Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Anielinka śliczna!!!
Moje laski nie wiedza co to Minnie i coś czuje, że będzie wojna i obie będa chciały tą z kotkiem:Oczko:
Ja już kilka razy kupowałam u tego sprzedawcy, ma naprawdę fajne ciuszki:yes:

No ja własnie tak sie zastanawiałam czy nie będzie u Ciebie wojny, która chce którą::):
a u tego sprzedawcy też już kilka razy kupywałam (nawet ostatnio wziełam jej tą STAR - MOTYLKI - RĘKAW W PASKI -TURKUS 1,5-2 D699 (1313745747) - Aukcje internetowe Allegro) i jestem bardzo zadowolona z jakości tych ubrań.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej. melduje sie. Tylko po prostu nie wyrobilam sie wczesniej, rano odwiozlam Miska do P. do pracy, biegiem do lekarza. Mlodziutka babka (jakas na zastepstwie), pousmiechala sie, powiedziala, ze nic nie moge (co wiedzialam) i dala mi zwolnienie na dzisiaj. I tyle :(
Przyjechalismy do domu i musialam isc do sklepu, dla Miska wzielam sanki. Ale okazalo sie, ze chodniki poodsniezane, a po bokach zaspy. Masakra. Mlody po pachy w sniegu, ja sanki i zakupy. Myslalam, ze nigdy nie wrocimy. Potem polozylam sie z mlodym i tyle. W domu czuje sie o wiele lepiej.

Cafe ale cudenka z tych Twoich chlopakow!
Kolejny raz :o_master: dla Ciebie! Jak Ty to wszystko ogarniasz? I jeszcze Rafaello :)

Andzia dobrze, ze to jednak nie rozyczka. Moze to faktycznie jakies alergiczne. Najwazniejsze, ze juz jest lepiej.
My tez jednak kupimy Michałowi puzzle. Te co ma (ok. 10 obrazkow) juz mu sie znudzily. Teraz czas na 30 elem :)

Sukienki sliczne, az mi sie zamarzyla dziewusia :) My jutro lecimy na zakupy i koniecznie musimy cos kupic mlodemu.

Anielinka mam nadzieje, ze poszalejesz na zakupach :)

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki!

Cafe Twoi chłopcy są CUDNI!!! Według mnie są do siebie bardzo podobni:) Ale ja mam problem z rozpoznawaniem twarzy więc może się mylę:P Zazdroszczę Ci tej energii... Naprawdę::):

Andzia dobrze, że to fałszywy alarm z tą różyczką:Szok: Oby im szybko zeszło całkiem!
A dziewczyny były maleńkie:11_9_16:
Justynka nie bądź taką pesymistką:Oczko: Może nie będzie tak źle i będziesz miała niejedną okazję do odskoczni?

Przepraszam dziewczyny ale nic więcej nie pamiętam:Histeria: Dogorywam, antybiotyk na bank był źle dobrany...
Młody dzisiaj dzikuje okropnie... Nawet odpisać na spokojnie nie mogę::(: Jak wieczorkiem nie umrę to się odezwę:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
idę do dechy:)

Popołudnie całkiem sympatyczne, lukrowalismy pierniki, było lepiej niż przy pieczeniu, Stasiu malował pisakami te, które mają być na choinkę, ja lukrowałam, a dziewczyny posypywały posypką. Posypka była wszędzie a pierniki mamy aż nazbyt posypane::):
Później przyniosłam ozdoby, rozstawiliśmy stajenkę, Józef stracił głowę, ale już jest sklejona:Padnięty:
Aha, Maryśka ma to samo z oczami co ja, całe czerwone, zapuchnięte i ropieją. Na szczęście ją nie bolą i bez problemu pozwala sobie zakrapiać(dzwoniłam do lekarza mam jej dawać te same krople co sobie)

