Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

a tak to przydaloby sie przywitac

czesc dziewczyny

wczoraj was czytalam wieczorem ale naprawde nie mialam sily odpisac....i juz dzisiaj nic nie pamietam....

magda dostalas sie do tego lekarza???
a z tym listonoszem to przegiecie...ciekawe co teraz zrobia??

cafe zdrowka dla oleczka..to ty teraz bedziesz siedziec w domku???macie jakas diete specjalna??

wlasnie siedzi kolo mnie moj potworek dzemowy...tak mu smakuje chlebek z dzemem ze az nie moge sie napatrzec bo ja strasznie nie lubie jesc na slodko chleba a dzemow to nienawidze....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

magda ja sama mam problemy z tym co mu dawac...

na sniadania dostaje chleb z dzemem, albo kielbaski paruweczki ewentualnie ale to bardzo rzadko jajeczmiczke ale na samym zoltku....

na obiady gotuje mu jakies zupki ale w sumie to na samym wywarze jakby z rosolu bez dodatkow pietruszki i selera, a na drugie dostaje ziemniaczki z jakim sosikiem badz schabowe duszone bez panierki oczywiscie....robie mu czasami kluseczki slaskie ale na zoltku no i zrobilam mu raz pierogi ale z marmolada i pomrozilam....w miedzy czasie dostaje bananka, pamelo tatus daje mu tez pomarancza a babcia karmi go jablkami...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
magda ja sama mam problemy z tym co mu dawac...

na sniadania dostaje chleb z dzemem, albo kielbaski paruweczki ewentualnie ale to bardzo rzadko jajeczmiczke ale na samym zoltku....

na obiady gotuje mu jakies zupki ale w sumie to na samym wywarze jakby z rosolu bez dodatkow pietruszki i selera, a na drugie dostaje ziemniaczki z jakim sosikiem badz schabowe duszone bez panierki oczywiscie....robie mu czasami kluseczki slaskie ale na zoltku no i zrobilam mu raz pierogi ale z marmolada i pomrozilam....w miedzy czasie dostaje bananka, pamelo tatus daje mu tez pomarancza a babcia karmi go jablkami...

No wybor troche ograniczony. Misiek nie jada znowu dzemow, kilebasek, parowek, mieso je w zupce, raczej drugiego nie je, a jak je to klopsiki w warzywach z ziemniaczkami.
A tak to je owsianke (zwykla), twarog z owocami, kanapki.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Mnie od wczoraj boli głowa:/ na szczęście nie za mocno...
Andzia u nas wczoraj śnieg padał ale tylko jak siedzieliśmy w domu:) Spacery były ryzykowne, ale daliśmy radę... Za to takie roztopy u nas, że w butach miałam mokro:/
A dziewczyny bossssskie!!!!!!!! W życiu Kubę byś nie namówiła, żeby tyle zwierzątek powiedział... on wie jak robią ale mówi jak mu się chce i nikt go do nasladowania kotków, krówek, piesków nie namówi... Tylko osiołek jest na każde zawołanie:Oczko: i ma go opracowanego do perfekcji... tylko też nigdy tak ładnie na filmiku osiołka nie zrobił... jak wyciągam aparat to Kuba zaczyna się wygłupiać...
Magda no to na fajnego gina trafiłaś:)))) Ja się wybieram i wybrać nie mogę:/

Odnośnik do komentarza

Będę Wam ostro marudzić przez najbliższe dni:Histeria:
Stachu zostawił otwartą szafę ze swoimi ciuchami i zołzy oczywiście wszystko wyrzuciły, trwało to sekunde, wszystkie wyprasowane, poukładane na kupkach rzeczy walały sie po całym pokoju:Padnięty::Padnięty::Padnięty:
STachu wymyślił sobie, ze bedzie sie cały dzień opiekował dziewczynami, teraz każe im maszerowac za sobą prawa lewa prawa lewa:Zakręcony:, Maryśka łazi za nim juz 10 minut, a Zośka ich olała, więc Stachu wsadził ja do łózeczka i zamknął, mówiąc, ze to więzienie:Niewiniątko: Zwariuje dzisiaj jak nic:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
Będę Wam ostro marudzić przez najbliższe dni:Histeria:
Stachu zostawił otwartą szafę ze swoimi ciuchami i zołzy oczywiście wszystko wyrzuciły, trwało to sekunde, wszystkie wyprasowane, poukładane na kupkach rzeczy walały sie po całym pokoju:Padnięty::Padnięty::Padnięty:
STachu wymyślił sobie, ze bedzie sie cały dzień opiekował dziewczynami, teraz każe im maszerowac za sobą prawa lewa prawa lewa:Zakręcony:, Maryśka łazi za nim juz 10 minut, a Zośka ich olała, więc Stachu wsadził ja do łózeczka i zamknął, mówiąc, ze to więzienie:Niewiniątko: Zwariuje dzisiaj jak nic:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Wiem, ze Ty padnieta, ale te Twoje dzieciaki sa the best. A Staiu to powala na kolana :sofunny:
Juz widze Maryske jak za nim chodzi :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Juz nie moge sie doczekac jak wieczorkiem obejrze te Wasze filmiki :)

