Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Babeczki! Nie odzywalam sie troche, ale laptop nam padl, siedzial w serwisie troche. umeczylam sie strrasznie, bez komputera jak bez reki doslownie...
Widze, ze mam duuzo do nadrobienia.
U nas b.z Juleczka chodzi do p-kola (wlasnie lece po Nia niedlugo), zeby u nas tez daja niezle, w sobote to myslalam, ze juz nie dam rady normalnie, takie marudzenie, z psem jeszcze sie nie wyjasnilo, a na dodatek u nas zima w pelni, -5 na termometrze, sypie, normalnie chyba juz tak zostanie, sniegu jest tyle, ze nie wiem kiedy to g..o sie roztopi, do lipca chyba lezec bedzie. :leeee::wrrr:zabieram sie za czytanie, wpadne pozniej:big_whoo:

Odnośnik do komentarza

justynka jak tam olus?
goska a moze P moglby pracowac dodatkowo w domu?jak twoj kregoslup?
magda michalek mnie coraz bardziej zaskakuje....suuper a zupy przyprawiam roznie....troszke soli,pieprz ziolowy,tymianek....duzo zieleniny w ogole uzywam....pietrucha,seler,por....
anielinka nie marudz babo nie marudz.....do 6,40 to calkiem calkiem:Oczko: a jak sie czujesz?
sylwia hej

Odnośnik do komentarza

a my dopiero co przyszłyśmy od rodziców, wcześniej odwiedziła nas koleżanka z córeczką, więc nawet nie wiem kiedy mi dzień zleciał- suuuper, lubie takie dni :36_1_21:

Justynka dobrze że juz lepiej z Oleczkiem, oby tak zostało...
Sylwia Witaj zgubo, ostatnio się zastanawiałam co z Tobą, mam nadzieje że teraz już będziesz:)
Andzia hooop- hooop!!!!!!!!!!!! Odezwij się, bo nie zasne dziś przez Ciebie :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej!
Jestem strasznie padnieta, nawet zasnelam przy usypianiu Michała. Ale zaraz P. przyjdzie z kolega, wiec musialam sie ogarnac. Posiedze z nim chwile, poucze sie angielskiego i spac!

Nie moglam jednak nie wejsc tutaj, myslalam, ze moze Andzia sie odezwala :(((

Anielinka fajny dzien dzis spedzilas! Ja tez lubie jak cos sie dzieje :)

Cafe doczekalam sie zdjec Olka :) Jest kochany - jak zwykle. Taki maly mezczyzna :)

Justynka powtorze po Cafe - Olek tak sie zmienia! Ma super wloski :) A jakiego pomocnika masz w kuchni :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...