Odnośnik do komentarza

No za dużo nie miałam do nadrabiania:)
A ja wróciłam o 19 z miasta, połaziłam za wszystkie czasy, ale i tak połowy rzeczy nie kupiłam :Szok:
Dla Amelki kupiłam zamiast sukienki na święta to komplet sztruksowy spódniczka i kamizelka w fioletowym kolorze i do tego białą bluzeczke, jeszcze tylko białe rajstopki musze kupić i będzie już odświętnie ubrana :Oczko:
Dla siebie kupiłam bluzke i czapke, bo myślałam że dziś głowe odmroże z zimna, więc pomimo że nie lubie nosić czapek, to byłam zmuszona ją kupić, ale nawet fajna :Oczko:
do tego troche kosmetyków i tyle dla siebie...
a dla Ł. tak zaczełam szukać, kombinowac az wkońcu nic mu nie kupiłam :Szok: no ale jeszcze mam troszke czasu...ehh fajne takie wypady, mogły by się zdarzać cześciej :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda ale Ci ta lekarz "pomogła" :Szok: a nie mówiłas jej że chcesz kilka dni zwolnienia? bo może jak ona taka młoda to nie domyślna :Padnięty:

Andzia super że dziś dekorowanie pierników poszło lepiej niz wczoraj :yipi: a ja ide zaraz zagnieść ciasto:) kurcze co Wy z tymi oczami macie??? od czego to?

Mei bidulko idz do lekarz czym prędzej niech zmieni ten antybiotyk, bo ileż to można się męczyć :Histeria:...jak dobrze dobierze to chwila moment cię postawi na nogi...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej!

Jeszcze żyję:Oczko: Muszę się wybrać do lekarza raz jeszcze;( Mimo,że nie gorączkuję to ledwo się na nogach trzymam...

Anielinka pewnie że takie wypady mogłyby się zdarzać częściej:yes: Zawsze to jakaś odskocznia od codzienności... Pochwal się czapą::): Ja też z tych nieprzepadających za czapkami ale jak w zeszłym roku kupiłam to w tymjuż sobie nie wyobrażam bez! A dla Ł. na pewnocoś jeszcze wymyślisz... Nawet jak nie udało Ci się wszystkiego kupić to najważniejsze że fajnie spędziłaś czas.

Magda trochę dziwna ta lekarka::(: Będziesz przedłużała to zwolnienie? Wyprawy do sklepu nie zazdroszczę:Histeria: Dobrze, że szczęśliwie dotarliście...

Andzia co to u was lata, że tak się załatwiłyście? Dobrze, że chociaż Marysia pozwala kropić oczy i że jej nie bolą... Biedulka:Całus: Żeby tylko Zośka nie załapała...
Fajnie że udało się Wam polukrować pierniki i obyło się bez słynnego darcia papy:D Podziwiam Cię że zabierasz trójkę do kuchni i próbujecie razem coś robić::): Ja z jednym Filipem przy zebrze miałam dosyć:Histeria:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajny taki samotny wypad na zakupy, dla ł. na pewno coś wymyślisz, a Amelcia znowu będzie jak księżniczka wyglądać:) Kupiłaś jej tą bluzeczkę w Reserved?
Ja podobnie jak Mei kiedyś nie znosiłam czapek, a teraz nie wyobrażam sobie wyjść z gołą głową na mróz

Mei
idź koniecznie bidulko do lekarza:Całus:
CO do pierników to oczywiscie wolałabym je sobie sama wieczorem polukrować, zrobiłabym to dwa razy szybciej i bez zbędnego jublu:Oczko:, ale chcę żeby dzieciaki aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu do świąt i żeby ten czas nie kojarzył im się tylko ze sprzątaniem jak niestety mnie...

