocki. Moze dzisiaj uda Ci sie polozyc w miare wczesnie. ale najwazniejsze, ze sie w sobote wybawilas. Jak Ty dalas rade do 5 rano balowac? :hahaha:

Cafe spokojnego dnia z trojca :)

Anielinka P. nawet nie probuje panstwowo na rehabilitcaje. Ma zanjomego bardzo dobrego fizykoterapeute. Do niego glownie chodza sportowcy. Pojdzie do niego jeszcze ze 3 razy, a reszta zalezy juz od niego samego, bo ma zalecone cwiczenia w domu.
Fajnie, ze juz prezenty pokupowane. My dalej w proszku :(

Odnośnik do komentarza

andzia
ANielinka imieniny ok, byliśmy u babci od trony mojego taty.
A choinka ubrana w sobote, dzieci same ubierały, na szczęście bombki mamy plastikowa:Oczko:
Dziewczyny zachwycone choinką, jak ida spać to się nawet z nią żegnają, mówią: dobranoc choinka, nara. Jak wstają to od razu ida do niej i siema choinka:)

Michał tez ubieral choinke, bombki szklane, ale on delikatny. Po kilku mu sie znudzilo, bo sie poklul :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...