Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorowa pora, ja zmykam juz spac bo od jutra mam na rano, jeszcze jutro wroce z pracy i musze olkiem sie zajac bo S ma na noc....(jak to brzmi :o_no:) dzsiaj posprzatalam jak zwykle na wolnym zrobilam obiad i calutenki dzien z oleczkiem dal mi popalic pod koniec dnia to juz mnie wszytsko draznilo i poszlam go w koncu kapac i polozylam zaraz po 18....

a w piatek musze isc z kotem do kastracji tylko patrzec jak mu sie ubzdura znaczyc teren a chcialabym tego uniknac....

andzia jak tam sie czujesz??dotrzymalas do wieczora???

magda trzymam mocno kciukasy zeby wszystko sie ulozylo po twojej mysli....

cafe juz wogole nie masz czasu nawet dla nas :36_1_21::36_1_21: a to dla ciebie :36_2_51:

anielinka dobrze ze lepiej sie czujesz, a polenic to tez bym sie tak chciala ale nie jest mi to dane....mnie tez cos pobiera kicham jak opetana wlasnie wypilam aspirynke i ide spac....

sylwia i jak tam piesek???byliscie u weterynarza bo nie doczytalam kiedy macie sie wybrac...

ooo matko pomyslalam teraz o anouk i mi sie przypomnialo ze tabsa nie wzielam :lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Gosia jak nie urok to sraczka:Szok: trzymam kciuki za Leszno!

Cafe dzięki kochana:Całus: Eh... Niech tato pokomentuje! Tyle pracujesz i jeszcze będziesz sprzątać... Odpocznij sobie::):

Anielinka
dobrze, że z gardłem lepiej! Zdrówka:Całus: No i powodzenia jutro!!!

Uciekam spać. Młody dalej zasmarkany, ale zasnął szybko i mam nadzieję, że będzie ładnie spał. Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej! U nas nic nowego, bylismy dzis u lekarza okazuje sie, ze u Julki to infekcja, badali z palca i ok, ale w nocy dala nam taj popalicze nie wiem, obudzila sie z goraczka o 1 i do 3 nie szlo Jej polozyc, w koncu R. poszedl z Nia do pokoju i ogladali bajki, a Ona przylatywala do mnie i chciala zeby czytac ksiazke:36_2_39:ale lekarz tez dzis potwierdzil,ze wychodza Jej zebole z tylu, ja niestety nie zajrze az tak gleboko, kaszle, leci Jej z nosa jak z kranu, a ja szczerze to az sie boje tej dzisiejszej nocki:uff2:
Zpsem idziemy do wet. w piatek, chce zeby tutejszy powiedzial, czy potrafi i jak chce mu to wyciac no i za ile, mamy co prawda ubezpieczenie, ale takie zabiegi sa tutaj straaasznie drogie, tymbardziej sie boje, ze wiem co to jest, bo juz wczesniej to mial. Ta rasa psow bardzo czesto dostaje czerniaka, jesli jest w pore wykryty to mozna to wyciac, nasza wet ze Sz-na swojego niestety musiala uspic... a byl mlodszy...:(
Magda-naszego wet. z Sz-na moge Ci polecic z reka na sercu, jest naprawde superr, nie droga i ma naprawde podejscie do zwierzakow, no i co najwazniejsze naprawde zna sie na tym co robi, pomogla nam wieeele razy, z poprzednim psem gdzie inny tylko ciagnal kase!! To jest P. Kazmierczak, na ul. Chmielewskiego, naprawde wal jak w dym!!! numer tlf musisz niestety znalezc ale to pewnie nie problem. Gabinet miesci sie tuz przy petli na Chmielewskiego

Odnośnik do komentarza

Anielinka-super, ze udalo Ci sie poleniuchowac, ja jak sie tylko na chwile poloze na kanapie, to zawsze Julka mnie zaczepia i nici z odpoczynku, po prostu lubi sie ze mna bawic....
Mei-zaraz poczytam Twojego tasiemca, dobrej i spokojnej nocki Ci zycze!
Gosia-mam nadzieje, ze cos znajdziesz, nie zniechecaj sie, napewno sie uda!!!
Cafe- zwolnij troche, ale rozumiem, jak moja mama ma przyjsc to tez chce chociaz tyle o ile ogarnac, bo zawsze mimochodem cos powie, np. a co bys zrobila jakbys miala trojke dzieci, jak ja... itp.
Justynka-naprawde podziwiam, ze masz sily pracowac na zmiany, dajesz rade... ale pewnie jak mus to mus...
Andzia!!!-co u Was??
Anouk!!-odezwij sie!!!

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj ponarzekałam troche na Amelke że nie garnie sie zbytnio do chodzenia...no i prosze dziś ogromny postęp- tylko ciiii żeby nie zapeszyć :Oczko:
zaczeła chodzić sama po całym mieszkaniu, chodzi jeszcze powoli i z wyciągniętymi rączkami, ale momentami to się tak rozpędzała, że ja aż oczy zamykałam, ale się baaaardzo ciesze :36_7_8: mam tylko nadzieje że już jej się nie odwidzi...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny.milego dnia wam zycze i zmykam do pracy, pewnie dopiero jutro sie odezwe jak S bedzie mial wolne bo dzisiaj to oleczek mnie dopadnie popoludniu tak wiec zycia nie bede miala....

sylwia ja lubie to co robie moze dlatego tak bardzo nie przeszkadzaja mi zmiany i Ss tez tak pracyje wiec zawsze jest ktos z olkiem jedynie jak sie mianiamy to max na 2 godzinki jest ktos potrzebny....najwazniejsze ze pracuje w zawodzie bo w dzisiaejszych czasach to ciezko o prace taka jaka sie wyuczylo.... zdrowka zycze dla Julki i nas narazie spokoj z zebami mamy juz dluzsza przerwe zreszta u nas to nawet nie wiadomo kiedy wychodza....a z pieskiem to ciekawe jak sie wyklaruje sprawa...daj znac....

znielinka no widzisz tylko patrzec jak amelka si rozkrecie ale ona to chyba po tobie taka bo piszesz ze jak sie rozpedzi to ty oczy przymykasz...moze dlatego taka bojazliwa...

dobra zmykam jeszcze raz milego dnia papa.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

CZesc,
wczoraj poszłam spac juz przed 22-ga, ani razu w nocy nie wstawałam, bo K. latał do dziewczyn, niestety nadal czuje sie fatalnie, leci mi z nosa i ogólnie rozbita jestem :Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:
STasiu duuuużo lepiej, za to zołzy gorzej, kaszlą i kichaja, kurna dwa dni temu u lekarza były zdrowe, a w nocy im sie znowu jakies gófno przypałętało. MOze to trez od zebów, lekarz mówił, ze dziąsła popuchniete na maksa, a marudza tez za pieciu:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe pracusiu, brakuje tu Ciebie!!!
Kupujesz butki na allegro?

Gosia
mam nadzieje, ze uda sie znalezc jakies studia.
Kuba cały? Nam Stachu tez notorycznie spadła z łózka:)

Sylwia
zdrówka dla Julki!!!Współczuje nieprzespanych nocek.

ANielinka
gratki dla AMelki, bardzo sie ciesze:)
I super, ze sie udało poleniuchiowac!!!

Justynka
masz racje, znalezienie pracy w swoim zawodzie jest cholernie trudne. Ja i tak CIe podziwiam za te zmiany i nocki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...