Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia75
A tak z innej beczki- dzisiaj mowie do Julki przed spacerem- co potrzebujemy dla pieskow na spacer-a Ona przynosi z koszyka i probuje im zalozyc przez ogon obroze, mowie dalej co jeszcze- Julka maszeruje z workami na kupy!! Przeciez te nasze dzieciaczki wszystko rozumieja tylko glupa pala normalnie czasami!!

Sylwia strzał w 10!!! U nas to samo! Przez to, że mało mówi, to czasem go traktuję jak maleńkie dzieciątko, co to nic nie rozumie, a on cwaniak mnóstwo rozumie, ale jak mu nie pasi to udaje greka:hahaha:
Dzisiaj miałam drugą nieudaną wizytę u okulisty... Jak badają wzrok takim maluchom? Orientujecie się? Filip trochę zezuje i trzeba mu sprawdzić, czy nie ma wady wzroku... Chyba muszę poczekać, aż podrośnie to może usiedzi chwilę i popatrzy w aparat... Pewnie jakbym mu broniła to zaraz by leciał i patrzał ale, ze trzeba...::(:

Andzia oby was nie czekała powtórka z rozrywki (co prawda nie było mnie jeszcze wtedy z wami i nie wiem przez co przeszłaś, ale brzmi BARDZO niefajnie)...

Cafe dobrze, że Oleczek zdrowy. Da się odczuć, że wróciłaś do pracy... Całe strony bez ciebie... Nie przemęczaj się kobieto!:Całus:

Magda normalnie brak mi już słów pocieszenia, bo one tak niewiele dają... Przykre, że tak cię lekarze spławiają... Katastrofa i dla Michałka i dla rodziców... Przecież coś chyba można zrobić? Obyście szybko dostali się do jakiegoś dentysty!!!

Ja też jestem z lubiących czytać:) I czytam co mi wpadnie w ręce. Ostatnio przeczytałam Mroczne materie a teraz chciałabym bardzo przeczytać "Maskotkę" Kurzem'a, ale chyba nic z tego, bo w bibliotekach tego u mnie nie ma a na kupno nie mam kasy::(:

Gosia pierwsze co mi się "rzuciło" w oczy to ta WIELKA jedynka w podpisie:D Gratulacje!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

witam

przetrzymalismy dziada do 6 ale dluzej nie dalo rady :Szok:
K zaraz do pracy a ja do sprzatania....z olkiem :Oczko:

mei no ja jeszcze nie bylam u okulisty...ale intensywnie o tym mysle:) a jak wyglada badanie?nie mam pojecia,domyslam sie,ze moj olke na bank nie da sie zbadac:lup:
sylwia ja momentami tez nie moge uwierzyc ile dzieci rozumieja....w sumie wszsytko!! dlatego trzeba uwazac co sie robi i co sie mowi:Oczko:
andziula jak zoska??
magda a michalek??nasza lekarka naprawde konkretna a przy tym taka do pogadania....ale i tak zawsze musze swoje doczytac:Szok: podpytac was itd:Szok:
dobrze,ze zmieniacie lekarza,bedziesz spokojniejsza

Odnośnik do komentarza

heju babki :)) znikłam wczoraj jak kamfora , ale wpadły moje kolezanki i zabrały nas do siebie , wróciłysmy dopiero wieczorem :)) fajnie czasem tak na troche sie oderwac , tym bardziej ze po wczorajszym sprzataniu miałam takiego nerwa , ze hej ...
Gosia gratki za zabki !!!!! a chodzeniem sie martw naprawde , jeszcz chwila , moze nawet dzień daw i bedzie Kuba biegał , a TY za nim :P hyhyyhyhyhy
Cafe :* kobieto pracujaca :) fajowo ze z Olkiem juz ok :)) a z tym snem to u nas identycznie ... własnie przy okazji miałam pytac pediatre czy wszystko ok z tym snem ... choc czułam ze tak jak pisze Andzia , taki ich urok ...
Andzia no normalnie nie wiem co powiedziec .... toz to SZOK !!!! oby roseszo sie wsio po kosciach i udało sie Wam pojsć na te party :)
Anielinka Ty tez jeszcze sie naganiasz za Amelką , wiec siedz i kawe pij póki mozesz :PP wiem, wiem , ze bys była spokojniejsa jakby juz pewnie chodziła , ale napewno szybko sie doczekasz :)
Madzia to dobrze z tym lekarzem , a jak dzis noc ? jak Misiek ?
Sylwia :DDD tez sie zgadzam , ze te małe dziabągi wszystko doskonale wiedza , to raczej my głupiutcy jestesmy mysląc , ze to takie jeszcze małe nieswiadome kurczaczki :DD ja to ostsnio pan w banku mówił i sie usmiałam " mam wnuczka , młodszego troche niz pani córka , wyszedłam z nim na spacer , a on zawsze w przeciwną stronę i nic nie słyszy " ja pytam "a ile ma wnuczek " on , ze 13 miesiecy , to ja dalej ciagnę " eeee to tylko 2 miesiace róznicy , jaki tam młodszy " a on " ta , ale wie pani , to juz 2 miesiace cwaniactwa wiecej " :D i jakos tak mnie tym rozbawił :))
Mei ja tez jestem ciekawa jak wyglada takie badanie wzroku , my mamy termin na 17 lutego .., jak juz bedzie po to daj mi znac na co mam sie przygotowac ok ? bede wdzieczna :)) a badania słuchu , do tej pory nie mamy , bo tam nieruchomo i bezdzwięcznie , wiec awykonalnie ..... nie wiem własnie jak to rozegrac ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

kofane a powiedzcie jakie te niekapki macie ? bo Julka juz z zadnego pic nie chce , bo za ciezko leci .. ale własnie wczoraj kulezanka kupiła z aventu , o taki
Kubek niekapek AVENT 260ml, Fioletowy, NOWY!!! (892112773) - Aukcje internetowe Allegro
i jest super fajnie z niego leci , własnie dziś chce takowy zakupić ? moze któraś z was juz ma i mogła by coś o nim szepnac mi ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

noo z normalnego tez uczymy i próbujemy i jako tako idzie , tylko nadmaiar zawsze jest wylewany z dzikim usmiechem , wiec jeszcze to potrwa , mi chodzi o to zeby dac go Jule w łapę i nie martwić sie o poptop w domu :)
wiecie co !!!!! stary własnie dzwonił z najlepsza wiadmoscia od jakiegoś czasu , bo nie pisałam Wam ale zgubił na poczatku miesiaca obrączką , i tak mnie to przybilo jakos , bo wiecie to jednak pamiatka i do ego spacjalnie grawerowana no i wogle ... mamy karte coprawda do obraczek i mozna było odkupić identyczna .. ale to nie to sam
juz ... i własnie dzwonił , ze sie znalazła !!!!!!! po 3 tyg , klient znalazł u którego M robił i jakos tak skojarzył , ze to moze jego !! normalnie humoru to nic mi dziś nie popsuje :DDD

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...