Odnośnik do komentarza

My w końcu jesteśmy po bilansie:yupi: Filipo waży 11.8kg:Szok: a mierzy 91cm:) Młody dał popis dobrych manier aż mi oczy wychodziły:D Zawsze był foch i olewka a tu dzień dobry, do widzenia, wszystko robił, słuchał i czekał... szok! Po południu sobie za to odbił... Dostaliśmy ćwiczenia na nogi bo krzywo stawia, popytałam trochę i babka trochę mnie uspokoiła ale chyba muszę go jeszcze zarejestrować do ortodonty bo martwi mnie jego zgryz... Dolną szczękę ma dosyć wysuniętą i sepleni. Doktorka mówiła, że on ma jeszcze do tego prawo bo dopiero ćwiczy i ona nie widzi nieprawidłowości, ale chyba wolę to skontrolować.

Ech... Zmykam spać... Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei

Andzia
Fajnie że udało się Wam polukrować pierniki i obyło się bez słynnego darcia papy:D Podziwiam Cię że zabierasz trójkę do kuchni i próbujecie razem coś robić::): Ja z jednym Filipem przy zebrze miałam dosyć:Histeria:

Z samych inteligentnych tekstów tu słynę, darcie papy, jubel itp:Histeria::Oczko:

Andzia dzięki tym słowom jesteś oryginalna, mi tam się podobają te Twoje powiedzonka :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mei ale Fifi dał popis u lekarza::): no bo przeciez w domu to nie trzeba byc grzecznym przy mamie, nie? :Szok:
co do zgryzu to jeżeli Cie to niepokoi to faktycznie skontroluj, ale nie wiem czy cos pomoże, bo to mleczaki, które i tak niedługo wylecą :Oczko: Amelka ma dwie górne jedynki wysunięte do przodu :Histeria: nie wiem dlaczego tak wyrosły, mam nadzieje że jak jej wyjdą stałe to nie będzie miała krzywych po mamie :Histeria:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia tak, bluzke kupiłam w Reserved, ale byłam już wkurzona na maxa bo nie było tych które chciałam wziąść (te na stójce z trzema kokardkami pod szyjką) chodziłam szukałam, szukałam i nigdzie nie było :Histeria: były tylko te, które ty widziałas ze srebrną nitką, ale wkońcu moje sokole oko wypatrzyło tą bluzeczke jak wisiała pod sukieneczką ( tak na pokaz) więc zgarnełam tą ostatnią:yipi: ale była w rozmiarze 98 i wydawała się troche duża, no ale przymierzyłam w domu i jest troszke faktycznie przydużawa, głównie z długości i bede musiała ją wsadzić w spódniczke rękawek podwine i będzie git :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka fajny taki samotny wypad na zakupy, dla ł. na pewno coś wymyślisz, a Amelcia znowu będzie jak księżniczka wyglądać:) Kupiłaś jej tą bluzeczkę w Reserved?
Ja podobnie jak Mei kiedyś nie znosiłam czapek, a teraz nie wyobrażam sobie wyjść z gołą głową na mróz

Mei
idź koniecznie bidulko do lekarza:Całus:
CO do pierników to oczywiscie wolałabym je sobie sama wieczorem polukrować, zrobiłabym to dwa razy szybciej i bez zbędnego jublu:Oczko:, ale chcę żeby dzieciaki aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu do świąt i żeby ten czas nie kojarzył im się tylko ze sprzątaniem jak niestety mnie...

Dla nich to na pewno wielka radocha,że same coś tam stworzą, i fajnie że mogą w tym uczestniczyć. Nic tak nie rozwija jak właśnie taka nauka w zabawie i to jeszcze w gronie rodzinnym:yes: Za rok pieczenie na pewno pójdzie Wam duuużo lepiej::): I za to jest właśnie ukłon w Twoją stronę, że się na to decydujesz:o_master: A teraz wystawiaj swoje dupsko (też już słynne:lol:) i szykuj się na łomot za pierdzielenie że z Ciebie zła matka:15_9_26:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
Mei ale Fifi dał popis u lekarza::): no bo przeciez w domu to nie trzeba byc grzecznym przy mamie, nie? :Szok:
co do zgryzu to jeżeli Cie to niepokoi to faktycznie skontroluj, ale nie wiem czy cos pomoże, bo to mleczaki, które i tak niedługo wylecą :Oczko: Amelka ma dwie górne jedynki wysunięte do przodu :Histeria: nie wiem dlaczego tak wyrosły, mam nadzieje że jak jej wyjdą stałe to nie będzie miała krzywych po mamie :Histeria:

