Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Korzystam z kompa rodzicow jak zwykle, bo chyba swojego sie nie doczekam :(.
Nawet juz nie nadazam przeczytac wszystkiego co napisalyscie odkad bylam tu ostatni raz.

Ja tez ostatnio myslalam, ze mi wody odchodza, ale ginekolog mnie uspokoila, ze to normalne pod koniec ciazy.
No, a dzisiaj bylam tak kontrolnie u lekarza i mam miekka szyjke. Podobno to znaczy, ze cos tam powolutku zaczyna sie dziac. Oby nie za szybko. Od razu przybieglam na internet i kupilam na Allegro 2 koszule do szpitala :).

Ucieszylam sie, bo waga stoi w miejscu! 10 kg i od 2 tygodni nic sie nie ruszylo ;)

Buziaki! Staram sie byc z Wami na biezaco, ale nie zawsze mi sie udaje!

Odnośnik do komentarza

Cześć Madziu:)
Kurcze u każdej z nas coś zaczyna się dziać...nie dobrze...

Stasiu śpi, a ja szukam po znajomych dobrego pediatry. CZas na zmianę lekarza.
W dodatku pokłóciłam się z K.
Chciał mnie spakować i wywieźć do szpitala, bo twierdzi, że on jest spokojniejszy jak jestem w szpitalu, bo w domu 5 minut nie potrafię usiedziec! Niby ma recję, ale jak ja mam spokojnie siedzieć, jak dziecko chore i się dusi.
Poryczałąm dzisiaj trochę i dziewczyny chyba się na mnie obraziły, bo nie kopią...

Ach...niech się ten dzień wreszcie skończy...

Odnośnik do komentarza

cześć babeczki :)) Cafe , Gosia ja ma dokładnie ten sam plan , własnie w weekend mówiłam do meza ze idziemy do kina na mumie bo to pewnie ostatnie nasze wyjcie , przez rok wyjścia z głowy mamy :P Gosia bede 3 mać kciuki zeby Cie szybko zbadali powiedzieli ze wszystko ok i wypuścili ;) .. a powiedz mi jeszcze czy Ty też wczesniej bedziesz już lezec w szpitalu ? bo ja mam sie szykowac w 38 tyg do lezenia już na oddziale .. co do upławów to wczoraj własnie sie pytałam ( bo miałam takie noramalnie jak sama woda i tez sie wystraszyłam ) ale babka mówiła ze to normalne teraz i zeby tylko patrzec czy nie ma krwi i kolor obserwowac .. moja niuńka to kruszyna przy waszych dzidziach , choc ponoac jek na ten czas jest idealnie w wadze , waży 1700 ...głowka wisi od zawsze w dół i podobno wszystko ok :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk o moim leżeniu w szpitalu przed porodem wszystkiego się dowiem pewnie teraz. Bo jak na razie to nie wiem nic... Dziewczyny z Warszawy na innym forum pisały, że one z cukrzycą (ale taką jak ja mam pierwszego typu) już w 38 tygodniu przeważnie maja porody wywoływane a idą do szpitala około 36 tygodnia... Ale jak jest u nas w Poznaniu to ja nie wiem..

Odnośnik do komentarza

byłam wczoraj u gin. no i faktycznie Andzia dostałam czopki glicerynowe na zaparcia..
cafe.. co do pobolewania brzucha to mnie rano tez pobolewa dołem ale gin stwierdził, że mały leży miednicowo a pupa cięższa od głowy więc ciągnie (???) i w ogóle to wszystko się naciąga i dopóki nie ma regularnych skurczy to nie ma co panikować... (łatwo mówić).. a z tymi skurczami to mówił, że od 28 tyg to już wsystępują te skurcze braxtona i na to nie ma rady tylko, że jedne kobiety odczuwają je bardziej a drugie mniej.. i dostałam skierowanie na badanie przesiewowe moczu.. a upławy tez mam takie białawe wodniste i to podobno też normalne byle nie były podbarwione krwią...
mały ma 32 tyg i 2 dni i waży 1700 g więc nie będzie dużym dzidziusiem .. a i dostałam jeszcze Espumisan na wzdęcia i wreszcie czuję, że żyje:)

Odnośnik do komentarza

ale my marudzimy wczoraj spotkałam kumpelę u gin i ona ma termin tez na wrzesień i wqyobraźcie sobie, że była tydzień temu na wycieczce z pracy 2 dniowej autokarem do pragi :Zakręcony: 8 godz siedzenia w autokarze w jedna stronę a pózniej cały dzień piesze zwiedzanie masakra ja bym się nie odważyła chyba...
cafe.. u mnie też wszyscy nad morze uciekli.. zazdroszcze im.. ale za rok dziewczyny to my będziemy słać pozdrowienia z wakacji i nie tylko z nad morza:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...