Gosia Michała tez do niczego nie namowisz na zawolanie. A zwierzatka najczesciej nazywa po prostu, a nasladowac to nie za duzo :lup:

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Juz nie moge sie doczekac jak wieczorkiem obejrze te Wasze filmiki :)

Gosia Michała tez do niczego nie namowisz na zawolanie. A zwierzatka najczesciej nazywa po prostu, a nasladowac to nie za duzo :lup:

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Ale glupoty gadasz! A z reszta o drugim dziecku mozesz i z nami gadac. Po co Ci kolejny watek??? :hahaha:
Michał pod wieloma wzgledami tez dopiero goni Wasze maluchy. Pomysl sobie, ze on dopiero tydzien temu odkryl szuflady!!!! Przeciezt o robia dzieci ponizej roku! A moje dziecko przezywa teraz fascynacje szufladami :hahaha:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Juz nie moge sie doczekac jak wieczorkiem obejrze te Wasze filmiki :)

Gosia Michała tez do niczego nie namowisz na zawolanie. A zwierzatka najczesciej nazywa po prostu, a nasladowac to nie za duzo :lup:

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Gosia głupolu jeden!!!
Ostatni będą pierwszymi:Oczko:
I ptrzestań durnoty wygadywać!!!

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
magda_79
Juz nie moge sie doczekac jak wieczorkiem obejrze te Wasze filmiki :)

Gosia Michała tez do niczego nie namowisz na zawolanie. A zwierzatka najczesciej nazywa po prostu, a nasladowac to nie za duzo :lup:

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Ale glupoty gadasz! A z reszta o drugim dziecku mozesz i z nami gadac. Po co Ci kolejny watek??? :hahaha:
Michał pod wieloma wzgledami tez dopiero goni Wasze maluchy. Pomysl sobie, ze on dopiero tydzien temu odkryl szuflady!!!! Przeciezt o robia dzieci ponizej roku! A moje dziecko przezywa teraz fascynacje szufladami :hahaha:

:hahaha:

My bylismy na spacerze, słonko świeci, + 5 st tralalala, ale jak sie ma pecha, to na całego. Po niecałej półgodzinie łażenia jakiś idiota przejechał tirem przy samym krawezniku, z predkością na pewno większą niż dozwolona, wjechał w ogromną kałużę i cała nasza czwóreczka była od stóp do głów w błocie. Myślałam, że zabiję gnojka jednego!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
gosiammm

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Ale glupoty gadasz! A z reszta o drugim dziecku mozesz i z nami gadac. Po co Ci kolejny watek??? :hahaha:
Michał pod wieloma wzgledami tez dopiero goni Wasze maluchy. Pomysl sobie, ze on dopiero tydzien temu odkryl szuflady!!!! Przeciezt o robia dzieci ponizej roku! A moje dziecko przezywa teraz fascynacje szufladami :hahaha:

:hahaha:

My bylismy na spacerze, słonko świeci, + 5 st tralalala, ale jak sie ma pecha, to na całego. Po niecałej półgodzinie łażenia jakiś idiota przejechał tirem przy samym krawezniku, z predkością na pewno większą niż dozwolona, wjechał w ogromną kałużę i cała nasza czwóreczka była od stóp do głów w błocie. Myślałam, że zabiję gnojka jednego!!!

O matko jedyna :Padnięty: w ramach pocieszenia powiem, że mnie też tir wczoraj potraktował... na szczęście byłam sama...

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
magda_79
Juz nie moge sie doczekac jak wieczorkiem obejrze te Wasze filmiki :)

Gosia Michała tez do niczego nie namowisz na zawolanie. A zwierzatka najczesciej nazywa po prostu, a nasladowac to nie za duzo :lup:

Ale Michałek chociaż nazywa:)
Ja to stwierdziłam ostatnio, że przy drugim dziecku do takiego wątku się nie zapiszę... bo doła można dostać.. Kuba ostatni dostaje zęby, ostatni będzie chodzić i pewnie gadać też zacznie ostatni:36_2_13:

Gosia głupolu jeden!!!
Ostatni będą pierwszymi:Oczko:
I ptrzestań durnoty wygadywać!!!

Wiem wiem, że durnoty gadam... ale ostatnio tak mam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...