Może Amelka ma te jedynki wysunięte od smoczka? Albo taka jej uroda... Pewnie tak jak piszesz, jak wyjdą stałe to będzie git!
A z zębami Filipa jest taki problem, że są proste, tylko górna szczęka nie zachodzi do końca na dolną i ciekawa jestem właśnie czy będzie tak jak napisałaś, że przy stałych będzie już dobrze czy trzeba to korygować jakoś..
Czapka bardzo mi się podoba, ciekawejakja bym w takiej wyglądała... Muszę kiedyś przymierzyć podobną...

Dobra, kurde spadam w końcu bo się znowu zasiedziałam:Szok:

:out:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

witam sobotnio

wczoraj juz nie zagladalam,bo mielismy maly wypadek
olek sie przewrocil na schodachi rozwalil sobie glowe...
jak weszli z K do domu mial cala zakrwawiona twarz-mowie wam co przezylam,szooook

na szczescie wszsytko dobrze
ale 2 szwy pani doktor mu zalozyla

od tego wszsytkiego przeryczalam z nerwow caly wieczor a pewnie przez to cycki puste:(

za chwile mamy juz tesciow
wiec zajrze wieczorkiem

udanej soboty

Odnośnik do komentarza

Mei
andzia
Anielinka fajny taki samotny wypad na zakupy, dla ł. na pewno coś wymyślisz, a Amelcia znowu będzie jak księżniczka wyglądać:) Kupiłaś jej tą bluzeczkę w Reserved?
Ja podobnie jak Mei kiedyś nie znosiłam czapek, a teraz nie wyobrażam sobie wyjść z gołą głową na mróz

Mei
idź koniecznie bidulko do lekarza:Całus:
CO do pierników to oczywiscie wolałabym je sobie sama wieczorem polukrować, zrobiłabym to dwa razy szybciej i bez zbędnego jublu:Oczko:, ale chcę żeby dzieciaki aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu do świąt i żeby ten czas nie kojarzył im się tylko ze sprzątaniem jak niestety mnie...

Dla nich to na pewno wielka radocha,że same coś tam stworzą, i fajnie że mogą w tym uczestniczyć. Nic tak nie rozwija jak właśnie taka nauka w zabawie i to jeszcze w gronie rodzinnym:yes: Za rok pieczenie na pewno pójdzie Wam duuużo lepiej::): I za to jest właśnie ukłon w Twoją stronę, że się na to decydujesz:o_master: A teraz wystawiaj swoje dupsko (też już słynne:lol:) i szykuj się na łomot za pierdzielenie że z Ciebie zła matka:15_9_26:

Mei wystawiam:ass: :Oczko:
A tak na serio to :Całus: za miłe słowa.

Co do zgryzu to moja Zośka ma też strasznie krzywy, ale pediatra mówiła nam, ze na razie nic się z tym nie zrobi...sama nie wiem

Odnośnik do komentarza

No zwariuje, takiego dlugiego posta machnelam i go wcielo. wrrrrr!
To w takim razie teraz juz w skrocie. P. u lekarza, jak wroci to jade sama na zakupy, na spokojnie kupie to co potrzeba. Potem jedziemy na urodziny, Michał juz od rana tylko o tym mowi.
Ja sie czuje fatalnie, chyba musze sie przyzwyczaic.

