Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

justynka1984
wogole moje dziecko bardzo malo mowi tylko mama tato baba ale tak smiesznie bo dolna warge chowa do srodka buzi i wychodzi ni to baba ni to wawa, no i oczywiscie dziadzia, hau hau, jak widzi psa bardz jego odchody, a na kaczke mowi kaka no i jak chce siku to sik sik a kupke pfu...i to na tyle

Nauczy się!!!
Ja myślałam, że moje zołzy to już całe życie będą po chińsku gadać, a z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Maryśka uczy się jakiegoś śłowa, a za dzień lub dwa Zosia też je już mói. Tak jakby zazdrościła siostrze, że ona potrafi, a ja nie:)
Na razie są to pojedyncze słowa typy właśnie mama, tata, baba, dziadzia, tak, nie, nie ma itp., ale dla nas to sukces. Dzisiaj Maryśka mnie zaskoczyła, bo przy jedzenieu podniosła ręce do góry i powiedziała "duzia". Zawsze im mówie, ze jak będą ładnie jadły to urosną takie duże:)

Odnośnik do komentarza

justynka1984
ja zaczelam mowic dopiero jak skonczylam 3 lata wiec pewnie to po mnie a poza tym jak go obserwujemy to jest bardzo podobny z zachowania do mnie, zreszta wszytsko robi tak jak ja, ale najwazniejsze ma zeby po mnie bo moj S to ma takie wielkie g a nie zeby i tesciowa tak samo ale na szczescie po dydakach ma zeby :):36_1_21:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

A u nas z gadaniem Misiek po mamusi. JA mowilam jak mialam 9 m-cy. Mlody tez bardziej do gadania niz do ruszania sie. Gada wierszyki, piosenki. I od kilku dni tez zasuwa z nowymi slowami. Bardzo go to bawi. Ciagle po nas powtarza, pozniej po cichu gada i juz kolejne slowo w glowie. Teraz bardziej uczy sie odmieniac. Ale odkad jestem na urlopie to najczesciej slysze: mama też!

Odnośnik do komentarza

a ja wlasnie zdalam sobie sprawe ze od jutra moj ma na noc wiec cale lozko tylko dla mnie przez 4 noce :36_1_21::36_1_21: ale sie wyspie, bo S strasznie chrapie zreszta on sie polozy i juz spi i jedzie rowno ja go tyrpe i sie dre zeby przestal chrapac a ten no przeciez nie spie i jaki oburzony a tak chrapie ze az sie sciany trzesa mowie wam masakra kiedys musze sobie naszykowac aparat zeby go nagrac bo mi nie wierzy:o_no::o_no:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...