Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
A ja sie dzisiaj nasmialam z Miska. Jak spacerujemy to zaczepia wszystkich po drodze. a to: czesc albo papa, albo do kobiet wola: ciocia. Kazdego faceta pokazuje i mowi: pan! No masakra! Przejscie kilku metrow zajmuje wiele minut. A jak ida dzieci to nie mozna go odciagnac. Dzisiaj podszedl do chlopca i mowi: czesc (podal mu reke), potem: chodz. A potem to juz "rozgadali" sie o autach :hahaha: JEden: auto, drugi: brum brum, potem inne odglosy. z 10 min stali i dyskutowali :lup: Na koniec mowili: góra albo do góry i Misiek podnosil rece. Nie wiem o co chodzilo :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Zapomniałam wam napisać, jak w niedzielę byliśmy u rodziców... Moja bratanica (w maju 3 lata będzie mieć) kichnęła i smary jej z nosa wyleciały... Ewa biegnie do niej z chusteczką, ale mała zdążyła w tym czasie "posmakować" i stwierdziła: "Dobre, ale mają bakterie" :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Sie mano baboki:Oczko:

K. wrócił z pracy zasmarany, coś go łamie, pociąga nosem jak tylko mnie widzi itd:Padnięty:
Stachu prawie wcale dzisiaj nie kaszlał, jak noc bedzie spokojna, to chyba puszcze go jutro do p-kola.

Anielinka co ciekawego kupiłaś Ł?
CO do prognozy na wp.pl, to nie chce Cie załamywać, ale oni zawsze maja zanadto optymistyczne :Oczko:

Magda ale fajnie ze spacerkiem, Michał jest superowy. Zazdroszcze Wam takich spacerów za rączke, pamietam jak tak chodziłam ze Stasiem, z zołzami cieżko:Niewiniątko:, mam te smycze, ale musze poczekac az zrobi sie cieplej, bo na zimowe kurtki ciezko je załozyc. A to i tak nie bedzie to samo

Kasioleqq
duuużo sił na ten zabiegany czas. oby mamie założyli jutro gips. Fajnie, ze brat pomaga:yes: A Kacper widze tez rozgadany chłopak:)

Cafe hop hop, jak Olek?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
A ja sie dzisiaj nasmialam z Miska. Jak spacerujemy to zaczepia wszystkich po drodze. a to: czesc albo papa, albo do kobiet wola: ciocia. Kazdego faceta pokazuje i mowi: pan! No masakra! Przejscie kilku metrow zajmuje wiele minut. A jak ida dzieci to nie mozna go odciagnac. Dzisiaj podszedl do chlopca i mowi: czesc (podal mu reke), potem: chodz. A potem to juz "rozgadali" sie o autach :hahaha: JEden: auto, drugi: brum brum, potem inne odglosy. z 10 min stali i dyskutowali :lup: Na koniec mowili: góra albo do góry i Misiek podnosil rece. Nie wiem o co chodzilo :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Zapomniałam wam napisać, jak w niedzielę byliśmy u rodziców... Moja bratanica (w maju 3 lata będzie mieć) kichnęła i smary jej z nosa wyleciały... Ewa biegnie do niej z chusteczką, ale mała zdążyła w tym czasie "posmakować" i stwierdziła: "Dobre, ale mają bakterie" :hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Dzieciaki sa niesamowite. Nic tylko zapisywac :hahaha:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
A ja sie dzisiaj nasmialam z Miska. Jak spacerujemy to zaczepia wszystkich po drodze. a to: czesc albo papa, albo do kobiet wola: ciocia. Kazdego faceta pokazuje i mowi: pan! No masakra! Przejscie kilku metrow zajmuje wiele minut. A jak ida dzieci to nie mozna go odciagnac. Dzisiaj podszedl do chlopca i mowi: czesc (podal mu reke), potem: chodz. A potem to juz "rozgadali" sie o autach :hahaha: JEden: auto, drugi: brum brum, potem inne odglosy. z 10 min stali i dyskutowali :lup: Na koniec mowili: góra albo do góry i Misiek podnosil rece. Nie wiem o co chodzilo :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Zapomniałam wam napisać, jak w niedzielę byliśmy u rodziców... Moja bratanica (w maju 3 lata będzie mieć) kichnęła i smary jej z nosa wyleciały... Ewa biegnie do niej z chusteczką, ale mała zdążyła w tym czasie "posmakować" i stwierdziła: "Dobre, ale mają bakterie" :hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Nie moge, widze, ze niezła agentka z Twojej bratanicy::):