Cafe nawet nie potrafie sobie wyobrazic co wczoraj przeszliscie. Jak Olek zniosl szycie? Jak sie dzisiaj czuje?
Mam nadzieje, ze pokarm wroci i bedziesz mogla karmic glodomorki. JAk chlopaki? Ciekawa jestem jak wizyta tesciow.

Andzia :o_master: dla Ciebie za te pierniki z dziecmi! Ja nie pieke, przez to Michał nie moze "popracowac" ze mna w kuchni.

Mei zdrowka! Koniecznie idz jeszcze do lekarza, bez sensu zebys sie tak meczyla. Ze zgryzem nie pomoge, Michał ma chyba ok.

Anielinka bardzo fajna czapa. Ja tez z tych anty, ale w tym roku juz 2 razy zakladalam. Musze kupic nowa to moze troche ponosze.

U nez baaardzo zebowo, Misiek pol nocy jeczal :( Piatki opuchniete, a najgorsze, bo jedna czworka mu sie w 2 miejscach nie przebila i dziaslo mega czerwone :(

Odnośnik do komentarza

hej mamuski:)

ja tylko na chwile pisze co u nas i spaduje:Oczko:
wczoraj bylam na zakupach, kupilam sobie komplet bielizny w pantere:) 3bluzki i reklamowe kosmetyków, bo wszystko mi sie pokonczylo, a to szampon a to odzywka itd.no i bylam na solarium:) na paznokciach nie bylam bo ta dziewczyna nagle odwolala, ale to nic kupilam sobie lakier krwisto czerwony i sama sobie pieknie pomalowalam pazurki:) za 5,50 a nie za 80zl:) dzieciakom niestety nie udalo mi sie nic kupic, dla malej tyko kupilam nowe buteleczki...
i na tym koniec dzis musze kupic mlodemu jakis prezent pod choinke:) a dla niuni tez kupie jakies drobiazdzek zeby Kacper widzial ze i jej Mikołaj przyniosl prezent:)
dzis jedziemy do mojegoo brata;] wrocimy pewnie dopiero jutro wieczorkiem...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ja pierdziele wyobrazam sobie co musialas czuc jak zobaczylas Oleczka zakrwawionego masakra jakas...
jak on sie dzis czuje???
chłopcy sa przesłodcy, ale jak dla mnie niczym sie nie roznia...ja bym ich nie rozpoznala...ale sa cudni:) no i fajnie ze tak z karmieniem dajecie rade, na prawde jestes niesamowita babka:)

Andzia dobrze ze to nie rozyczka;) moze rzeczywiscie czekolada albo czosnek:/
ale co wam z tymi oczami???hmmm...
ja tez ciebie podziwiam chcialabym miec tyle energii, cierpliwosci i pomyslow na zajecie dzieci... chyba musze zaczac brac z ciebie przyklad...
ostatnio nie poswiecam Kacprowi prawie wcale casu;( i strasznie mi z tym zle...

Magda oby zeby daly spokoj...
wyprawy na sanki i do sklepu strasznie wspolczuje...
no i oby P.noga wyzdrowiala bez zabiegu:)
a ta lekarka jakas pizdneta chyba co???:Zły:

Anielinka fajnie ze zakupy udane:) a ł jeszcze na pewno zdazysz kupic cos fajnego:))
Amelka znow bedzie jak mala dama...:) super:)
ja tez czapek w ogole nigdy nie nosilam ale w tym roku bardzo sie przekonalam do czapki i nie wyobrazam sobie wyjsc na dwor z gola glowa..:)
mam podobna do twojej tylko troche dluzsza i z pomponikiem:)))

Anouk fajnie ze remont zakonczony:) jak Ci Julka tak wczesnie zasnela to spala juz do rana????

Mei kochana ja ze zgryzem tez nie pomoge ale moze faktycznie stale zabki beda juz w porzadku:)
no i idz kochana koniecznie do lekarza niech Ci dobierze inny antybiotyk bo ile bedziesz sie meczyc?? zdrowka dla was:***

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...