Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też to dziwne, bo przecież zawsze mówią, że te usg w początkowej fazie ciąży najlepiej ocenia jej wiek, a więc chyba jeżelibyś była dłużej w ciąży niż jesteś to to by wyszło wcześniej na jaw.. ale kto to może wiedzieć... masakra...
Ja się właśnie dowiedziałam, że nasz fachowiec od płytek przyjdzie w poniedziałek a nie jutro....wrrrrr:/ mam nadzieje, że już się nic nie opóźni...
Po tej dzisiejszej nocce to zmęczona jestem i śpiąca, zaraz będe się kładła...
Dobranoc babulce:*

Odnośnik do komentarza

ja też na chwilkę do was wpadłam zobaczyć przed snem... cafe faktycznie dziwne, żeby lekarz nie potrafił dokładnie określić... z drugiej strony to p[rawda, że usg na początku ciąży najlepiej okresla jej wqiek bo wtedy wszystkie dzieci rosną tak samo... ale najważniejsze, że Oluś zdrowy :) ja idę jutro do mojego doktorka i ciekawe co mi powie??? ja dzisiaj trochę polatałam i brzucholek twardy chyba wezmę scopolan i do łóżka..

Odnośnik do komentarza

muszę wam powiedzieć, że dzisiaj zrobiłam sporo prania tylko, że nie mam już sił, żeby to prasować... mąż wyjechał w trasę na 3 dni i zostałam się samiutka.. :( jutro chyba pojadę na cały dzień do mamy ...
kasioleq mam andzieję, że ulżyło ci po wizycie u dentysty:) u mnie dziewczyny to z zębami nie ma takiego problemu jak z włosami, które wypadają garściami :( aż boję się iść do fryzjera robić odrost... ehh. poczsekam do sierpnia i już będę musiała iść..
dobranoc kochane :*)

Odnośnik do komentarza

Uśpiłam Stasinka, to jedyna rzecz, którą mogę przy nim robić, więc robię to z ogromną przyjemnością:)
Dziś była u mnie koleżanka i zapytała Stasia jak będą miały na imię siostrzyczki, a on na to: Zosia i Marylka!!! Masakra!!! Jak ma na nią mówić Marylka, to chyba to jeszcze przemyślę:):):)

Veronicami też strasznie wypadają włosy, choć mówią, że w ciąży powinny być zdrowsze itp. Rano na poduszce mam takie pukle, że mogłąbym z tego perukę zrobić...

Odnośnik do komentarza

Hej Veronica , hej kobitki :)) nu ja też już od ranana nogach , już po sniadaniu , ale moje to skromne i mało różnorodne , cały czas na tej diecie i w kółko to samo prawie jem .. no ale jeszcze trochee a dla małej wszystko zniose :) ale czasem mam takie zachcianki ze szoKKKK a tu trza walczyćze sobą i obejsć się smakiem niestety .. ide teraz poleżee jeszczeee :)) baj baj

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

jak tam moje brzuszki?:Całus::Całus::Całus:
pospalam dzis-w nocy jak zwykle nie-ale od 6 do 8.30 mialam tak gleboki sen,ze nic nie slyszalam i ani razu sie nie przebudzilam
doradzcie mi kochane ,mam do czyszczenia lezaczek dla olka ....i w z wiazku z tym-czy po czyszczeniu jeszcze mam zamoczyc w proszku dla dzidzioli?moze przesadzam ale nie wiem sama

Odnośnik do komentarza

ja własnie prasuję pościel dzieciową.. i już mam dość prasuję, prasuję i nie ma końca :) a jeszce muszę zadzwonić do pracy i spytać się czy moge wysłać zwolnienie pocztą bo nie chce mi się jechać 20 km, żeby papierek dostarczyć a tak mi się nie chcę rozmawiać z tą głupią księgową.. pewnie zrobi problem zaraz uhh...

Odnośnik do komentarza

Cześć babulinki:)

Ja znowu noddałam Stasia teściowej:(
No ale niestety, sama nie mogę sie nim zajmować, trzeba leżeć:(

Veronicamyślę, że nawet bez zawiadamiania ich możesz wysłać zwolnienie pocztą:)
Ja swoje podaje przez koleżankę, mam na zwolnieniu napisane leżenie, więc wolę się tam sama nie pojawiać:) Kiedyś spotkałam mojego szefa na mieście, a on do mnie "a Pani nie powinna leżeć?" (wredny typ) a ja na to: "no właśnie idę do apteki po maść na odleżyny". Wścibski dupek!!!

Idę na godzinkę do wyrka, bo nie pospałam dziś za dobrze...plecy dokuczają, a dziewczyny pół nocy dyskotekę w brzuchu robią:)

Odnośnik do komentarza

musze sobie dzisiaj zorganizowac dobrze dzień, żeby w domu nie siedzieć sama jak palec .. zaczęłam od prasowania i sprzątania , zaraz wezmę kapiel i zacznę szykować się do doktorka .. ciesze się, że do niego idę bo zawsze po wizycie jestem spokojniejsza i chyba zacznę myśleć o co jeszce koniecznie muszę go zapytać bo jak pójdę to zapomnę ;)

cafe.. a ty rteraz chodzisz już co 2 tyg. na wizytę???

Odnośnik do komentarza

hej babeczki:)

Ja dziś jak nowo narodzona, dopiero wstałam całą noc przespałam po wizycie u dentysty...widzę, że praca wre u Was, a ja mam lenia chyba za długo spałam...
teraz biorę się za jakieś śniadanko i kawke a potem za jakas robotę, bo widzę, że tylko ja się tak obijam:Psoty:

veronica też mam to na swojej liście i chyba pójdę do apteki pźniej i pokupuje już to wszystko...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Veronica no niby masz racje z tym suwaczkiem, ale mi to się wydaje ostatnio, że dni w miejscu stoją...
A do tego czytam was wy juz pranie robicie, a ja to nawet nie mam gdzie zrobić tego prania...
Ciągle mam wizje, ze jak mnie w szpitalu 30 lipca zamkną to już bez Kubusia nie wypuszczą:Histeria:
A ja nic nie mam... i nie mam kiedy iść na zakupy:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...