Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosiammm nie martw sie kochana ja też jestem w proszku przede mna dopiero remont na początku sierpnia, co prawda mam troche rzeczy pokupowanych, ale jeszcze kupa prania przede mna;( takze nie martw się jak pójdziemy rodzić to faceci za nas wszystko będą robić;) żartuje oczywiście nie ma to jak sama sobie wszystko przyszykujesz, i wiesz ze masz wszystko tak jak chcesz...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A dziewczyny nie wiem czy to Was pocieszy, ale jak byłam te kilke dni w szpitalu to poznałam kilka babek, które nagle np. w 25 tyg. dostały skurczy, krwawień i innych gówien i sa skazane na szpital do końca. A wyprawke szykuje im mąż lub koleżanka. I w ogóle się tym nie przejmują, tylko modlą się, żeby wszystko z dzidziami był ok. I ja po szpitalu też zmieniłam tok myślenia:)

Najważniejsze, żeby dzidzie były zdrowe, a czy będą miały żółtą czy niebieską pościel to już mało ważne...:)

Ale się wymądrzam, co???

Odnośnik do komentarza

ale okazalo sie,ze dziura tak?i bedzie leczenie?
dobrze,ze nie boli....bo po co sie meczyc
mnie wczesniej czesto bolala glowa ale teraz od wielu tygodni odpukac wcale mnie nie boli-ale jak juz bolala to bralam apap-tak mi lekarz proponowal-mowil,ze lepiej nie cierpiec ,bo to gorzej dla dziecka jak my mamuski sie zle czujemy

Odnośnik do komentarza

kasioleqq to fakt, poszłam do szpitala zdrowa, pełna sił i energii, a wróciłam z rozwarciem, bólem pleców i Parkinsonem:)

Mówiłam o tym nawet położnej, ale stwierdziła, że w prawie 100% ciąż bliźniaczych coś soę zaczyna dziać po 30 tyg. i lepiej, że mi się to rozwarcie w szpitalu trafiło, niż w domu, bo wtedy mogłoby to się źle skończyć...i tej wersji wolę się trzymać:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...