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia dziewczynki super
magda a twoj michal swietny

kurcze musze sie zmobilizowac i nagrac naszego dziada malego
ale super te nasze dzieciaki-moze na nastepnym naszym spotkaniu juz sobie pogadaja po doroslemu:Oczko:


andzia ponawiam prosbe,podpowiedz co lubi stas

Staś lubi jakiś domek na wsi, ewentualnie wycieczkę zagraniczną dla 5-osobowej rodzinki:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia dziewczynki super
magda a twoj michal swietny

kurcze musze sie zmobilizowac i nagrac naszego dziada malego
ale super te nasze dzieciaki-moze na nastepnym naszym spotkaniu juz sobie pogadaja po doroslemu:Oczko:


andzia ponawiam prosbe,podpowiedz co lubi stas

Staś lubi jakiś domek na wsi, ewentualnie wycieczkę zagraniczną dla 5-osobowej rodzinki:Oczko:

:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

U nas nocka nieciekawa:36_2_16: Kuba dostał kataru i przebudzał się całą noc:36_6_9: Mam pytanie do doświadczonych chorobowo dziewczyn: dorwałam w apteczce rutinacea w syropie... Kuba miał zapisane na jakieś przeziębienie... ale na butelce piszę, że może być podawany od lat 3 i od tego wieku podane jest dawkowanie 5x5 ml, a ja nie pamiętam ile wtedy Kuba dostawał... Na razie dałam mu rano 2,5 ml... ile razy dziennie mogę mu dać??? no i czy coś oprócz tego podawać??? Bo my nie doświadczeni...

Odnośnik do komentarza

Mnie od rana wena naszła, pościel sie juz pierze, kołdry wisza na balkonie, kuchnia w miare ogarnieta.
Gosia a bierzesz antybociany?
Mnie od wczoraj swedzi tam gdzie nie powinno, kupiłam Clotrimazolum i dowcipnęłam wczoraj jedną, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, ze niektórzy tak maja, ze przy antybiotykach podwozie siada::(:

Odnośnik do komentarza

andzia
Mnie od rana wena naszła, pościel sie juz pierze, kołdry wisza na balkonie, kuchnia w miare ogarnieta.
Gosia a bierzesz antybociany?
Mnie od wczoraj swedzi tam gdzie nie powinno, kupiłam Clotrimazolum i dowcipnęłam wczoraj jedną, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, ze niektórzy tak maja, ze przy antybiotykach podwozie siada::(:

Nie biorę... jak brałam, nie miałam takich bóli brzucha... ale odstawiłam, bo stwierdziłam, że przy cukrzycy nie chce brać jeszcze tabletek anty...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Mnie od rana wena naszła, pościel sie juz pierze, kołdry wisza na balkonie, kuchnia w miare ogarnieta.
Gosia a bierzesz antybociany?
Mnie od wczoraj swedzi tam gdzie nie powinno, kupiłam Clotrimazolum i dowcipnęłam wczoraj jedną, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, ze niektórzy tak maja, ze przy antybiotykach podwozie siada::(:

Nie biorę... jak brałam, nie miałam takich bóli brzucha... ale odstawiłam, bo stwierdziłam, że przy cukrzycy nie chce brać jeszcze tabletek anty...

Moja wena i dobry nastrój poszły w p..., zaraz kogoś udusze:Wściekły:

Gosia
a anty jakoś wpływają na cukrzyce?
Ostatnio czytała artykuł, ze po 40-latań badań dowiedziona, ze tabletki antykoncepcyjne sa całkowice bezpieczne, ponadto zmniejszaja ryzyko wielu chorób.

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia
Mnie od rana wena naszła, pościel sie juz pierze, kołdry wisza na balkonie, kuchnia w miare ogarnieta.
Gosia a bierzesz antybociany?
Mnie od wczoraj swedzi tam gdzie nie powinno, kupiłam Clotrimazolum i dowcipnęłam wczoraj jedną, dzwoniłam do lekarki i powiedziała, ze niektórzy tak maja, ze przy antybiotykach podwozie siada::(:

Nie biorę... jak brałam, nie miałam takich bóli brzucha... ale odstawiłam, bo stwierdziłam, że przy cukrzycy nie chce brać jeszcze tabletek anty...

Moja wena i dobry nastrój poszły w p..., zaraz kogoś udusze:Wściekły:

Gosia
a anty jakoś wpływają na cukrzyce?
Ostatnio czytała artykuł, ze po 40-latań badań dowiedziona, ze tabletki antykoncepcyjne sa całkowice bezpieczne, ponadto zmniejszaja ryzyko wielu chorób.

Jak cukrzyca jest dobrze wyregulowana to niby można brać... Ciekawy artykuł czytałaś... ile ludzi tyle opinii...
Muszę się wybrać do gina i pogadać.. chociaż nam tabletki mało potrzebne, bo my ostatnio ciągle zmęczeni :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...