Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesć,
wczorak chwaliłam, że dzieci zdrowe, a dzisiaj w nocy Stasiu i Zośka zaczeli kaszleć, Zośka jakaś taka zachrypnięta jest. Mam nadzieje, ze nic większego się z tego nie rozwinie.

Gosia powodzenia u lekarza. I zaglądaj kobieto częściej. W świetlicy zaczynasz w poniedziałek?

Magda współczuje wydatków z autem. Żłobek to super pomysł, mam nadzieje, ze uda Wam się coś znaleźć.

Cafe super, że Oluś grzeczniejszy, zołzy codziennie rano wołają bajkę, mama bajkę, bajkę, a pózniej i tak minuty nie usiedzą

Odnośnik do komentarza

Cafe nie wiem cy można ssać tantum, można psikać, wiec ssac chyba tez? Najlepiej zrób sobie płukankę z soli.
DO taty wczoraj nie pojechałam, bo jechały ciotki. Pojade w sobote. DO tego szpitala, w którym teraz leży mamy 40 km, wiec kurde daleko::(: Jedziemy z k., w sobote.No biedny jest, boli go wszystko, dopiero teraz wychodza różne klocki. Kręgosłup zbity, a on nawet się ruszyc nie moze.

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia jak tata?

w nocy budzilam sie ze 30 razy...nie moge wygodnie sie ulozyc,masakra...jak chodze to jest ok,najgorzej usiasc albo sie polozyc

Cafe wyślij mi Twój adres na pw, zapomniałam całkiem o tej poduszce:lup:

nie no spokojnie
jak juz sie ogarniesz ze stachem to cie poprosze

a tata bidny no....i pewnie jeszcze dodatkowo mu ciezko,bo dotychczas byl taaaaaki aktywny,niee?

Odnośnik do komentarza

Cafe na pewno mozesz ssac Tantuum Verde. Tyle, ze chyba nie jest zbyt skuteczne :(
Wspolczuje z problemami ze spaniem. Takie uroki.

Andzia jak zwykle zdrowia dla Taty! Alez on sie musi nacierpiec. W ogole go nie przekladaja? Przeciez to juz od lezenia w tej samej pozycji wszystko boli :(((
No i oby u maluchow nic sie nie rozwinelo!!! Tak durna pogoda, ze wszyscy podziebieni chodza :(

Michał tez rano woła, zeby wlaczyc mu bajke. Niestety on siedzi i oglada. I moglby tak godzinami. Wczoraj P. przyszedl niespodziewanie do tesciow, bo mial okienko w pracy i oczywiscie Misiek przed tv.
Przerazajace, ze jego tylko to tak bardzo interesuje.

Dobrze, ze napisalas o poduszcze dla Cafe, bo ja w koncu musze znalezc nosidelko.
Cafe i ja poprosye adres na priv :) Mam tylko nadzieje, ze nosidlo jeszcze jest i P. nikomu nie wyniosl :lup:

Odnośnik do komentarza

witam:)

ale naskrobalyscie;)
u nas ok, urodzinki spokojnie bez wiekszych atrakcji obiadek, torcik ciacha i wisnioweczka mojej mamy, ehhh zal mi serce sciskal ze nie moge sie napic :Oczko:
Kacperek od mojej mamy dostal pieniazki, od mojego taty i brata tez, bratowa w ramach prezentu zrobila nam wielkiego pieknego torta:) od tesciow dostal kierownice grajaca, z wibrcjami:) no i byla coreczka chrzestnej i dostal od niej taka gitarke grajaca...
w przyszlym tyg.chrzestny chce nas zabrac na zakupy tzn.po jakis prezent dla Kacpra, bo on nie wie co..;/
ogolnie bylo milo tyle ze mlody nie zmruzyl oka w dzien, i pod koniec zrobil sie strasznie nie grzeczny...tak wydziwial ze wkoncu padl, no i od kilku dni jest tylko mama i mama slysze to 5000000razy dziennie i mama??? pytam co??? a on kofam:) super slodkie ale wiecie co 3minuty to samo :Padnięty:
no jak wreszcie zasnal goscie juz poszli, chcialam troszke posprzatac, ale mam nie pozwolila bo nogi obrzydliwie mi spuchly no i ogolnie strasznie mnie bolaly...
zdazylam sie polozyc a Kacper obudzil sie z takim krzyiem, ze nie moglismy go uspokoic, zachowywal sie jakby mial kolke, wiec moja mama i R.brali go na rece i nosili zeby sie uspokoil ale on mama i mama!!! wiec pochodzilam troszke z dziadem, zaparzylismy mu miete ale nie chcial, juz sie zle poczulam bo dzwigac takiego kloca to troche przegiecie...
usiadlam z nim a ten coraz bardziej sie darl, wkoncu R.wlaczyl mu w telefonie teletubisie na youtubie i sie uspokoil i zasnal...
strasznie sie przestraszylam, bo nie wiedzialam czy cos mu zaszkodzilo czy co ale jak pytalismy to mowil ze nic go nie boli, pewnie snilo mu sie cos zlego, albo ze zmeczenia cos mu nie dawalo spokoju...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

ale sie rozpisalam;)

Andzia zdrowka dla taty i dla dzieciczkow:) oby Was to wirusisko ominelo szerokim lukiem;)

cafe my z Kacprem wylacznie bez wozka chodzimy i on wie ze na ulice nie moze do schodow tez nie bo pamieta jak bylismy z kolezanka i jej synek spadl ze schodow...takze mam z nim jako tako spokoj ale faktycznie w parku czy gdzies w takim bezpieczniejszym miejscu jest szatan, a ja musze za nim biegac z tym moim brzuszyskiem..;)ale juz nie dlugo:oczko:

Magda moje dziecko tez mogloby ogladac 24h bajki, fakt ze wlaczam mu codziennie, ale musze go odrywac od nich, bo inaczej jest histeria...

gosia trzymam kciuki oby zaden konowal nie mial dzis dyzuru:)

Anielinka super fotki:) Amelka jak taki cukiereczek:)

dziewczyny co z Vercia??? jakos sie nie odzywa...cos mi umknelo czy co???

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda ale teście przeginają z tymi bajkami. Żlobek to na pewno będzie dobre wyjście!!!
Kasioleqq fajnie, że imprezka udana, a Kacper pewnie miał za dużo emocji i przez to nie mógł spać.

Przed chwilą Maryśka pociągnęła Zośke za włosy, wyrywając jej cały pukiel. Jak już ja uspokoiłam mówię do M. dlaczego tak brzydko zrobiłaś? Przecież nie wolno ciągnąć za włosy. Patrzy na mnie swoim niewinnym wzrokiem i słodziutkim głosikiem mówi? nie lolno? nie? JA mówie no nie wolno, odkrycie Ameryki normalnie, a ona: ameliki mama, tak? ameliki?

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq super, ze urodziny udane! Zaraz fotki obejrze :)

Wspolczuje przezyc wieczornych, ale podejrzewam, ze nadmiar wrazen + brak drzemki w dzien zrobily swoje.
U nas tez tylko mama i mama. A raczej mamusia! I ja tez sie pytam: co kochanie? A Michał: kocham Cie mamusiu! Slodkie, ale i dla mnie na dluzsza mete meczace.

Andzia hahaha! Ale masz wesolo! Jak teraz cala trojca zacznie walic takie teksty to bedzie zabawnie :))
Musisz koniecznie nagrac gadajace zołzy, to sa takie slodziary!

U nas tez tekstow bez liku. Juz nawet nie pamietam, obiecuje sobie, ze bede zapisywac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...