Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

U nas fajny dzień, po obiedzie mój brat zabrał Stacha, a my pojechaliśmy na grzyby. Grzybów za dużo nie było, bo sucho, ale pobiegaliśmy z zołzami dwie godziny po lesie, później poszliśmy na działke, obżarliśmy się brzoskwiniami od sąsiada, laski pobawiły się w piachu, to pewnie ostatnie takie dni, bo od jutra ma padać. zresztą już kropi

Odnośnik do komentarza

Anielinka super, że imprezka się udała. Mam nadzieje, ze juz sie dzisiaj lepiej czujesz.
Cafe no tak to jest z tą pracą. Na jaki wózek się w końcu zdecydowaliście? I na jakie imiona?
brawo dla Olasa, teraz się szybko rozkręci, zobaczysz:yes: U nas tez tak było, czasem mam ochote wykrzyknąć:MILCZEĆ!!!:Oczko:
Magda no musze spróbować je nagrac, powtarzają już praktycznie wszystko, wiadomo, ze czesc jeszcze malo wyraźnie, a z ich dialogów to czasem sikamy!!! Dzisiaj jedziemy samochodem i M. pyta: brum brum cioci Zuzi? Z. nie, na grzyby. M. Brumu brum cioci Ani? Z. nie, brum brum na grzyby. I tak przez całą drogę:) A jak w lesie znaleźliśmy pierwszego grzyba to OZśka mói: Grzyb, ale jaja!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka super, że imprezka się udała. Mam nadzieje, ze juz sie dzisiaj lepiej czujesz.
Cafe no tak to jest z tą pracą. Na jaki wózek się w końcu zdecydowaliście? I na jakie imiona?
brawo dla Olasa, teraz się szybko rozkręci, zobaczysz:yes: U nas tez tak było, czasem mam ochote wykrzyknąć:MILCZEĆ!!!:Oczko:
Magda no musze spróbować je nagrac, powtarzają już praktycznie wszystko, wiadomo, ze czesc jeszcze malo wyraźnie, a z ich dialogów to czasem sikamy!!! Dzisiaj jedziemy samochodem i M. pyta: brum brum cioci Zuzi? Z. nie, na grzyby. M. Brumu brum cioci Ani? Z. nie, brum brum na grzyby. I tak przez całą drogę:) A jak w lesie znaleźliśmy pierwszego grzyba to OZśka mói: Grzyb, ale jaja!!!

:sofunny:

Coraz weselej u Was!

Misiek niestety musi zadowolic sie naszym towarzystwem. Przed chwila wolal do P: co Ty tam robisz w tej kuchni, Przemek??!! :hahaha:

A do mnie: mamusiu, juz jest ciemno, ksiezyc swieci na niebie!
Normalnie romantyk :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki:)
Muszę coś wam dzisiaj tutaj nabazgrać, bo przyszły tydzień zapowiada się intensywnie i znów Andzia będzie chciała mi lańsko sprawić:Oczko:
Cafe gratki dla Olka za powtarzanie:)
Andzia ja też chcę posłuchaćć dialogów dziewczynek! Czekam na nagranie:)
Magda hehhe Michałek ciągle mnie rozwala tym gadaniem:) To kiedy wybieracie się do Poznania??? Hmmm??

Odnośnik do komentarza

Gośka pisz pisz jak najwięcej, bo jak nie to trzeba będzie dupsko nadstawiać, a wiesz, ze to moja brocha:Oczko:

Magda ano romantyk, Michał to już jak stary gada, u nas na razie zdania proste:)

Cafe a przesadzasz może storczyki? Laski mi ostatnio jednego przewróciły i muszę mu chyba ziemi dokupic, ale nie wiem jakiej i w ogóle nie wiem nic:)
A imiona piękne!!!

Odnośnik do komentarza

Gośka super!!! Jakie studia?
Czyli tesciowa nie musi dojeżdżac?

A mi mój mężulek kochany w końcu naprawił lapka, trzeba było wgrać min nowego windowsa, skopiował wszystkie zdjęcia i inne ważne dokumenty, ale zakładek nie::(( a tam było tyle ważnych rzeczy...no cóż nie można mieć wszystkiego:)
Właśnie zgrywam foty i zaraz bede działać na allegro

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Na studia idę do Leszna na edukację wczesnoszkolną i przedszkolną:)
Andzia do storczyków nie daje się ziemi, a korę:) le ja też nigdy nie przesadzałam... Wiem tylko, że storczyk lubi mieć ciasno w doniczce, a więc przesadza się go w ostateczności... ja na Twoim miejscu bym poprostu kory dosypała...

A to jakas specjalna kora musi byc?
A ze studiami suuuuperrrr!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...